reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Monika Wolska-Bryńska

Monika Wolska-Bryńska

Monika Wolska-Bryńska

Radca prawny w Departamencie Kontroli Podatkowych w Kancelarii Prawno-Podatkowej Mariański Group

W Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa Monika Wolska-Bryńska odpowiedzialna jest za prowadzenie spraw klientów w ramach postępowań podatkowych oraz wtórnych do nich – postępowań zabezpieczających i egzekucyjnych. W ramach swoich obowiązków reprezentuje również klientów w sporach przed organami podatkowymi oraz przed sądami administracyjnymi. Występuje także w postępowaniach karno-skarbowych.

Z Kancelarią współpracuje od stycznia 2016 r., wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelarii komornika sądowego, kancelarii notarialnej, oraz pracując w jednych z największych łódzkich kancelarii radcowskich oraz adwokackich.

Zainteresowania Moniki Wolskiej-Bryńskiej skupiają się w szczególności wokół aspektów proceduralnychorazpraktycznych kontroli w podatku VAT i PIT, ze szczególnym uwzględnieniem dochodów nieujawnionych. W kręgu jej zainteresowań pozostaje także egzekucja administracyjna. Posiada bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów indywidualnych oraz instytucjonalnych, co znajduje odzwierciedlenie w wykorzystaniu tej wiedzy przy wspieraniu klientów podczas postępowań podatkowych czy postępowań karno-skarbowych.

Monika Wolska-Bryńska ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Następnie ukończyła aplikacje radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi i uzyskała tytuł zawodowy radcy prawnego.

Włada językiem angielskim oraz językiem francuskim w stopniu podstawowym.

mbrynska@marianskigroup.pl

tel. 42 207 76 76

792051 985

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Monika Sawarska

Ekspert w zakresie prawa gospodarczego (prawa spółek, prawa bankowego, odpowiedzialności odszkodowawczej oraz handlu międzynarodowego).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama