| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXII/231/2012 Rady Miasta Zamość

z dnia 24 września 2012r.

w sprawie podziału Miasta Zamość na okręgi wyborcze, ich granice i numery oraz liczbę radnych wybieranych w każdym okręgu

Na podstawie art. 419 § 2 i 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku Kodeks wyborczy /Dz.U. Nr 21,poz. 112 z późn.zm./ oraz art. 13 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku - Przepisy wprowadzające Kodeks wyborczy/Dz.U. Nr 21, poz. 113 z późn.zm./ Rada Miasta uchwala co następuje :

§ 1. Dokonuje się podziału Miasta Zamość na okręgi wyborcze wg. załącznika do niniejszej uchwały .

§ 2. Uchwałę przekazuje się Wojewodzie Lubelskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Zamościu.

§ 3. Uchwałą podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego.

§ 4. Uchwałę podaje się do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej i wywieszenie na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Zamość.

§ 5. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Zamość.

§ 6. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i ma zastosowanie do kadencji następujących po kadencji, w czasie której uchwała weszła w życie .

Przewodniczący Rady Miasta Zamość


Jan Wojciech Matwiejczuk


Załącznik
do Uchwały Nr XXII /231/2012
Rady Miasta Zamość
z dnia 24 września 2012 r.

Wykaz okręgów wyborczych, ich granic i numerów oraz liczby radnych
wybieranych w każdym okręgu .

Nr okręgu

Granice okręgu

Liczba radnych wybieranych w okręgu

















1


Ulice: Akademicka, Bazyliańska, Daniłowskiego, Droga Męczenników Rotundy, Grecka, Grodzka, Kolegiacka, Kołłątaja, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Łukasińskiego, Moranda, Ormiańska, Pereca, Plac Jaroszewicza, Plac Stefanidesa, Plac Wolności, Podgroble, Podleśna, Ratuszowa, Rynek Solny, Rynek Wielki, Sadowisko, Solna, Staszica, Szczebrzeska /do rzeki Łabuńki/, Zamenhofa, Zamkowa, Zgoda, Związkowa, Żeromskiego.

Błonie,Heweliusza , Jaworowa, Kaczmarskiego ,Klonowa, Łanowa, Matejki, Stefana Milera, Moniuszki, Myśliwska, B. Prusa, Szczebrzeska /od rzeki Łabuńki/, Szkolna, Traugutta, Wyspiańskiego.

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Olgi Boznańskiej,Braterstwa Broni /lewa strona od Nr 71, prawa strona od Nr 84/, Chabrowa, Józefa Chełmońskiego,Chłodna, Marii Dąbrowskiej, Dolna, Dzielna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego,Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera,Zbigniewa Herberta, Konopna, Konwaliowa, Kopernika,Wojciecha Kossaka, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Nikifora Krynickiego,Kwiatowa, Ładna,Łąkowa,Tadeusza Makowskiego, Jacka Malczewskiego,Adama Mickiewicza, Zofii Nałkowskiej, Niska, Cypriana Kamila Norwida, Orkana, Parkowa, Polarna, Robotnicza, Rolnicza, Juliusza Słowackiego, Społeczna, Leopolda Staffa, Śląska, Wazowskiego,Ignacego Witkiewicza,Leona Wyczółkowskiego,Gabrieli Zapolskiej, Księdza Franciszka Zawiszy.

Ciepła, Krucza ,Leśna,Oboźna /do Nr 19 włącznie/, Orzeszkowej /od Nr 3 do Nr 10 włącznie/, Marszałka J. Piłsudskiego /lewa strona Nr 13,15,15a, 7, 9/, Emilii Plater, Sadowa, Studzienna, Włościańska,Zdrojowa

Orzeszkowej /od Nr 11 do końca/, Marszałka
J. Piłsudskiego /Nr 31 i Nr 35/.
Ulice: Oboźna /od Nr 21 do końca/, Okrzei, Piastowska, Przyjaźni, Wąska, Wspólna.

Aleje 1 - go Maja, Braterstwa Broni /lewa strona od Nr 1 do Nr 69z, prawa strona od Nr 2 do Nr 82/, Czwartaków, Dzieci Zamojszczyzny, Janowicka, Junacka, Janka Krasickiego, Lipowa, Płk. Lisa -Kuli, Lubelska /od Nr 1 lewa strona/, Łęczna, Ogrodnicza, Marszałka J. Piłsudskiego /od Nr 37 lewa strona do Nr 69/, Podchorążych, Reymonta, Równa, Ruchu Oporu, Szarych Szeregów, Tartaczna, Wiejska, Zuchów.

















5








2

Zygmunta Berlinga, Budowlana, Ignacego Daszyńskiego, Michała Drzymały, Górna, Graniczna /lewa strona od Nr 1 do Nr 73 c i prawa strona od Nr 2 do Nr 26/, Leona Jasielskiego, Kwiatów Polnych, Lubelska /od Nr 22 do Nr 124 prawa strona/, Ludowa, Łubinowa, Zdzisława Maćkowskiego, Miodowa, Stanisława Młodożeńca, Nasienna, Osiedlowa, Północna, Kazimierza Przerwy Tetmajera, Pszeniczna, Lucjana Rydla, Swobodna, Wincentego Witosa, Zagrodowa, Zimowa, Żabia.

Akacjowa, Bema, Dąbrowskiego,
Lazurowa /od Nr 1 do Nr 31 strona lewa i od Nr 2 do Nr 26 strona prawa/, Lubelska /od Nr 2 do Nr 20 prawa strona/, Malinowa, Poniatowskiego, Różana, Gen. Sowińskiego, Wojska Polskiego,Wybickiego.


Bukowa, Brzozowa ,Cisowa, Dębowa, Dobra ,Grabowa, Gen. Józefa Dwernickiego, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Juliana Ordona, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Topolowa

Gen. Władysława Andersa, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Botaniczna, Czeremchowa, Edwarda Dembowskiego, Irysowa, Jaśminowa, Jesionowa, Grażyny Kierszniewskiej, Lazurowa /od Nr 33 do Nr 99 lewa strona, od Nr 28 do Nr 128 prawa strona/, Modrzewiowa, Narcyzowa, Olchowa, Orzechowa, Pawia, mjr Pawłowicza Milejewa, Powiatowa /lewa strona od Nr 1 do Nr 33, prawa strona od Nr 4 do Nr 28/, Powstańców, Poziomkowa, Gen. Władysława Sikorskiego / prawa strona od Nr 2 do Nr 50/, Słowicza, Sokola, Sowia, Szwedzka, Wiosenna, Gen. Walerego Wróblewskiego, Wrzosowa.

mjr Michała Atamanowa ,Stefana Batorego, Michała Bojarczuka, Chmielna, Bolesława Chrobrego , Fabryczna,Głogowa, Graniczna /lewa strona od Nr 75 do Nr 137, prawa strona od Nr 28 do Nr 50/,Stanisława Herbsta, Władysława Jagiełły, Jesienna, Kazimierza Wielkiego, Zygmunta Klukowskiego ,Karola i Zdzisława Kłossowskich, Korczyńskiego, Bolesława Krzywoustego, Letnia, Władysława Łokietka, Majdan, Mieszka I, Orna, Szymona Piechowicza, Michała Pieszki, Powiatowa / lewa strona od Nr 35 do granicy miasta, prawa strona od Nr 36 do granicy miasta/, Sikorskiego / lewa strona od Nr 1 do Nr 23 i prawa strona od Nr 52 do Nr 64/, Słonecznikowa, Starowiejska, Szklarniowa, Tarninowa, Jana Zachwatowicza, Zygmunta Starego.

Kamienna, Koszary /bloki Nr 10,12, 13,14, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 63, 88/, Nowa, Marszałka J. Piłsudskiego /prawa strona do Nr 36, lewa strona od Nr 19 do Nr 29 F włącznie/.

Kilińskiego, Namysłowskiego, Przemysłowa, Redutowa, Świerkowa, Zagłoby, Tadeusza Zaremby.









6



















3


Peowiaków /od ul. Marszałka J. Piłsudskiego
do ul. Przemysłowej/.

Peowiaków /od ul. Przemysłowej do ul. Partyzantów/.

Bohaterów Monte Cassino, Infułacka, Prosta, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /lewa strona od Nr 3 do Nr 31/, Wesoła, Hetmana Jana Zamoyskiego/ lewa strona od Nr 1 do Nr 7/.

Pawłówka, Hetmana Jana Zamoyskiego /lewa strona od Nr 9 do Nr 39/ i /prawa strona od Nr 2 do Nr 60/.

Floriana Szarego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /lewa strona od Nr 43 do Nr 167/.

Gen. Mikołaja Bołtucia,Prymasa Stefana Wyszyńskiego /prawa strona od Nr 24 do Nr 120/.

Cicha, Floriańska, Franciszkańska, Gen. Gustawa Orlicz Dreszera, Jasna, Jana Kiepury, Miła, Montwiłła, Narutowicza, Partyzantów, Pocztowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /prawa strona od Nr 2 do Nr 22/, Szymonowica.



















5








4


Altanowa, Asnyka, Władysława Broniewskiego, Buczka, Czarnieckiego, Długosza, Fornalskiej, Aleksandra Fredry, Głowackiego, Grunwaldzka, Haukego, Kasprowicza, Kosynierów, Koźmiana, Krysińskiego, Joachima Lelewela, Leszczowa, Bolesława Leśmiana, Lipska /prawa strona do rzeki Łabuńki/, Obrońców Pokoju, Okopowa, Pochyła, Podwale, Promienna, Przechodnia, Radziecka, Sienkiewicza, Skłodowskiej Curie, Spokojna, Spółdzielcza, Szopena, Ściegiennego, Wiśniowa, Żaków, Żdanowska, Joanny Żubrowej.

Kmicica, Konopnickiej, Krzywa, Młodzieżowa, Niepodległości, Odrodzenia, Skośna, Wierzbowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego/lewa strona od Nr 33 do Nr 41 /,Zacisze, Zajazd, Żytnia.

Hrubieszowska, Aleje Jana Pawła II.

Gęsia,Gminna,Harcerska,Listopadowa/ od Lwowskiej do ul.Hrubieszowskiej / ,Nowy Rynek,Mikołaja Reja,Spadek/od ul.Lwowskiej do Hrubieszowskiej /Styczniowa , Zarwanica.

Legionów, Polna, Młyńska /od ul.Lwowskiej do ul.Polnej /

Jana Brzechwy, Czesława Janczarskiego, Henryka Jordana, Jutrzenki, Szymona Konarskiego, Janusza Korczaka, Karola Kurpińskiego, Lipska /lewa strona od Nr 1 do Nr 59a/, Witolda Lutosławskiego, Kornela Makuszyńskiego, Mokra, Zygmunta Noskowskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Michała Kleofasa Ogińskiego, Orla, Orląt Lwowskich, Ignacego Paderewskiego, Pogodna, W.Pola ,Janiny Porazińskiej, Ks. Jerzego Popiełuszki, Radosna, Stefanii Sempołowskiej, Słoneczna, Sochaniewicza, Jana Marcina Szancera, Karola Szymanowskiego, Sybiraków, Tadeusza Sygietyńskiego, Św. Piątka, Tęczowa, Juliana Tuwima, Weteranów, Henryka Wieniawskiego, Zakamarek, Zamknięta, Zielona.

Grabskiego ,Kresowa, , Lwowska, Mościckiego , Onyszkiewicza,Poprzeczna, Wolskiego,

Gliniana, Krasnobrodzka, Listopadowa/ od Lwowskiej do Waryńskiego/, Młyńska / od Lwowskiej do Nadrzecznej/ , Nadrzeczna, Nowy Świat, Ogrodowa, Spadek / od Lwowskiej do Waryńskiego /, Tatarska, Waryńskiego, Węgierska, Żurawia.

Czugały , Klonowicza, Kochanowskiego, Lipska /od rzeki Łabuńki do granic miasta/, Makowa,Miłosza , Obronna, Piaskowa, Ustronie, Wałowa , Źródlana.








7

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

dr Witold Florczak

Aktuariusz, Ekspert ds. wyceny rezerw na świadczenia pracownicze

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »