| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie

z dnia 4 września 2012r.

w sprawie zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Siemianowicach Śląskich

w sprawie zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w   Siemianowicach Śląskich  

Na podstawie art. 44b ust. 1   oraz art. 44c ust. 1   ustawy z   dnia 27 sierpnia 1997 roku o   rehabilitacji zawodowej i   społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (t.j. Dz.U. z   2011 r., Nr 127, poz. 721 z   późn.zm.) i   § 9   ust. 1   Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i   Polityki Społecznej z   dnia 25 marca 2003 roku w   sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i   powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz. U. z   2003 r., Nr 62, poz. 560)  

Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie  

ogłasza możliwość zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w   Siemianowicach Śląskich. Prawo zgłaszania po jednym kandydacie na członka przysługuje organizacjom pozarządowym działającym na terenie Siemianowic Śląskich, o   których mowa w   art. 2   pkt. 3   oraz art. 44 b oraz 44 c ustawy z   dnia 27 sierpnia 1997 r. o   rehabilitacji zawodowej i   społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (t.j. Dz. U. z   2011 r. Nr 127, poz. 721 z   późn. zm.).  

Termin składania zgłoszeń w   Referacie Spraw Społecznych i   Zdrowia Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie upływa po 14 dniach od opublikowania niniejszego ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  
Zgłoszenia należy dokonać w   formie pisemnej na formularzu zgłoszeniowym i   przesłać na adres:  
Referat Spraw Społecznych i   Zdrowia Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, 41-103 Siemianowice Śląskie, ul. Michałkowicka 105, lub złożyć osobiście w   Kancelarii Podawczej Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie.  

Karty zgłoszeniowe oraz wszelkie informacje można uzyskać w   Referacie Spraw Społecznych i   Zdrowia Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, ul. Michałkowicka 105, tel. 32/760-54-45.  

Ogłoszenie o   możliwości zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w   Siemianowicach Śląskich ukaże się również w   Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie w   zakładce ”Ogłoszenia”.  

 

 

Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie  


Jacek   Guzy

 


Załącznik do Ogłoszenia
Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie
z dnia 4 września 2012 r.
Zalacznik1.pdf

Załącznik do Ogłoszenia Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie z   dnia 4   września 2012 r.  

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna Konieczny Grzybowski Polak sp. k.

Kancelaria

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »