Porozumienie na rzecz bezpieczeństwa dzieci w Internecie podpisało do tej pory jedenaście firm i instytucji - Telekomunikacja Polska, PTK Centertel, Wirtualna Polska, Fundacja Orange, Interia.pl, Fundacja Dzieci Niczyje (Helpline.org.pl), Kidprotect.pl, NASK (Dyżurnet.pl), Polskie Badania Internetu (PBI), ArcaBit oraz Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) zrzeszająca 151 firm.
Internetowa telewizja IPLA, działa na podobnej zasadzie co YouTube – sami wybieramy co chcemy oglądaćmając do dyspozycji wiele różnych kanałów tematycznych, tj. sport, seriale, wiadomości, czy muzyka. Często pojawiają się transmisje 'na żywo', tak też oznaczane w zbiorze multimediów.
„Reklama dźwignią handlu” - to znane powiedzenie, które z pewnością niejednokrotnie słyszałeś, ma w pełni zastosowanie również do działalności usługowej. Pierwszym krokiem, który powinieneś wykonać w celu skutecznego pozyskania klientów (oczywiście zakładając, że jesteś w pełni przygotowany do świadczenia usług księgowych, nie tylko merytorycznie, ale też technicznie i rzeczowo) – jest odpowiednie zareklamowanie oferowanych przez Ciebie usług.