| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXXV/181/2012 Rady Miejskiej w Szczyrku

z dnia 27 grudnia 2012r.

zmieniająca Uchwałę Nr XI/36/2011 z dnia 31 maja 2011r. Rady Miejskiej w Szczyrku w sprawie zasad i trybu przyznawania, wstrzymywania i cofania stypendiów sportowych oraz przyznawania nagród i wyróżnień dla zawodników i trenerów za osiągnięcie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym

Na podstawie art. 7   ust. 1   pkt 10 i   art. 18 ust. 2   pkt 15 ustawy z   dnia 8   marca 1990 r. o   samorządzie gminnym (Dz. U. tekst jedn. z   2001 r. Nr 142, poz. 1591 z   późn. zm.), art. 31 ust. 1   i 3   ustawy z   dnia 25 czerwca 2010 r. o   sporcie (Dz.U. z   2010 r. Nr 127, poz. 857 z   późn. zm.)  

Rada Miejska w   Szczyrku  
uchwala, co następuje:  

§   1.   W uchwale Rady Miejskiej w   Szczyrku Nr XI/36/2011 z   dnia 31 maja 2011r. w   sprawie zasad i   trybu przyznawania, wstrzymywania i   cofania stypendiów sportowych oraz przyznawania nagród i   wyróżnień dla zawodników i   trenerów za osiągnięcie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i   krajowym, wprowadza się następujące zmiany:  

1.   § 2   ust. 1   otrzymuje brzmienie:  

Wysokość miesięcznego stypendium wynosi od 5% do 50% minimalnego wynagrodzenia ustalonego  

zgodnie z   Rozporządzeniem Rady Ministrów w   sprawie wysokości minimalnego  

wynagrodzenia za pracę obowiązującego w   dniu przyznania stypendium.  

2.   § 12 ust. 1   otrzymuje brzmienie:  

Wysokość jednorazowej nagrody wynosi od 5% do 100% minimalnego wynagrodzenia ustalonego  

zgodnie z   Rozporządzeniem Rady Ministrów w   sprawie wysokości minimalnego  

wynagrodzenia za pracę obowiązującego w   dniu przyznania stypendium.  

§   2.   Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta.  

§   3.   Uchwała podlega ogłoszeniu w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego i   wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia.  

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w   Szczyrku  


Antoni   Byrdy

 

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Castrol

Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Produkty Castrol powstają w oparciu o analizy, zaawansowane technologie i innowacje. Castrol od zawsze kładzie nacisk na opracowywanie środków smarnych najwyższej jakości. W tym celu stworzył zaawansowane centra technologiczne, działające w Wielkiej Brytanii, a także w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Japonii, Indiach i Chinach. Castrol posiada dostęp do wszystkich typów baz oraz dodatków olejowych, dzięki czemu do każdego z produkowanych przez siebie środków smarnych może dobierać najlepsze bazy i dodatki z całego świata.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »