reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Michał Sroczyński
Michał Sroczyński

Doradca podatkowy

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Ukończył kurs z zakresu rachunkowości zorganizowany przez Ośrodek Szkoleniowy Oddziału Okręgowego w Łodzi Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz posiada certyfikat księgowego potwierdzający uzyskanie kwalifikacji księgowego według wymagań określonych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce opartych na Międzynarodowych Standardach Edukacyjnych ustalonych przez IFAC.

Posiada zarówno doświadczenie w doradztwie podatkowym, jak i kilkuletnie doświadczenie w administracji skarbowej zdobywane podczas prowadzonych kontroli podatkowych i postępowań kontrolnych w zakresie wszystkich podatków.

Zajmuje się w szczególności podatkiem VAT, podatkiem dochodowym w zakresie „dochodów nieujawnionych”, podatkiem akcyzowym, oraz zagadnieniami proceduralnymi dotyczącymi kontroli podatkowej, postępowania podatkowego, postępowania kontrolnego, postępowań administracyjnych, postępowań egzekucyjnych w administracji oraz postępowań przed sądami administracyjnymi.

Bogate doświadczenie Michała Sroczyńskiego po obu stronach sporów podatkowych pozwala na analizę sytuacji ze znacznie szerszej perspektywy oraz szybkie i skuteczne wskazanie najlepszego rozwiązania.

Kontakt:

tel. 503 439 826

adres: 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69 lok. A-202, 90-558 Łódź

msroczynski@indywidualnekancelarie.pl
www.indywidualnekancelarie.pl

Zapraszam również na moje blogi o tematyce podatkowej
walkazfiskusem.pl
karuzelevat.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kaliciak

Aplikant adwokacki

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama