| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr GK.6641.26.2012.2013 Prezydenta Miasta Bielska-Białej

z dnia 5 lipca 2013r.

w sprawie operatu ewidencji gruntów i budynków

Na podstawie art. 24a ust. 8 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i kartograficzne (j.t. Dz. U. z 2010 r. nr 193, poz. 1297 ze zmianami)

ogłaszam
co następuje:

Projekt operatu opisowo-kartograficznego z ogłoszonej modernizacji ewidencji gruntów i budynków w zakresie ewidencji budynków i lokali dla nieruchomości położonych w części obrębu ewidencyjnego Lipnik, nazwanego obiektem IV, ograniczony od północy ograniczony obrębem ewidencyjnym Komorowice Krakowskie, następnie granicą z obrębem ewidencyjnym Hałcnów (ulica Czerwona), ulicą Niepodległości, Wyzwolenia, Lwowską i Żywiecką, następnie ulicą Tuwima, Urodzajną, Łagodną, Bora-Komorowskiego, ulicą Leszczyńską, granicą z obrębem ewidencyjnym Żywieckie Przedmieście, Białą Miasto i Dolnym Przedmieściem ( gdzie granica biegnie rzeką Biała), w jednostce ewidencyjnej miasto Bielsko – Biała, po wyłożeniu do wglądu w dniach od 5 listopada 2012 r. do 23 listopada 2012 r.

stał się operatem ewidencji gruntów i budynków.

1. W związku z powyższym na podstawie art. 24a ust.9 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i kartograficzne, każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków, ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym, może w terminie 30 dni od daty ogłoszenia niniejszej informacji w dzienniku urzędowym województwa, zgłaszać zarzuty do tych danych.

2. Zarzuty zgłoszone po terminie określonym w punkcie 2 niniejszego ogłoszenia traktuje się jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów i budynków.

Zastępca Prezydenta Miasta


Zbigniew Michniowski

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Marta Maria Bandzmer

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »