| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 3 Burmistrza Miasta Łaziska Górne; Zarządu Powiatu Mikołowskiego

z dnia 15 stycznia 2013r.

do Porozumienia z dnia 15 grudnia 1999 r. w sprawie wykonywania zadań biblioteki powiatowej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Łaziskach Górnych

§ 1. 1. paragraf 3 pkt. 2 otrzymuje brzmienie:

Powiat Mikołowski przekazuje dotację celową na działalność Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łaziskach Górnych w 2013 roku w wysokości  35 000,00 zł.(słownie zł: trzydzieścipięćtysięcy).

2. paragraf 3 pkt 4 otrzymuje brzmienie:

Dotacja będzie przekazywana w 12 miesięcznych transzach w terminie do ostatniego dnia   każdego   miesiąca. Transza za miesiąc styczeń wyniesie 2 924,00  zł. (słownie zł: dwatysiącedziewięćsetdwadzieścia cztery),  transze  za   okres od  lutego do grudnia 2 915,00 zł. (słownie zł: dwatysiącedziewięćsetpiętnaście)  każda. Termin wykorzystania dotacji upływa z końcem tego roku, na który dotacja została udzielona. Końcowe rozliczenie dotacji nastąpi w terminie do 15 stycznia 2014 roku.

§ 2. Pozostałe postanowienia Porozumienia nie ulegają zmianie

§ 3. Aneks sporządzono w trzech jednobrzmiących egzemplarzach po jednym dla każdej strony oraz do celów publikacji.

Powiat Mikołowski

Gmina Łaziska Górne

Starosta Mikołowski


Henryk Jaroszek


Wicestarosta


Henryk Zawiszowski

Burmistrz Miasta Łaziska Górne


Aleksander Wyra

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Krawczyk

Szef Departamentu Korporacyjnego Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy. Jest adwokatem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w renomowanych kancelariach prawnych w Polsce i za granicą. Jej doświadczenie w zakresie prawa pracy obejmuje doradztwo w zakresie m.in. czasu pracy, zwolnień grupowych, nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy (z zachowaniem okresu wypowiedzenia i w trybie dyscyplinarnym), zakazów konkurencji, nawiązywania stosunku pracy z menedżerami zarządzającymi, obowiązków pracodawcy i pracowników, rodzicielstwa, chorób pracowników oraz sporów przed sądami pracy. Doradza jako ekspert z zakresu prawa pracy w procesach restrukturyzacji spółek i reorganizacji grup kapitałowych. Do jej klientów należą renomowane firmy i grupy kapitałowe z sektorów produkcyjnego, handlu detalicznego, wydawniczego, IT i usługowego. Często wyjaśnia sposób stosowania poszczególnych regulacji z zakresu prawa pracy na łamach prasy i w mediach. Specjalizuje się również w procesach przeprowadzania inwestycji, tworzenia joint venture, w transakcjach fuzji i przejęć oraz reorganizacji spółek. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu w Poznaniu, Europeistyki na tym samym wydziale ze specjalizacją prawo Unii Europejskiej oraz Wydziału Prawa i Nauk o Państwie na Uniwersytecie w Bonn, gdzie uzyskała tytuł magistra prawa porównawczego. Odbyła staż w Komisji Europejskiej w Brukseli w Dyrektoriacie Generalnym Rynku Wewnętrznego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »