reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Kancelaria prawna LEXBRIDGE

Kancelaria prawna LEXBRIDGE

Kancelaria prawna LEXBRIDGE

Kancelaria LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni sp. k. jest obecna na rynku od 2006 roku. Zespół kancelarii prowadzi sprawy przedsiębiorców i osób indywidualnych. Znaczną część jego aktywności obejmują spory sądowe prowadzone w sądach powszechnych na obszarze całej Polski i we wszystkich instancjach. Kancelaria reprezentuje również Klientów w postępowaniach przed Sądem Najwyższym i sądami administracyjnymi.

W skład zespołu kancelarii LEXBRIDGE wchodzą zarówno adwokaci, jak i radcowie prawni, o różnych specjalizacjach, z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w wykonywaniu zawodu, a niektórzy również w pracy naukowo-dydaktycznej, co pozwala na wielostronne i innowacyjne podejście do prowadzonych projektów i spraw.

Kancelaria LEXBRIDGE swoją siedzibę posiada we Wrocławiu. Niezależnie od stałego zespołu, współpracuje z około 30 radcami prawnymi i adwokatami na obszarze całego kraju.

Jedną z istotnych specjalizacji branżowych kancelarii jest prawo oświatowe oraz finansowanie zadań oświatowych. Departament Prawa Oświatowego zapewnia stałą opiekę prawną dla jednostek oświatowych, weryfikuje funkcjonujące w placówce procedury i sprawdza ich zgodność z obowiązującymi przepisami. Jednostki oświatowe zwykle otrzymują dotacje na działanie od jednostek samorządu terytorialnego – w tym zakresie kancelaria m.in. pomaga wyjaśniać kwestie rozliczeń i prawidłowego wydatkowania otrzymanych dotacji, weryfikuje prawidłowość ustalenia i wypłaty dotacji w latach ubiegłych i prowadzi wszelkie postępowania związane z ustaleniem bądź dochodzeniem dotacji w prawidłowej wysokości, w tym również spory w przedmiocie oceny należytego wydatkowania dotacji.

Dane adresowe:

LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. k.
ul. Zaolziańska 4
53-334 Wrocław
NIP: 899-256-32-06

tel.: +48 71 799 97 66
e-mail: office@lexbridge.pl
https://lexbridge.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Dębska

Prawnik i menadżer LexOmni.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama