| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > SMM Legal
SMM Legal

SMM Legal działa na rynku kancelarii prawnych ponad 15 lat. Obecnie jest liderem usług prawnych w Wielkopolsce i znajdujemy się w gronie topowych kancelarii w Polsce. Silną pozycję na rynku potwierdzają wysokie miejsca w renomowanych rankingach kancelarii prawnych m.in. 1 miejsce w Rankingu Rzeczypospolitej wśród w kancelarii prawnych w Wielkopolsce oraz 12 miejsce w Polsce, a także wielokrotne wyróżnienia w międzynarodowym rankingu The Legal 500.

W chwili obecnej SMM Legal obsługuje ponad 200 podmiotów gospodarczych z różnych branż, w tym 30 spółek giełdowych. Warto przy tym podkreślić, że realne zabezpieczenie interesów klientów SMM Legal stanowi ubezpieczenie OC w wysokości 100 mln PLN.

Mając na uwadze coraz większą kompleksowość problemów prawnych kancelaria SMM Legal stara się zapewnić najwyższą jakość usług poprzez połączenie unikalnej wiedzy oraz umiejętności szerokiego grona ekspertów. Stąd też od kilku lat konsekwentnie realizuje strategię budowania pozycji SMM Legal w oparciu o starannie dobrany zespół. Obecnie tworzy go niemal 100 prawników, w tym 4 profesorów oraz 5 doktorów nauk prawnych specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Co więcej, SMM Legal jako członek międzynarodowej organizacji doradców profesjonalnych Geneva Group International (GGI) posiada dostęp do ponad 530 kancelarii, działających w ponad 730 biurach, na terytorium 120 państw. W konsekwencji z powodzeniem wspiera swoich klientów także w rozwiązywaniu problemów o wymiarze transgranicznym.

W ramach swojej działalności SMM Legal oferuje specjalistyczne usługi prawne m.in. w zakresie:

obsługi korporacyjnej i transakcji M&A

bankowości i ubezpieczeń

procesów inwestycyjnych, w tym prawa budowlanego i nieruchomości

prawa administracyjnego

prawa energetycznego

prawa własności intelektualnej.

Każdym z 10 departamentów prawa w SMM Legal kierują doświadczeni specjaliści.

Zespół Kancelarii posiada duże doświadczenie we wskazanych wyżej dziedzinach prawa, co w połączeniu ze znakomitym merytorycznym przygotowaniem zatrudnionych prawników oraz wysoką kulturą pracy pozwala zapewnić Klientom obsługę prawną na najwyższym europejskim poziomie.

Adres siedziby kancelarii:

Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci sp.k.

ul. Chłodna 52

00-872 Warszawa

Adres biura w Poznaniu:

Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci sp.k.

ul. Litewska 3/1

60-605 Poznań

www.smmlegal.pl

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Siwek Gaczyński & Partners

Kancelaria prawnicza

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »