| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr IV/36/7/2013 Sejmiku Województwa Śląskiego

z dnia 20 maja 2013r.

w sprawie zmiany uchwały Nr IV/18/3/2012 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 13 lutego 2012 roku w sprawie określenia zasad, trybu i harmonogramu prac nad aktualizacją Strategii Rozwoju Województwa Śląskiego „Śląskie 2020”

§ 1. Dokonuje się zmiany harmonogramu prac nad aktualizacjąStrategii Rozwoju Województwa Śląskiego „Śląskie 2020”, określonego w pkt. 4 załącznika do uchwały Nr IV/18/3/2012 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 13 lutego 2012 roku zmienionej uchwałą Nr IV/26/3/2012 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 17 września 2012 roku. Uaktualniony harmonogram prac stanowi załącznik do niniejszej uchwały.

§ 2. Uchwała podlega publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Zarządowi Województwa Śląskiego.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego


Piotr Kurpios


Załącznik do Uchwały Nr IV/36/7/2013
Sejmiku Województwa Śląskiego
z dnia 20 maja 2013 r.
Zalacznik.pdf

Uaktualniony harmonogram

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Turek

Ewa Turek ekspert komunikacji, trener biznesu, mediator. Od 20 lat doradza w świecie biznesu wspierając w rozwoju osobistym i zawodowym. Pracuje z zarządami, managerami, uczelniami, startupami. Pomaga w skutecznej komunikacji na scenie, w pracy, w życiu. Od 1996 roku działa w branży doradztwa personalnego. Pamięta czasy bez internetu i telefonów komórkowych. Technologia się zmienia, pozostaje człowiek. Mówca na konferencji TEDx. Od lat związana z międzynarodową organizacją edukacyjną Toastmasters International gdzie uzyskała najwyższy tytuł - Distinguished Toastmasters. Wicemistrz Polski Toastmasters. Od lat wspiera innych w rozwoju jako mentor, wykładowca, trener. Przedsiębiorca, prowadzi firmę konsultingową Innova Consulting, której hasło przewodnie brzmi – „Świadoma komunikacja – realny wpływ”

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »