reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Biuro rachunkowe PROGRES Monika Białobrzewska

Biuro rachunkowe PROGRES Monika Białobrzewska

Biuro rachunkowe PROGRES Monika Białobrzewska

Certyfikowane Biuro rachunkowe PROGRES Monika Białobrzewska posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu księgowości dla firm. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe i kadrowo-płacowe klientów. Jako nieliczni oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC księgowego posiadamy ubezpieczenie dodatkowe na KPIR, ryczałty oraz kadry i płace, aby w pełni zabezpieczyć finanse naszych klientów. Mamy ubezpieczenie OC karno-skarbowe oraz z tytułu doradztwa w zakresie ubezpieczeń społecznych i innego doradztwa kadrowego. Co ważne, jesteśmy też zabezpieczeni w razie utraty danych oraz szkód cyber.

Nasza umowa z ubezpieczycielem oznacza pokrycie przez niego ewentualnych sankcji finansowych, ale przede wszystkim reprezentowanie i obrona racji naszych Klientów oraz podjętych przez nas decyzji dotyczących kwestii finansowo-księgowych.

Nasz Zespół Finansowo-Księgowy ma ogromne doświadczenie i każdy z jego członków ma wyższe wykształcenie magisterskie rachunkowe, co świadczy o przywiązaniu dużej uwagi do jakości oferowanych przez nas usług.

Siedziba biura: Al. Solidarności 117 lok. 214, 00-140 Warszawa

Zakres naszych usług:

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów oraz zmieniających się warunków rynkowych i gospodarczych. Obsługujemy spółki osobowe, kapitałowe (również spółki z o.o.) oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. Stale poszerzamy nasze kompetencje, dlatego efektywnie doradzimy Ci w każdym temacie. Jeśli chcesz przekazać księgowość swojej firmy w ręce doświadczonych księgowych, którzy rozliczą Cię terminowo i rzetelnie, pozostaw to nam. Twoje deklaracje podatkowe podpisuje właścicielka firmy i to ona odpowiada za ich poprawność swoim nazwiskiem.

Zapewniamy możliwość przechowywania ksiąg rachunkowych oraz opcję reprezentowania Klienta w urzędach. Nowym przedsiębiorcom doradzamy w zakresie rejestracji działalności gospodarczej oraz pomagamy w przygotowaniu dokumentów i wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania i rozliczenia z US i ZUS.

Naszym celem jest realizowanie powierzonych zadań w sposób solidny, sumienny i odpowiedzialny.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Zapraszam na naszą stronę internetową.

Współpracujemy z firmami w zakresie wirtualnego biura, ochrony środowiska, zatrudniania cudzoziemców, kompleksowej obsługi prawnej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon. do pt. w godz. 9.00 – 17.00.

e-mail: biuro@progres-24.pl

strona www: www.progres-24.pl

mgr Monika Białobrzewska
Kom. 533-325-733

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Liferay

Liferay tworzy oprogramowanie, które pomaga przedsiębiorstwom kreować doświadczenia cyfrowe poprzez komputery, urządzenia mobilne i inne punkty kontaktu.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama