| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Rybnika

z dnia 14 czerwca 2011r.

w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Rybniku

Na podstawie:

- art. 44b oraz art. 44c ust. 2 i 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (tekst jednolity Dz. U. z 2010 r. Nr 214, poz. 1407 z późn. zm.),

- § 9 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz. U. Nr 62, poz. 560)

informuję o możliwości zgłaszania kandydatów na członków

POWIATOWEJ SPOŁECZEJ RADY DO SPRAW
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W RYBNIKU

przez działające na terenie Miasta Rybnika organizacje pozarządowe, fundacje i przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Ww. podmioty mogą zgłosić po jednym kandydacie na członka ww. Rady.

Pisemne zgłoszenia skierowane do Prezydenta Miasta Rybnika należy składać w Kancelarii Urzędu Miasta Rybnika przy ul. Bolesława Chrobrego 2, w terminie 14 dni licząc od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego. W przypadku wysłania zgłoszenia drogą pocztową decyduje data stempla pocztowego.

Zgłoszenie, podpisane przez statutowo upoważnionych do składania oświadczeń woli przedstawicieli podmiotu zgłaszającego, powinno zawierać:

1) nazwę podmiotu zgłaszającego kandydata;

2) dane osobowe kandydata wraz z uzasadnieniem jego wyboru;

3) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na jego powołanie w skład ww. Rady oraz przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowych informacji w powyższym zakresie udzielają pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Rybnika (pokój 213), telefonicznie pod numerem 32 43 92 223 lub drogą elektroniczną (e-mail: mailto:spoleczny@um.rybnik.pl ).

Powołanie członków Rady nastąpi w formie pisemnej w terminie do 30 dni od dnia wskazanego w ogłoszeniu jako ostatni dzień składania zgłoszeń, ze skutkiem na dzień 7 listopada 2011 roku.

Informacja o powołanym składzie osobowym Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Rybniku zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rybnika (bip.um.rybnik.eu) , zakładka Komunikaty i ogłoszenia/Ogłoszenia urzędowe, oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Rybnika (obok pokoju 209).

Prezydent Miasta


Adam Fudali

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna ARKANA

Profesjonalna obsługa prawna firm i porady prawne dla biznesu.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »