| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 209/XXV/2013 Rady Gminy Kłomnice

z dnia 3 września 2013r.

w sprawie zmieniająca uchwałę w sprawie wprowadzenia regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Kłomnice

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2013 r., poz. 594) oraz art. 90 f ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.) Rada Gminy Kłomnice uchwala, co następuje:

§ 1. W Regulaminie udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Kłomnice stanowiącym załącznik do Uchwały Nr 62/IX/2011 Rady Gminy Kłomnice z dnia 30 sierpnia 2011 roku w sprawie wprowadzenia regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Kłomnice wprowadza się zmiany polegające na tym, że:

1) wzór wniosku o przyznanie stypendium szkolnego określonego w Rozdziale 4 § 1 pkt 5 regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Kłomnice zastępuje się wnioskiem o przyznanie świadczeń pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla ucznia. Wzór wniosku stanowi załącznik Nr 1 do niniejszej uchwały

2) wprowadza się wzór wniosku o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla kolejnego ucznia w rodzinie. Wzór wniosku stanowi załącznik Nr 2 do niniejszej uchwały.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Przewodniczący Rady Gminy Kłomnice


mgr inż. Jarosław Łapeta


Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr Nr Nr Nr 209/XXV/2013
Rady Gminy Kłomnice
z dnia 3 września 2013 r.
Zalacznik1.pdf

Załącznik Nr 2 do Uchwały Nr Nr Nr Nr 209/XXV/2013
Rady Gminy Kłomnice
z dnia 3 września 2013 r.
Zalacznik2.pdf

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska to kancelaria radców prawnych specjalizująca się w obsłudze prawnej spraw z zakresu szeroko pojmowanej własności intelektualnej, w szczególności prawa autorskiego, własności przemysłowej, a także zagadnień dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w Internecie (nowe media).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »