| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Rybnika

z dnia 14 czerwca 2011r.

w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Rybniku

Na podstawie:

- art. 44b oraz art. 44c ust. 2 i 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (tekst jednolity Dz. U. z 2010 r. Nr 214, poz. 1407 z późn. zm.),

- § 9 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz. U. Nr 62, poz. 560)

informuję o możliwości zgłaszania kandydatów na członków

POWIATOWEJ SPOŁECZEJ RADY DO SPRAW
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W RYBNIKU

przez działające na terenie Miasta Rybnika organizacje pozarządowe, fundacje i przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Ww. podmioty mogą zgłosić po jednym kandydacie na członka ww. Rady.

Pisemne zgłoszenia skierowane do Prezydenta Miasta Rybnika należy składać w Kancelarii Urzędu Miasta Rybnika przy ul. Bolesława Chrobrego 2, w terminie 14 dni licząc od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego. W przypadku wysłania zgłoszenia drogą pocztową decyduje data stempla pocztowego.

Zgłoszenie, podpisane przez statutowo upoważnionych do składania oświadczeń woli przedstawicieli podmiotu zgłaszającego, powinno zawierać:

1) nazwę podmiotu zgłaszającego kandydata;

2) dane osobowe kandydata wraz z uzasadnieniem jego wyboru;

3) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na jego powołanie w skład ww. Rady oraz przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowych informacji w powyższym zakresie udzielają pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Rybnika (pokój 213), telefonicznie pod numerem 32 43 92 223 lub drogą elektroniczną (e-mail: mailto:spoleczny@um.rybnik.pl ).

Powołanie członków Rady nastąpi w formie pisemnej w terminie do 30 dni od dnia wskazanego w ogłoszeniu jako ostatni dzień składania zgłoszeń, ze skutkiem na dzień 7 listopada 2011 roku.

Informacja o powołanym składzie osobowym Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Rybniku zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rybnika (bip.um.rybnik.eu) , zakładka Komunikaty i ogłoszenia/Ogłoszenia urzędowe, oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Rybnika (obok pokoju 209).

Prezydent Miasta


Adam Fudali

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

FAKRO Sp. z o.o

Lider w produkcji i sprzedaży okien dachowych w Polsce

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »