REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dziennik Ustaw - rok 2024 poz. 214

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA FINANSÓW 1)

z dnia 6 lutego 2024 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie wzorów wniosków o udzielenie pomocy kierowanych do państw trzecich, zaktualizowanego tytułu wykonawczego, zagranicznego tytułu wykonawczego oraz zarządzenia zabezpieczenia

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 23 ust. 2 ustawy z dnia 11 października 2013 r. o wzajemnej pomocy przy dochodzeniu podatków, należności celnych i innych należności pieniężnych (Dz. U. z 2023 r. poz. 2009) zarządza się, co następuje:

§ 1. [Rozporządzenie w sprawie wzorów wniosków o udzielenie pomocy kierowanych do państw trzecich, zaktualizowanego tytułu wykonawczego, zagranicznego tytułu wykonawczego oraz zarządzenia zabezpieczenia]

W rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19 listopada 2013 r. w sprawie wzorów wniosków o udzielenie pomocy kierowanych do państw trzecich, zaktualizowanego tytułu wykonawczego, zagranicznego tytułu wykonawczego oraz zarządzenia zabezpieczenia (Dz. U. z 2022 r. poz. 233) załączniki nr 6 i 7 do rozporządzenia otrzymują brzmienie określone odpowiednio w załącznikach nr 1 i 2 do niniejszego rozporządzenia.

§ 2. [Stosowanie dotychczasowego wzoru zagranicznego tytułu wykonawczego i wzoru zarządzenia zabezpieczenia]

Dotychczasowy wzór zagranicznego tytułu wykonawczego i wzór zarządzenia zabezpieczenia mogą być stosowane nie dłużej niż przez 6 miesięcy od dnia wejścia w życie niniejszego rozporządzenia, przy czym nie wypełnia się części D i E tych wzorów.

§ 3. [Wejście w życie]

Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 25 marca 2024 r.

Minister Finansów: wz. J. Drop


1) Minister Finansów kieruje działem administracji rządowej - finanse publiczne, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 grudnia 2023 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Finansów (Dz. U. poz. 2710).

Załącznik 1. [WZÓR – ZTW-2]

Załączniki do rozporządzenia Ministra Finansów
z dnia 6 lutego 2024 r. (Dz. U. poz. 214)

Załącznik nr 1

WZÓR - ZTW-2Załącznik 2. [WZÓR – ZZ-Z]

Załącznik nr 2

WZÓR - ZZ-Z


REKLAMA

Dziennik Ustaw

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA