| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie

z dnia 4 września 2012r.

w sprawie zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Siemianowicach Śląskich

w sprawie zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w   Siemianowicach Śląskich  

Na podstawie art. 44b ust. 1   oraz art. 44c ust. 1   ustawy z   dnia 27 sierpnia 1997 roku o   rehabilitacji zawodowej i   społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (t.j. Dz.U. z   2011 r., Nr 127, poz. 721 z   późn.zm.) i   § 9   ust. 1   Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i   Polityki Społecznej z   dnia 25 marca 2003 roku w   sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i   powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz. U. z   2003 r., Nr 62, poz. 560)  

Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie  

ogłasza możliwość zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w   Siemianowicach Śląskich. Prawo zgłaszania po jednym kandydacie na członka przysługuje organizacjom pozarządowym działającym na terenie Siemianowic Śląskich, o   których mowa w   art. 2   pkt. 3   oraz art. 44 b oraz 44 c ustawy z   dnia 27 sierpnia 1997 r. o   rehabilitacji zawodowej i   społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (t.j. Dz. U. z   2011 r. Nr 127, poz. 721 z   późn. zm.).  

Termin składania zgłoszeń w   Referacie Spraw Społecznych i   Zdrowia Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie upływa po 14 dniach od opublikowania niniejszego ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  
Zgłoszenia należy dokonać w   formie pisemnej na formularzu zgłoszeniowym i   przesłać na adres:  
Referat Spraw Społecznych i   Zdrowia Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, 41-103 Siemianowice Śląskie, ul. Michałkowicka 105, lub złożyć osobiście w   Kancelarii Podawczej Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie.  

Karty zgłoszeniowe oraz wszelkie informacje można uzyskać w   Referacie Spraw Społecznych i   Zdrowia Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, ul. Michałkowicka 105, tel. 32/760-54-45.  

Ogłoszenie o   możliwości zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w   Siemianowicach Śląskich ukaże się również w   Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie w   zakładce ”Ogłoszenia”.  

 

 

Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie  


Jacek   Guzy

 


Załącznik do Ogłoszenia
Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie
z dnia 4 września 2012 r.
Zalacznik1.pdf

Załącznik do Ogłoszenia Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie z   dnia 4   września 2012 r.  

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

ratalnie.com

Ratalnie.com to marka należąca do Lloyd Financial. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na łatwo dostępne pożyczki gotówkowe opierające się na polskim kapitale.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »