| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XLI/602/13 Rady Miasta Zabrze

z dnia 15 lipca 2013r.

w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych, prowadzonych przez Miasto Zabrze

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.) oraz art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (tekst jednolity Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.), na wniosek Prezydenta Miasta Zabrze

Rada Miasta Zabrze
uchwala:

§ 1. Ustala się plan sieci publicznych szkół podstawowych oraz określa granice obwodów publicznych szkół podstawowych, prowadzonych przez Miasto Zabrze, o następującej treści:

1) Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 5ulice: 3 Maja 87a-97 i 74-134, Akacjowa, Cisowa, Dębowa, Długa, Elizy Orzeszkowej, Górnośląska, Grabowa, Henryka Sienkiewicza 28-46 i 25-45, Jagodowa, Jana Matejki 2-6 i 1-3, Jana Zamoyskiego, Jarzębia, Jesionowa, Jodłowa 59, Józefa Chojnickiego, Józefa Rostka, Józefa Rymera, Józefa Weindoka, Juliusza Rogera, Kaźni Oświęcimskiej, Lucjana Szenwalda, Macieja Rataja, Marii Konopnickiej, Maurycego Mochnackiego, Michała Wolskiego, Mikołaja Zielińskiego, Podleśna, Prof. Wilibalda Winklera, Promienna, Sportowa,  Szkolna, Św. Marcina, Św. Stanisława Kostki,  Tadeusza Rejtana,   Tomasza Zana, Turystyczna, Zakątek;

2) Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Brzechwy w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 16,ul. Cmentarna 7ulice: Antoniego Lazara, Bytomska 2-3e, Cmentarna, Dr. Bronisława Hagera, Franciszka Siedleckiego, Jana Kasprowicza 12-14, Karola Piechy, Krakusa, Ks. Antoniego Tomeczka,  Ks. Norberta Bończyka, Na Piaskach, Pawła Stalmacha, Piastowska,  Plac Dworcowy, Prof. Zbigniewa Religi, Skalley, Średnia, Św. Andrzeja Boboli,  Wolności 291-345a i 298-360;

3) Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Królewska 4ulice: 1 Maja 5-11 i 8-12, Armii Krajowej 1-19 i 6-26c, Bolesława Śmiałego, Dr. Bolesława Różańskiego, Fabryczna, Franklina Roosevelta 25-131, Gen. Charlesa De Gaulle’a 43-55a i 12-32a, Jacka Malczewskiego, Jana Chodkiewicza, Jana Rymarkiewicza, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Brodzińskiego, Kazimierza Tetmajera, Konfederatów Barskich, Królewska 1-15c i 4, Ks. Bolesława Domańskiego, Ks. Stanisława Brzóski,  Panieńskie Skały, Reform Rolnych, Sierotki, Stefana Żeromskiego, Stefanii Szczepaniakowej, Świerkowa, Władysława Łokietka;

4) Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej, ul. Klonowa 23ulice: 3 Maja 54-72 i 61-83, Aleja Bohaterów Monte Cassino, Anieli Krzywoń 1-1a i 2-10, Edwarda Dembowskiego, Gen. Charlesa De Gaulle’a 79-134, Henryka Sienkiewicza 2-26a i 1-23, Jana Matejki 13-37, Juliana Tuwima 13-15 i 18-42a, Kamienna, Klonowa 2-6 i 8-33, Ks. Doktora Szramka, Leona Wyczółkowskiego, Opolska, Pawła Ślęczka, Przemysłowa, Stefana Batorego,  Św. Cecylii, Św. Urbana, Wincentego Pola, Władysława Jagiełły, Władysława Reymonta 2-42, Zofii Nałkowskiej;

5) Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Pokoju 41ulice: Aleksandra Fredry, Armii Krajowej 23-43b i 28-58,  Artura Grottgera 2-8, Dionizego Trocera 20-56 i 39-63, Floriana Klosego, Gliwicka, Jana Galla,  Jana Łangowskiego, Józefa Ciupki, Józefa Nawrata, Juliusza Słowackiego, Łanowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Michała Wołodyjowskiego, Nad Kanałem, Nowa, Olimpijska, Opawska, Plac Słowniański, Pokoju, Poprzeczna, Przy Bramie, Skalista, Sokolska, Stanisława Webera, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisława Żółkiewskiego 1-10 i 11, Staromiejska 47-71 i 80-114, Stefana Czarnieckiego, Wolności 99-183 i 68-182, Wolska, Zakopiańska, Zieleniewskiego;

6) Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka, ul. Londzina 2ulice: Brzozowa, Cieszyńska, Filipa Słodczyka, Franciszka Widery, Gen. Jarosława Dąbrowskiego, Góry Św. Anny,    Hugona Kołłątaja, Jagiellońska, Jana Kochanowskiego, Jana Woźnicy, Karola Miarki, Ks. Józefa Londzina, Marii Curie-Skłodowskiej 1-31, Męczenników Majdanka, Mieczysława Niedziałkowskiego, Mikulczycka 1-34,   Park Hutniczy, Pawła Dubiela,  Plac Kazimierza Wielkiego, Plac Romualda Traugutta, Plac Teatralny,  Powstańców Śląskich, Roberta Koźlika, Spokojna, Stanisława Staszica, Szpitalna 1-5 i 17-21, Tomasza Nocznickiego, Topolowa, Władysława Skoczylasa, Zgody;

7) Szkoła Podstawowa Nr 11 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 7, ul. Daleka 2ulice: Daleka, Franciszka Bujoczka, Jana Styki,  Jana Szymały, Jaśminowa, Józefa Gawrona, Józefa Weyssenhoffa, Karola Niedoby, Kazimierza Kruszyny, Kłodnicka, Królowej Jadwigi, Ks. Jakuba Mańdy, Kwiatowa, Legnicka, Lotnicza, Lubuska, Maksymiliana Filipka, Okrężna, Oświęcimska, Przeora Augustyna Kordeckiego, Roberta Miki, Roberta Oszka, Rybna, Sejmowa, Toruńska, Wiśniowa, Żurawia;

8) Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza, ul. Gdańska 10ulice: Adolfa Dygasińskiego, Bydgoska,  Czysta, Dworska, Gdańska 1-15, Jana Kilińskiego, Jana Kowalczyka, Karola Hermisza, Marii Curie-Skłodowskiej 2-22c, Mikulczycka 35-94, Morwowa, Pani Twardowskiej, Poranna, Poznańska, Prudnicka, Przystankowa, Stanisława Rochowiaka, Szpitalna 7-15c, Warszawska, Wierzbowa, Wrzosowa, Zygmunta Augusta;

9) Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona, ul. Czołgistów 1ulice: Andrzeja Struga, Anieli Krzywoń 3-13 i 12-18, Artura Grottgera 1 i 9-28, Botaniczna, Bracka, Chłopska, Chmielna, Czołgistów, Dożynkowa, Emanuela Czogały, Franklina Roosevelta 22-134, Gołębia, Jana Matejki 39-68, Jaskółcza, Jasna, Jastrzębia,   Józefa Froehlicha,  Józefa Korzeniowskiego,  Juliana Ursyna Niemcewicza, Kacza, Ks. Jana Dzierżona,  Ks. Konstantego Damrota,  Lubelska, Łukasza Wallisa, Michała Archanioła, Pawła Biniasa, Plac Mikołaja Kopernika, Plebiscytowa, Przelotowa, Ptasia, Słoneczna, Stanisława Żółkiewskiego 11a i 12-26, Św. Józefa, Teofila Lenartowicza, Tomasza Puchałki, Walerego Łukasińskiego, Wiarusów, Wilcza, Wita Stwosza, Władysława Orkana, Władysława Reymonta 44-68, Zabłocie, Zawiszy Czarnego, Zielona;

10) Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Wincentego Pstrowskiego, ul. Lompy 78ulice: Adama Asnyka, Adama Napieralskiego, Bolesława Limanowskiego, Cegielniana, Ciasna, Emilii Plater, Gazdy, Gen. Józefa Bema,  Gen. Walerego Wróblewskiego, Górnicza, Gustawa Morcinka, Henryka Brola, Jodłowa 1-19, Józefa Kraszewskiego, Józefa Lompy, Józefa Sierakowskiego, Królowej Kingi, Królowej Luizy, Krucza, Ks. Andrzeja Hauptmana, Ks. Piotra Skargi, Mikołowska, Norberta Barlickiego, Osiedleńcza, Pawła Kłyki, Plac Ignacego Paderewskiego, Przykra, Przy Prochowni, Pszczyńska 1-35b i 2-18, Racławicka, Rajska, Skarbnika, Słowicza, Ścieżka Górnicza, Św. Filipa, Św. Jacka, Św. Kamila, Św. Małgorzaty, Wesoła, Węgielna, Wiejska, Wojciecha Bogusławskiego, Zjednoczenia;

11) Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Korczoka 98ulice: Jana Pyki, Kalinowa, Ks. Doktora Antoniego Korczoka 72-76 i 78-98, Ks. Pawła Janika, Stanisława Struzika, Szyb Jerzy, Szyb Miarki, Wolności 484-586 i 545-547;

12) Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Karczewskiego 10ulice: Adama Kawika, Agrestowa, Alojzego Pawliczka, Ambrożego Pordzika, Czereśniowa, Działaczy Rodła, Filipiny Płaskowickiej, Franciszka Morawskiego, Jałowcowa, Jana Kupca, Jerzego Wyciska, Karola Gorzawskiego, Karolinki, Klemensa Krawczyka, Końcowa, Krótka, Ks. Doktora Antoniego Korczoka 5-77 i 24-70, Lecha, Leszczynowa, Modrzewiowa, Olchowa, Orzechowa, Porzeczkowa, Rolnika, Wacława Karczewskiego, Wawelska, Wolności 347-397 i 362-452;

13) Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Jurija Gagarina, ul. Bytomska 26ulice: Bolesława Chrobrego, Bytomska 5-91 i 4-58, Feliksa Goły, Hutnicza, Jana Brondera, Jana Długosza,  Jana Kasprowicza 1-11 i 15-15a, Józefa Blani, Ks. Karola Koziołka, Melchiora Mrozka, Mikołaja Reja, Młyńska, Ogrodowa, Plac Hutniczy,  Tarnogórska, Wojciecha Kossaka 17-63a i 26-60;

14) Szkoła Podstawowa Nr 22im. Władysława Broniewskiego, ul. Bytomska 94ulice: Aleksandra Puszkina, Bartosza Głowackiego, Bytomska 60-122 i 93-137, Częstochowska, Franciszka Mikosza, Henryka Rodakowskiego, Joachima Lelewela, Karola Żmudy, Marii Rodziewiczówny, Mieczysława I,  Pawła Kempki, Plac Bernarda Purkopa, Stefana Okrzei, Szyb Franciszek, Szyb Wschodni, Św. Jana,  Św. Wojciecha, Trębacka, Władysława IV, Wojciecha Drzymały, Wojciecha Kossaka 3-15a i 12-24, Zamkowa;

15) Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Pestalozziego 16ulice: Cypriana Kamila Norwida, Feliksa Prenżyny, Jana Sobieraja, Johanna Pestalozziego, Kaszubska, Knurowska, Konstantego Gałczyńskiego, Ks. Józefa Madei, Ks. Piotra Ściegiennego, Ludwika Kondratowicza, Marcelego Kruczka, Myśliwska, Objazdowa, Orląt Lwowskich, Piotra Maszyńskiego,  Prof. Maksymiliana Hubera, Prof. Stefana Banacha, Prof. Walerego Fontanusa, Przyszowicka, Romana Ligenzy, Rybnicka, Rzeczna, Srebrna, Staropolska, Tylna, Uchodźców, Wolności 3-67b i 2-64, Zaolziańska, Żelazna;

16) Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Norberta Kroczka, ul. Tarnopolska 85ulice: Antoniego Czechowa, Bałtycka, Brygadzistów, Bytomskich Strzelców, Gabrieli Zapolskiej, Gen. Tadeusza Kościuszki, Gogolińska, Kopalniana, Księcia Józefa Poniatowskiego, Ks. Franciszka Cieślika, Mariacka, Mikołaja Gogola, Piotra Niedurnego, PGR Wesoła, Plac Norberta Kroczka, Poległych Górników, Pyskowicka, Ratuszowa, Skośna, Stanisława Rudy, Stawowa, Strażacka, Sztygarów, Tarnopolska, Teodora Lelka, Wawrzyńca Korwina, Zwycięstwa;

17) Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Jana Pawła II, ul. Kotarbińskiego 18ulice: Dionizego Trocera 1-31 i 6, Franciszkańska, Gdańska 17-48e, Grunwaldzka, Jana Tkocza,  Joanny Żnieńskiej, Józefa Chełmońskiego, Marii Curie-Skłodowskiej 24-44 i 35-57,  Prof. Tadeusza Kotarbińskiego, Prof. Władysława Tatarkiewicza;

18) Szkoła Podstawowa Nr 26 im. "Rodła", ul. Ogórka 9ulice: 11 Listopada 73-193 i 72-112, Adama Mickiewicza, Aleja Szczęście Ludwika, Drobna, Fryderyka Chopina, Gajowa, Gen. Giuseppe Garibaldiego, Jana Brzechwy, Juliusza Ligonia, Kosynierów, Koszykowa, Leszka Białego, Leśna, Lipowa, Ludwika Solskiego, Łąkowa, Łowiecka, Magazynowa, Michała Ossowskiego, Mostowa, Nadrzeczna, Nowodworska, Parkowa, PGR Nowy Dwór, Stanisława Moniuszki, Stanisława Ogórka, Św. Teresy, Św. Wawrzyńca, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Zwrotnicza;

19) Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Kosmowskiej 43ulice: Borowa 1-7, Budowlana, Gen. Władysława Andersa 1-17 i 2-26, Grzybowska, Ignacego Daszyńskiego, Ireny Kosmowskiej, Józefa Wajzera, Kornela Makuszyńskiego, Krakowska 73-101 i 90-110, Księcia Władysława Opolczyka, Młodzieżowa, Pogodna, Tadeusza Jabłońskiego 1-9a, Władysława Grabskiego, Wojska Polskiego;

20) Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Wawrzyńskiej 11ulice: Bolesława Prusa, Dr. Henryka Jordana 29-115 i 34-90, Harcerska, Iwana Pawłowa, Jaworowa, Józefa Łapkowskiego, Józefa Wybickiego, Krzysztofa Baczyńskiego, Leona Kruczkowskiego, Ludwika Zamenhofa, Ludwiki Wawrzyńskiej, Polskiego Czerwonego Krzyża, Prof. Fryderyka Joliot-Curie, Robotnicza, Witkacego;

21) Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Jordana 7ulice: Alfonsa Zgrzebnioka, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Boczna, Borowa 8-31, Bukowa, Chorzowska, Dr. Henryka Jordana 5-19f i 2-30, Feliksa Nowowiejskiego, Filtry,  Gen. Grota Roweckiego, Gen. Władysława Andersa 19-91 i 28-76a, Gnieźnieńska, Henryka Dulęby, Iwana Miczurina, Jana Szafarczyka, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kołobrzeska, Komuny Paryskiej, Krakowska 5-71a i 2-88, Księcia Henryka Pobożnego, Mazurska, Medyków, Nyska, Ofiar Katynia, Ojca Kolbe, Polna, Pomorska, Prosta, Sosnowa, Tadeusza Jabłońskiego 10-99, Żniwiarzy;

22) Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Roberta Bednorza w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 8, ul. Badestinusa 30ulice: Borowikowa, Czekanowska, Gen. Bora-Komorowskiego, Gen. Bronisława Ducha, Gen. Jerzego Ziętka, Gen. Józefa Hallera, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Stanisława Maczka, Grabowiec, Handlowa, Kasztanowa, Kościelna, Ks. Jerzego Badestinusa, Ks. Michała Wosia, Kujawska, Kurpiowska, Łowicka, Mazowiecka, Miedziana, Na Lesie, PGR Grzybowice, Platynowa, Prof. Roberta Bednorza, Przy Ujęciu, Roberta Schumana, Składowa, Spółdzielcza, Stalowa, Szczecińska, Tenisowa, Traktorzystów, Warmińska, Wincentego Witosa, Zbrosławicka, Złota;

23) Szkoła Podstawowa Nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 6, ul. Sikorskiego 74ulice: Familijna, Franciszka Zembali, Gen. Władysława Sikorskiego, Głogowska, Kłosowa, Ks. Edwarda Mendego, Ks. Jerzego Brejzy, Jana Łaskiego, Józefa Kurasia, Łużycka, Makowa, Malinowa, Malwowa, Obrońców Westerplatte, Pszczyńska 26-30 i 37-49, Rodzinna, Rogoźnicka, Stanisława Morciszka, Sudecka, Tatrzańska, Tyska;

24) Szkoła Podstawowa Nr 35 w Zespole Szkół Nr 18, ul. Sitki 55ulice: Beskidzka, Chudowska, Dorotki, Ignacego Paderewskiego, Jana Sikory, Jaszczury, Jesienna, Konrada Sitki, Ks. Józefa Knosały, Łączna, Makoszowska, Mała, Michała Grażyńskiego, Miła, Noconiów, Nowa Kolonia, Olsztyńska, Piotra Mikusza, Piusa, Rafała Copika, Stara Kolonia, Wincentego Janasa, Wiosenna, Wojciecha Gersona, Żywiecka;

25) Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Juliana Tuwima,Plac Warszawski 6ulice: 3 Maja 1-17 i 2-34of, Bankowa, Czesława Klimasa, Dworcowa,  Gen. Charlesa de Gaulle’a 1-10, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Gen. Zygmunta Padlewskiego, Jana Karłowicza, Johanna Goethego, Kowalska, Ks. Józefa Wajdy, Ks. Pawła Pośpiecha, Marcina Lutra, Pawła Majnusza, Plac Krakowski, Plac Ks. Franciszka Pieruszki, Plac Warszawski, Plac Wolności, Podgórna, Romana Dyboskiego,  Różana, Stanisława Kobylińskiego, Staromiejska 15-45 i 2-74b, Szczęść Boże, Śląska, Św. Barbary, Św. Floriana, Św. Jerzego, Targowa, Torowa, Wandy, Wiktora Brysza, Władysława Broniewskiego,  Wolności 185a-289 i 186-296, Wyzwolenia, Zygmunta Krasińskiego;

26) Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika, ul. Gagarina 2ulice: 11 Listopada 1-71 i 2-70, Aleje Korfantego, Astrów, Bratków, Działkowa, Galileusza, Giordano Bruno, Grzegorza Fitelberga, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Łukasiewicza, Jana Brożka,  Jana Heweliusza, Jana Keplera, Jowisza, Jurija Gagarina, Konstantego Ciołkowskiego,  Macieja Mielżyńskiego, Neptuna, Piotra Czajkowskiego, Plutonowego Ryszarda Szkubacza, Prof. Tadeusza Banachiewicza, Prof. Włodzimierza Zonna, Stokrotek, Storczyków, Tulipanów, Wiosny Ludów, Żwirki i Wigury;

27) Szkoła Podstawowa Nr 43 im. Leona Kruczkowskiego, ul. Buchenwaldczyków 25ulice: 1 Maja 16-32 i 17-23, 3 Maja 19-59of i 36-52, Bohaterów Warszawskich, Bolesława Wallek-Walewskiego, Buchenwaldczyków, Franklina Roosevelta 1-23, Gabriela Narutowicza, Gen. Charlesa De Gaulle’a 34-78 i 57-75, Józefa Mehoffera, Juliana Tuwima 1-5 i 2-12, Karola Szymanowskiego, Klonowa 1-7, Królewska 14-16 i 17-25, Sądowa, Spichrzowa, Władysława Reymonta 1-35, Zygfryda Kupki;

28) Szkoła Podstawowa Nr 46 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 9, ul. Gwarecka 15ulice: Gwarecka, Karola Goduli, Młodego Górnika, Pod Borem, Szybowa, Ziemska.

§ 2. Traci moc Uchwała Nr XXIII/216/04 Rady Miejskiej w Zabrzu z dnia 8 marca 2004 r. w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych oraz granic obwodów publicznych szkół podstawowych, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Zabrze z późniejszymi zmianami.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Zabrze.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego i wchodzi w życie z dniem 1 września 2013 r.

Przewodniczący Rady Miasta Zabrze


mgr Marian Czochara

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Vindicat sp. z o.o.

Vindicat to ogólnopolska firma windykacyjna realizująca usługi odzyskiwania należności. Jesteśmy również pionierem w tworzeniu rozwiązań informatycznych, umożliwiających samodzielne odzyskiwanie długów przez wierzycieli. VCAT.pl to internetowa platforma skutecznej windykacji należności

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »