| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Obwieszczenie nr DKT-7632-3/11 Komisarza Wyborczego w Katowicach

z dnia 26 stycznia 2011r.

w sprawie zmian w składach rad

Na podstawie art. 182 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (tekst jednolity Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190)

Komisarz Wyborczy podaje do publicznej wiadomości

1) Rada Miejska w Bytomiu w dniu 15 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Mariusza Macieja Wołosza wybranego w okręgu wyborczym nr 5 z listy nr 27 – Komitet Wyborczy "Bytom Przyjazne Miasto" , w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Dariusz Boruszewski – kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

2) Rada Miasta Chorzów w dniu 30 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Wiesława Ryszarda Ciężkowskiego wybranego w okręgu wyborczym nr 2 z listy nr 4 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Grażyna Wiesława Kędra-Jarczyk – kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

3) Rada Miasta Chorzów w dniu 30 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Marcina Michała Michalika wybranego w okręgu wyborczym nr 4 z listy nr 4 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Grażyna Danuta Kosińska-Jokel – kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

4) Rada Miasta Katowice w dniu 13 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Piotra Czesława Uszoka wybranego w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 25 - Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Samorządowe i Piotr Uszok", w związku z wyborem na prezydenta miasta. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Marek Karol Chmieliński - kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

5) Rada Miasta Katowice w dniu 13 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnej Krystyny Marii Siejnej wybranej w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 25 - Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Samorządowe i Piotr Uszok", w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 i 2 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Stefan Józef Gierlotka - kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

6) Rada Miasta Katowice w dniu 13 grudnia 2010 r. stwierdziłą wygaśnięcie mandatu radnego Michała Janusza Lutego wybranego w okręgu wyborczym nr 4 z listy nr 5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Wiesław Piotr Mrowiec - kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

7) Rada Miejska w Łaziskach Górnych w dniu 13 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Aleksandra Ireneusza Wyry (Wyra) wybranego w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 27 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Mikołowskiego, w związku z wyborem na burmistrza. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Stanisław Andrzej Piontkowski - kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

Komisarz Wyborczy w Katowicach


Michał Niedopytalski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Marek Jurkiewicz

General Manager infoPraca (Grupo Intercom).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »