| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XIII/125/2011 Rady Miejskiej Będzina

z dnia 24 sierpnia 2011r.

w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Fryderyka Chopina 1 i w Szpitalu w Będzinie przy ul. Stanisława Małachowskiego 12, ustalenia ich numerów i granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Działając na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2001 r. Nr 142 poz. 1591 z późn. zm.), art.12 § 1 i 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011 r. Nr 21 poz.112 z późn. zm.)

Rada Miejska Będzina
uchwala:

§ 1.

Utworzyć odrębne obwody głosowania do przeprowadzania wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 roku:

1. Obwód nr 5, granica obwodu - Dom Pomocy Społecznej przy ul. Fryderyka Chopina 1 i ul. Adama Mickiewicza 2, z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Fryderyka Chopina 1.

2. Obwód nr 30, granica obwodu - Szpital w Będzinie przy ul. Stanisława Małachowskiego 12.

§ 2.

Wykonanie uchwały powierzyć Prezydentowi Miasta Będzina.

§ 3.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego oraz podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

Załącznik do Uchwały Nr XIII/125/2011
Rady Miejskiej Będzina
z dnia 24 sierpnia 2011 r.
Zalacznik1.pdf

zalacznik nr 1

Przewodniczący Rady Miejskiej Będzina


Sławomir Brodziński

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Brokerska CDS

CDS działa jako kancelaria doradcza, której misją jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie obsługi ubezpieczeń transportowych (OC przewoźnika, OC spedytora i Cargo) oraz pozasądowej i sądowej obsługi roszczeń i szkód powstałych w transporcie. Świadczymy również usługi związane z zarządzaniem ryzykiem transportowym, a także przeprowadzamy audyty i szkolenia z zakresu prawa przewozowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »