| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 119/2000

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 1 czerwca 2000 r.

o nadaniu odznaczeń.

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450 i z 1999 r. Nr 101, poz. 1177) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności na rzecz rozwoju kultury:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Pogonowski Jan s. Tadeusza, 2. Romanowicz Zbigniew s. Stanisława,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Smagowski Zbigniew s. Mieczysława,

na wniosek Ministra Skarbu Państwa

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

4. Dragan Marek s. Stanisława, 5. Drężek Jerzy s. Witolda, 6. Flaszyński Zdzisław s. Franciszka,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

7. Dąbrowski Henryk s. Józefa, 8. Grzonka Andrzej s. Józefa, 9. Hoffmann Wiesław s. Alojzego, 10. Kirzanowski Kazimierz s. Walentego, 11. Kowalewski Witold s. Stanisława, 12. Krefta Ryszard s. Floriana, 13. Kujawski Piotr s. Adama, 14. Lejk Jerzy s. Stefana, 15. Lemańczyk Grzegorz s. Edmunda, 16. Łucki Jerzy s. Grzegorza, 17. Pietrzak Jerzy s. Teofila, 18. Piszczek Bogusław s. Lucjana, 19. Stawowczyk Czesław s. Józefa, 20. Szuksztul Stanisław s. Hipolita, 21. Szymanik Jan s. Kazimierza, 22. Zalewski Zygmunt s. Ignacego, 23. Zgrajka Jerzy s. Michała, 24. Zimecki Edmund s. Pawła,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

25. Chlechowicz Bogdan s. Franciszka, 26. Czarnecki Jerzy s. Kazimierza, 27. Grabowski Benedykt s. Izydora, 28. Kula Stanisław s. Jana, 29. Obojski Ryszard s. Lucjana, 30. Oryl Jan s. Stanisława, 31. Pacyński Jan s. Kazimierza,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Kolesiński Waldemar s. Jana, 33. Konieczny Jerzy s. Kazimierza, 34. Kozicki Robert s. Jana, 35. Lipka Jerzy s. Izydora, 36. Liszewski Mariusz s. Henryka, 37. Łuczak Jan s. Aleksandra, 38. Matuszewski Piotr s. Leszka, 39. Okuniewski Stanisław s. Alfonsa, 40. Paradowski Roman s. Michała, 41. Przyborowski Krzysztof s. Jeremiasza, 42. Rogoc Jerzy s. Stefana, 43. Sulkowski Tomasz s. Eugeniusza, 44. Sykucki Wiesław s. Edwarda, 45. Szczęsny Krzysztof s. Stanisława, 46. Tulula Mirosław s. Zdzisława, 47. Wójcik Andrzej s. Eugeniusza, 48. Zarębski Ryszard s. Henryka,

na wniosek Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

49. Cebrat Marian s. Edwarda, 50. Czapski Aleksander s. Alfonsa, 51. Korwin-Piotrowski Tadeusz s. Henryka, 52. Lachowicz Ryszard s. Bolesława,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

53. Augustyn Stanisław s. Gustawa, 54. Niewęgłowski Zdzisław s. Aleksandra,

na wniosek Ministra Zdrowia

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Cieślik Tadeusz s. Jerzego, 56. Gąsior Zbigniew s. Tadeusza, 57. Lukas Witold s. Karola, 58. Olczyk Krystyna c. Tadeusza, 59. Pierzchała Krystyna c. Teofila,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

60. Bilewicz-Wyrozumska Teresa c. Henryka, 61. Gadowska-Cicha Anna c. Antoniego, 62. Harbut-Gryłka Anna c. Jana, 63. Hartleb Marek s. Mariana, 64. Krzemiński Tadeusz s. Tadeusza, 65. Latocha Małgorzata c. Ludwika, 66. Śmietana Barbara c. Romana, 67. Wilczok Adam s. Tadeusza,

na wniosek Wojewody Małopolskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

68. Hadyś Wiktoria c. Walentego, 69. Nosek Elżbieta c. Karola,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

70. Domańska Elżbieta c. Józefa, 71. Jeznach Waldemar s. Edwarda, 72. Wytrykus Krzysztof s. Henryka,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju rzemiosła

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

73. Kłosowski Antoni s. Kazimierza,

na wniosek Wojewody Podlaskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

74. Jabłońska Helena c. Wiktora,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

75. Babkowska Irena c. Kazimierza, 76. Krzesicki Janusz s. Aleksandra, 77. Siedlecka Bożena c. Zygmunta, 78. Tomczak Wiesława c. Jana,

na wniosek Wojewody Pomorskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w Państwowej Operze Bałtyckiej w Gdańsku:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

79. Bohdanowicz Dolores c. Alfreda, 80. Czujkowski Henryk s. Stanisława, 81. Figas Józefs. Stanisława, 82. Filar Andrzej s. Karola, 83. Hajdukiewicz Krystyna c. Mieczysława, 84. Klauzner Gustaw s. Ezechiela, 85. Łazarewicz Adam s. Jerzego, 86. Skurzyński Roman s. Ludwika, 87. Spychała Henryk s. Bazylego, 88. Sywec Michał s. Bazylego, 89. Szerszeń Urszula c. Mariana, 90. Tylewski Tomasz s. Tadeusza, 91. Ulatowski Jerzy s. Ignacego, 92. Wasielewska Halina c. Jana, 93. Wasiewicz Krystyna c. Stanisława,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

94. Bachleda Anna c. Aleksandra, 95. Budnik Jerzy s. Antoniego, 96. Firlej Jan s. Franciszka, 97. Korycka Teresa c. Zdzisława, 98. Kosecki Andrzej s. Alojzego, 99. Łukaszewski Bohdan s. Leona, 100. Matusewicz Janina c. Bolesława, 101. Miszker Erwin s. Bernarda, 102. Snarska Irena c. Alojzego, 103. Staniucha Kazimierz s. Michała, 104. Szczepaniak-Prochacka Marzena c. Zdzisława, 105. Świercz Ryszard s. Władysława, 106. Wróblewska Ewa c. Pawła, 107. Ziembińska-Byczkowska Grażyna c. Stanisława, 108. Żabiński Zygmunt s. Edmunda,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

109. Adamczyk Mirosława c. Zdzisława, 110. Firin Teresa c. Mieczysława, 111. Insadowska Małgorzata c. Zygmunta, 112. Kijowski Andrzej s. Tadeusza, 113. Leszczyński Krzysztof s, Wiktora, 114. Nikiforos Maria c. Władysława, 115. Rzeszotarska Bernadeta c. Henryka, 116. Sadowska Halina c. Stanisława,

na wniosek Wojewody Zachodniopomorskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za zasługi w działalności na rzecz kultury

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

117. Tylman Janina c. Michała.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Witold Chomiczewski

Radca prawny, wspólnik w Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Specjalizuje się w prawie IT i nowych technologii, ma bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców związanych z e-commerce, doradza m.in. spółkom zajmującym się marketingiem internetowym, przygotowuje umowy dotyczące SEO/SEM, reklamy RTB, prawa autorskiego w Internecie. Wspiera przedsiębiorców internetowych, a zwłaszcza portale w sprawach związanych z odpowiedzialnością za cudze treści. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych dotyczących problematyki prawa autorskiego, Internetu oraz prawa gospodarczego. Brał udział w projekcie na zlecenie Komisji Europejskiej, Study on Liability of Internet Intermediaries, który dotyczył dyrektywy o handlu elektronicznym. Pełnomocnik ds. Legislacji Izby Gospodarki Elektronicznej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »