| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr II/11/2010 Rady Gminy Ujsoły

z dnia 14 grudnia 2008r.

w sprawie zmiany Statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ujsołach

Na podstawie art. 7 ust.1 pkt. 6 art. 9 ust.1 art.18 ust. 2 pkt.15 art. 40 ust.1 ustawy o samorządzie gminnym /Dz.U. z 2001 r. Nr 142 poz.1591 z późn.zm./ oraz art.110 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej /Dz.U. z 2009 r. Nr 175 poz.1362 z późn.zm./ Rada Gminy w Ujsołach postanawia

§ 1. Zmienia się treść § 8 ust.3 uchwały Nr XXXV/228/2010 z dnia 30 marca 2010 r. w sprawie uchwalenia Statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ujsołach, na brzmienie: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ujsołach prowadzi obsługę finansowo księgową, zgodnie z planem kont obowiązującym w jednostkach budżetowych oraz sporządza sprawozdania finansowe zgodnie z przepisami o sprawozdawczości budżetowej.

§ 2. Wykonanie Uchwały powierza się kierownikowi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ujsołach

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego z mocą obowiązującą od 01.01.2011 r.

Przewodniczący Rady Gminy


Adam Janota

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Grzegorz Niebudek

Adwokat i doradca podatkowy. Wspólnik w Kancelarii Doradztwa Podatkowego LTC AQUILA Zarzycki Niebudek Adwokaci i Doradcy Podatkowi. W latach 2010–2013 Dyrektor Departamentu Prawnego w Kancelarii Adwokackiej w Warszawie. Ukończył WPiA na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalista w zakresie postępowań podatkowych, wielokrotnie reprezentował swoich klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. W zakresie bieżącego doradztwa podatkowego, prowadził procesy optymalizacji podatkowych m.in. przy projektach dotyczących skomplikowanych transakcji gospodarczych, w szczególności łączenia spółek kapitałowych, podziału przez wydzielenie oraz przekształcenia spółek kapitałowych. Uczestniczył w przeglądach prawnych i podatkowych prowadzonych pod kątem identyfikacji ryzyka i możliwości optymalizacji. Jest doświadczonym wykładowcą, działalnością szkoleniową zajmuje się od 2011 r. Jego doświadczenie szkoleniowe obejmuje ponad 400 szkoleń (ponad 2500 godzin szkoleniowych) prawnych i podatkowych m.in. z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, procedury podatkowej, cen transferowych, oraz delegacji krajowych i zagranicznych. Współpracownik największych polskich firm szkoleniowych. Realizował szkolenia zarówno dla sektora prywatnego, jak i dla jednostek sektora publicznego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »