| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr GK.6641.26.2012.2013 Prezydenta Miasta Bielska-Białej

z dnia 5 lipca 2013r.

w sprawie operatu ewidencji gruntów i budynków

Na podstawie art. 24a ust. 8 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i kartograficzne (j.t. Dz. U. z 2010 r. nr 193, poz. 1297 ze zmianami)

ogłaszam
co następuje:

Projekt operatu opisowo-kartograficznego z ogłoszonej modernizacji ewidencji gruntów i budynków w zakresie ewidencji budynków i lokali dla nieruchomości położonych w części obrębu ewidencyjnego Lipnik, nazwanego obiektem IV, ograniczony od północy ograniczony obrębem ewidencyjnym Komorowice Krakowskie, następnie granicą z obrębem ewidencyjnym Hałcnów (ulica Czerwona), ulicą Niepodległości, Wyzwolenia, Lwowską i Żywiecką, następnie ulicą Tuwima, Urodzajną, Łagodną, Bora-Komorowskiego, ulicą Leszczyńską, granicą z obrębem ewidencyjnym Żywieckie Przedmieście, Białą Miasto i Dolnym Przedmieściem ( gdzie granica biegnie rzeką Biała), w jednostce ewidencyjnej miasto Bielsko – Biała, po wyłożeniu do wglądu w dniach od 5 listopada 2012 r. do 23 listopada 2012 r.

stał się operatem ewidencji gruntów i budynków.

1. W związku z powyższym na podstawie art. 24a ust.9 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i kartograficzne, każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków, ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym, może w terminie 30 dni od daty ogłoszenia niniejszej informacji w dzienniku urzędowym województwa, zgłaszać zarzuty do tych danych.

2. Zarzuty zgłoszone po terminie określonym w punkcie 2 niniejszego ogłoszenia traktuje się jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów i budynków.

Zastępca Prezydenta Miasta


Zbigniew Michniowski

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

EY

Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »