| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | WIDEOAKADEMIA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Porozumienie nr 1/2012 Burmistrza Miasta Cieszyna; Prezydenta Miasta Bielska-Białej

z dnia 24 grudnia 2012r.

w sprawie rozwiązania POROZUMIENIA MIĘDZYGMINNEGO NR 22/GGIRPA/2011 zawartego w dniu 10 czerwca 2011r. w sprawie współdziałania gminy Bielsko-Biała z gminą Cieszyn w zakresie przeciwdziałania alkoholizmowi w odniesieniu do osób z terenu gminy Cieszyn doprowadzonych do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej

Strony   Porozumienia Międzygminnego Nr 22/GPPIRPA/2011, zawartego w   dniu 10   czerwca 2011r. w   sprawie współdziałania gminy Bielsko-Biała z   gminą Cieszyn w   zakresie przeciwdziałania alkoholizmowi w   odniesieniu do osób z   terenu gminy Cieszyn doprowadzonych do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w   Bielsku-Białej, zgodnie oświadczają  

§   1.   Strony rozwiązują Porozumienie Międzygminne Nr 22/GPPIRPA/2011 zawarte w   dniu 10 czerwca 2011r. pomiędzy gminą Cieszyn z   siedzibą w   Cieszynie, ul. Rynek 1   zwaną w   Porozumieniu   ,,Zleceniodawcą"   , a   gminą Bielsko-Biała z   siedzibą w   Bielsku-Białej, Plac Ratuszowy 1, zwaną w   Porozumieniu   ,,Zleceniobiorcą".  

§   2.   Porozumienie sporządzono w   czterech jednobrzmiących egzemplarzach, po dwa dla każdej ze stron.  

§   3.   Porozumienie podlega ogłoszeniu w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego oraz Dzienniku Urzędowym właściwym dla   Zleceniodawcy.  

 

 

Zleceniodawca  


 


Burmistrz Miasta  


Mieczysław   Szczurek

Zleceniobiorca  


 


Zastępca Prezydenta Miasta Bielska-Białej  


Waldemar   Jędrusiński

 

reklama

POLECANE

ARTYKUŁ PARTNERSKI

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska to kancelaria radców prawnych specjalizująca się w obsłudze prawnej spraw z zakresu szeroko pojmowanej własności intelektualnej, w szczególności prawa autorskiego, własności przemysłowej, a także zagadnień dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w Internecie (nowe media).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »