Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Monitor Polski - rok 2000 nr 43 poz. 850

Rej. 84/2000 MPM

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 22 grudnia 2000 r.

o nadaniu odznaczeń.

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. N r 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177 i z 2000 r. Nr 62, poz. 718) odznaczone zostają osoby, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim,

MEDALEM ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE

na wniosek Wojewody Lubuskiego:

1. Adamkowski Szczepan, 2. Adamkowska Katarzyna, 3. Antoniak Edmund, 4. Antoniak Marianna, 5. Borowicz Edward, 6. Borowicz Józefa, 7. Bratkowski Jan, 8. Bratkowska Jadwiga, 9. Chadała Franciszek, 10. Chadała Bronisława, 11. Charuta Stefan, 12. Charuta Jadwiga, 13. Dęć Mieczysław, 14. Dęć Anna, 15. Domin Michał, 16. Domin Jadwiga, 17. Drozd Mikołaj, 18. Drozd Helena, 19. Dylewski Czesław, 20. Dylewska Krystyna, 21. Dynowski Jan, 22. Dynowska Olga, 23. Filipowicz Franciszek, 24. Filipowicz Janina, 25. Gałkowski Marian, 26. Gałkowska Helena, 27. Gorgosz Aleksander, 28. Gorgosz Leonarda, 29. Gromek Aleksander, 30. Gromek Adela, 31. Hryniewicz Kazimierz, 32. Hryniewicz Krystyna, 33. Jakubowski Henryk, 34. Jakubowska Halina, 35. Janik Hieronim, 36. Janik Wanda, 37. Jankowski Józef, 38. Jankowska Antonina, 39. Jaśkiewicz Zbigniew, 40. Jaśkiewicz Antonina, 41. Jeton Jan, 42. Jeton Anna, 43. Jędrzejczak Józef, 44. Jędrzejczak Maria, 45. Jurczyszyn Zygmunt, 46. Jurczyszyn Ludomira, 47. Kaczmarek Edmund, 48. Kaczmarek Irena, 49. Kaźmierczak Bronisław, 50. Kaźmierczak Cecylia, 51. Kaźmierowski Miron, 52. Kaźmierowska Anna, 53. Kędziora Edmund, 54. Kędziora Leokadia, 55. Kielich Stanisław, 56. Kielich Danuta, 57. Kmiecik Adam, 58. Kmiecik Jadwiga, 59. Kownacki Ignacy, 60. Kownacka Maria, 61. Krajewski Jan, 62. Krajewska Cecylia, 63. Kuliński Józef, 64. Kulińska Janina, 65. Lasota Antoni, 66. Lasota Irena, 67. Lechman Stanisław, 68. Lechman Leokadia, 69. Lisiak Leopold, 70. Lisiak Eugenia, 71. Lorenc Bolesław, 72. Lorenc Gertruda, 73. Lorenz Jan, 74. Lorenz Zofia, 75. Łuszczek Władysław, 76. Łuszczek Katarzyna, 77. Maćkowski Jan, 78. Maćkowska Janina, 79. Malinowski Mieczysław, 80. Malinowska Izabela, 81. Matczak Józef, 82. Matczak Władysława, 83. Mazurek Jan, 84. Mazurek Adela, 85. Michalski Leon, 86. Michalska Janina, 87. Miśko Czesław, 88. Misko Cecylia, 89. Nesterowicz Jan, 90. Nesterowicz Bronisława, 91. Nowak Czesław, 92. Nowak Anna, 93. Nowicki Ignacy, 94. Nowicka Jadwiga, 95. Odoliński Stanisław, 96. Odolińska Zofia, 97. Olejnik Józef, 98. Olejnik Anna, 99. Oliniak Edmund, 100. Oliniak Zofia, 101. Pasterczak Sylwan, 102. Pasterczak Maria, 103. Piasecki Franciszek, 104. Piasecka Stanisława, 105. Piotrowski Kazimierz, 106. Piotrowska Maria, 107. Przybysz Telesfor, 108. Przybysz Iwona, 109. Rybarczyk Ludwik, 110. Rybarczyk Janina, 111. Rzepecki Józef, 112. Rzepecka Maria, 113. Sobiech Mieczysław, 114. Sobiech Helena, 115. Sołecki Franciszek, 116. Sołecka Maria, 117. Sowiński Antoni, 118. Sowińska Irena, 119. Stelmach Franciszek, 120. Stelmach Anna, 121. Stolarczyk Adam, 122. Stolarczyk Maria, 123. Szatkiewicz Wacław, 124. Szatkiewicz Aleksandra, 125. Szczypta Tadeusz, 126. Szczypta Józefa, 127. Szemberski Jan, 128. Szemberska Czesława, 129. Szlegiel Michał, 130. Szlegiel Genowefa, 131. Szostakiewicz Władysław, 132. Szostakiewicz Domicela, 133. Szukiełojć Piotr, 134. Szukiełojć Regina, 135. Szymański Ludwik, 136. Szymańska Helena, 137. Wąsik Antoni, 138. Wąsik Marianna, 139. Wiatr Andrzej, 140. Wiatr Jadwiga, 141. Wośkowiak Jan, 142. Wośkowiak Prakseda, 143. Zając Zygmunt, 144. Zając Stefania, 145. Zbaraszczuk Jan, 146. Zbaraszczuk Apolonia,

na wniosek Wojewody Opolskiego:

147. Buhl Anton, 148. Buhl Agnieszka, 149. Chrabąszcz Czesław, 150. Chrabąszcz Marianna, 151. Chruściel Roman, 152. Chruściel Janina, 153. Cyran Zygmunt, 154. Cyran Helena, 155. Gołas Paweł, 156. Gołas Janina, 157. Gonsior Leonard, 158. Gonsior Klara, 159. Grabiński Franciszek, 160. Grabińska Julia, 161. Grójca Romuald, 162. Grójca Maria, 163. Hebda Tadeusz, 164. Hebda Aniela, 165. Herba Franciszek, 166. Herba Genowefa, 167. Issel Henryk, 168. Issel Kamila, 169. Jagiełka Franciszek, 170. Jagiełka Maria, 171. Jurgaś Stanisław, 172. Jurgaś Joanna, 173. Kandziora Wilhelm, 174. Kandziora Elfryda, 175. Katryniok Jan, 176. Katryniok Elfryda, 177. Knosala Józef, 178. Knosala Kornelia, 179. Kokot Józef, 180. Kokot Elżbieta, 181. Kostka Antoni, 182. Kostka Agnieszka, 183. Kowalski Zygmunt, 184. Kowalska Wanda, 185. Kozak Stanisław, 186. Kozak Eugenia, 187. Kutarba Kazimierz, 188. Kutarba Bronisława, 189. Lepka Reinhold, 190. Lepka Elżbieta, 191. Łacina Jan, 192. Łacina Rozalia, 193. Łukaszczyk Gerard, 194. Łukaszczyk Hildegarda, 195. Machnik Albin, 196. Machnik Elfryda, 197. Macioł Czesław, 198. Macioł Janina, 199. Majcher Michał, 200. Majcher Justyna, 201. Michalski Paweł, 202. Michalska Elżbieta, 203. Myjkowski Wiktor, 204. Myjkowska Małgorzata, 205. Nowak Tadeusz, 206. Nowak Maria, 207. Paliński Grzegorz, 208. Palińska Bronisława, 209. Paluch Adolf, 210. Paluch Emilia, 211. Panusz Jan, 212. Panusz Anna, 213. Peczeniuk Wiesław, 214. Peczeniuk Genowefa, 215. Pfeifer Jan, 216. Pfeifer Janina, 217. Płoch Alojzy, 218. Płoch Gertruda, 219. Prokopiszyn Stanisław, 220. Prokopiszyn Maria, 221. Pytel Alojzy, 222. Pytel Gerharda, 223. Rentchen Wilhelm, 224. Rentchen Małgorzata, 225. Sikorski Marian, 226. Sikorska Halina, 227. Sliwinski Franciszek, 228. Sliwinska Teresa, 229. Sowa Piotr, 230. Sowa Hildegarda, 231. Stawiarski Paweł, 232. Stawiarska Marta, 233. Stefko Jan, 234. Stefko Aniela, 235. Stein Jan, 236. Stein Anna, 237. Stiebler Leon, 238. Stiebler Gertruda, 239. Szarlej Edward, 240. Szarlej Marianna, 241. Szymalski Władysław, 242. Szymalska Józefa, 243. Tokar Józef, 244. Tokar Maria, 245. Ułan Jan, 246. Ułan Zofia, 247. Warzecha Maksymilian, 248. Warzecha Paulina, 249. Weinert Franciszek, 250. Weinert Anna, 251. Weltrowski Czesław, 252. Weltrowska Agnieszka, 253. Wesołowski Mieczysław, 254. Wesołowska Emilia, 255. Wiecha Kurt, 256. Wiecha Erna, 257. Wiechoczek Rafał, 258. Wiechoczek Anna, 259. Wierdak Ignacy, 260. Wierdak Irena, 261. Żelisko Wiesław, 262. Żelisko Lucienne, 263. Żurawski Władysław, 264. Żurawska Adela,

na wniosek Wojewody Pomorskiego:

265. Abramowicz Tadeusz, 266. Abramowicz Władysława, 267. Banna Joachim, 268. Banna Irena, 269. Baszanowski Leon, 270. Baszanowska Wanda, 271. Chrzanowski Alojzy, 272. Chrzanowska Jadwiga, 273. Czaja Franciszek, 274. Czaja Agnieszka, 275. Czarniecki Jan, 276. Czarniecka Praskeda, 277. Dampz Stanisław, 278. Dampz Stefania, 279. Dewo Władysław, 280. Dewo Krystyna, 281. Drzewiński Bronisław, 282. Drzewińska Henryka, 283. Dysarz Władysław, 284. Dysarz Stanisława, 285. Dzienisz Albin, 286. Dzienisz Władysława, 287. Dziwulski Marian, 288. Dziwulska Marianna, 289. Gad Edward, 290. Gad Stanisława, 291. Gaffka Stanisław, 292. Gaffka Bronisława, 293. Jahn Grzegorz, 294. Jahn Teresa, 295. Janowski Edward, 296. Janowska Magdalena, 297. Jędruszak Stanisław, 298. Jędruszak Helena, 299. Jujka Jan, 300. Jujka Helena, 301. Kądziela Stanisław, 302. Kądziela Marianna, 303. Kiedrowski Bernard, 304. Kiedrowska Irena, 305. Kienast Leon, 306. Kienast Kazimiera, 307. Konkol Leon, 308. Konkol Anna, 309. Kuczek Michał, 310. Kuczek Sabina, 311. Kustusz Jerzy, 312. Kustusz Magdalena, 313. Kwidziński Brunon, 314. Kwidzińska Marta, 315. Laskowski Albert, 316. Laskowska Kazimiera, 317. Leśniczak Henryk, 318. Leśniczak Helena, 319. Lewandrowski Alojzy, 320. Lewandrowska Stefania, 321. Lipski Mieczysław, 322. Lipska Halina, 323. Litawa Adam, 324. Litawa Genowefa, 325. Lubowski Wacław, 326. Lubowska Małgorzata, 327. Łangowski Józef, 328. Łangowska Wanda, 329. Łodkowski Leopold, 330. Łodkowska Leokadia, 331. Malinowski Roman, 332. Malinowska Alina, 333. Manterys Tadeusz, 334. Manterys Bronisława, 335. Matusik Zbigniew, 336. Matusik Ludwika, 337. Miedziński Jan, 338. Miedzińska Irena, 339. Mondry Dombrowski Klemens, 340. Mondra Dombrowska Sabina, 341. Mucha Roman, 342. Mucha Halina, 343. Ossowski Franciszek, 344. Ossowska Zofia, 345. Ostrowski Edmund, 346. Ostrowska Marta, 347. Fachura Czesław, 348. Fachura Marianna, 349. Paluchowski Franciszek, 350. Paluchowska Anna, 351. Pawełczak Jan, 352. Mielewska-Pawełczak Irena, 353. Pawłowski Jan, 354. Pawłowska Klara, 355. Pfajfer Robert, 356. Pfajfer Irena, 357. Piesik Augustyn, 358. Piesik Gertruda, 359. Pliszka Jan, 360. Pliszka Leokadia, 361. Podwojewski Alojzy, 362. Podwojewska Urszula, 363. Pruski Franciszek, 364. Pruska Wanda, 365. Pruszak Kazimierz, 366. Pruszak Lidia, 367. Rajnowski Bolesław, 368. Rajnowska Eufemia, 369. Sawczuk Stefan, 370. Sawczuk Alina, 371. Sztormowski Bolesław, 372. Sztormowska Maria, 373. Szulc Kazimierz, 374. Szulc Zofia, 375. Szulist Bronisław, 376. Szulist Helga, 377. Śliwiński Feliks, 378. Śliwińska Teresa, 379. Święch Wiesław, 380. Święch Irena, 381. Wajchbrot Brunon, 382. Wajchbrot Teresa, 383. Wałdoch Edmund, 384. Wałdoch Zofia, 385. Wirkus Bernard, 386. Wirkus Eryka, 387. Wittbrodt Wojciech, 388. Wittbrodt Stefania, 389. Zawiślak Tadeusz, 390. Zawiślak Jolanta, 391. Zieliński Jan, 392. Zielińska Kazimiera, 393. Zieliński Edmund, 394. Zielińska Anna, 395. Żywicki Franciszek, 396. Żywicka Aniela,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego:

397. Bątór Stanisław, 398. Bątór Władysława, 399. Błędziński Eustachy, 400. Błędzińska Michalina, 401. Borowiec Henryk, 402. Borowiec Teodora, 403. Cedro Marian, 404. Cedro Zofia, 405. Chlewicki Andrzej, 406. Chlewicka Helena, 407. Chyzicki Stanisław, 408. Chyzicka Waleria, 409. Dobisiowski Mieczysław, 410. Dobisiowska Zofia, 411. Domagała Jan, 412. Domagała Janina, 413. Dudata Stanisław, 414. Dudata Leokadia, 415. Dudzie Tadeusz, 416. Dudzie Marianna, 417. Dziurski Marian, 418. Dziurska Janina, 419. Fatalski Jan, 420. Fatalska Zofia, 421. Filozof Romuald, 422. Filozof Zofia, 423. Frączyk Mieczysław, 424. Frączyk Julianna, 425. Furmanek Bogusław, 426. Furmanek Teresa, 427. Gierczak Tadeusz, 428. Gierczak Irena, 429. Główczyński Stanisław, 430. Główczyńska Marianna, 431. Grelewicz Jan, 432. Grelewicz Danuta, 433. Gruszka Edward, 434. Gruszka Rozalia, 435. Grzegorczyk Stanisław, 436. Grzegorczyk Marianna, 437. Grzegorski Stanisław, 438. Grzegorska Stefania, 439. Iwan Stanisław, 440. Iwan Marianna, 441. Jajeśniak Andrzej, 442. Jajeśniak Irena, 443. Jajeśniak Stanisław, 444. Jajeśniak Marianna, 445. Januchta Mieczysław, 446. Januchta Janina, 447. Kaczmarek Henryk, 448. Kaczmarek Zofia, 449. Kapuściński Władysław, 450. Kapuścińska Maria, 451. Kłosowski Józef, 452. Kłosowska Stanisława, 453. Kotek Edward, 454. Kotek Krystyna, 455. Koprowski Franciszek, 456. Koprowska Janina, 457. Kowalski Walery, 458. Kowalska Marianna, 459. Kozłowski Czesław, 460. Kozłowska Lucyna, 461. Kręże-lewski Czesław, 462. Krężelewska Bolesława, 463. Krzywicki Władysław, 464. Krzywicka Marianna, 465. Kuc Bolesław, 466. Kuc Aniela, 467. Kuca Ludwik, 468. Kuca Zofia, 469. Kumorowski Stanisław, 470. Kumorowska Genowefa, 471. Lewandowski Leon, 472. Lewandowska Janina, 473. Lis Teofil, 474. Lis Wanda, 475. Łabuda Edward, 476. Łabuda Genowefa, 477. Łasisz Stanisław, 478. Łasisz Apolonia, 479. Łyczek Czesław, 480. Łyczek Aniela, 481. Malec Włodzimierz, 482. Malec Dominika, 483. Mróz Bronisław, 484. Mróz Stanisława, 485. Parkita Jan, 486. Parkita Maria, 487. Parkita Stanisław, 488. Parkita Feliksa, 489. Partyka Zdzisław, 490. Partyka Marianna, 491. Pietrzyk Jan, 492. Pietrzyk Janina, 493. Pisarek Władysław, 494. Pisarek Alfreda, 495. Piwowarczyk Stefan, 496. Piwowarczyk Janina, 497. Pokrzywa Władysław, 498. Pokrzywa Kazimiera, 499. Popielski Franciszek, 500. Popielska Marianna, 501. Przemyski Czesław, 502. Przemyska Genowefa, 503. Raczyński Kazimierz, 504. Raczyńska Genowefa, 505. Różalski Józef, 506. Różalska Marianna, 507. Sepioło Jan, 508. Sepioło Janina, 509. Skawiński Marian, 510. Skawińska Irena, 511. Słapek Władysław, 512. Słapek Cecylia, 513. Smyka Marian, 514. Smyka Janina, 515. Stolarski Kazimierz, 516. Stolarska Stanisława, 517. Strychalski Marian, 518. Strychalska Marianna, 519. Strychalski Władysław, 520. Strychalska Julianna, 521. Styczeń Tadeusz, 522. Styczeń Helena, 523. Szyposzyński Stanisław, 524. Szyposzyńska Marianna, 525. Świątek Edward, 526. Świątek Ewa, 527. Tarasiński Tadeusz, 528. Tarasińska Stanisława, 529. Tarłowski Michał, 530. Tarłowska Józefa, 531. Tasak Stanisław, 532. Tasak Genowefa, 533. Wiaderny Tadeusz, 534. Wiaderna Marianna, 535. Wiaderny Tadeusz, 536. Wiaderna Stefania, 537. Wiekiera Stanisław, 538. Wiekiera Elżbieta, 539. Włudarczyk Franciszek, 540. Włudarczyk Wacława, 541. Woźniak Teodor, 542. Woźniak Krystyna, 543. Wróbel Józef, 544. Wróbel Leokadia, 545. Wróbel Stanisław, 546. Wróbel Krystyna, 547. Zarębski Józef, 548. Zarębska Marianna, 549. Zbojak Włodzimierz, 550. Zbojak Janina, 551. Zdeb Wincenty, 552. Zdeb Marianna, 553. Zielonka Henryk, 554. Zielonka Stanisława, 555. Zięba Marian, 556, Zięba Marianna.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2000-12-30
  • Data wejścia w życie: 2000-12-30
  • Data obowiązywania: 2000-12-30
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

Monitor Polski