| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 138/2003

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 11 września 2003 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Edukacji Narodowej i Sportu

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Drozdowska Maria Teresa, 2. Michalak Sławomir, 3. Mróz Jan Henryk, 4. Sawicki Ryszard Jan, 5. Skalij Edward, 6. Smolińska Leokadia, 7. Szałkowska Izabela Elżbieta, 8. Zduniak Elżbieta,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

9. Brzezińska Magdalena Maria, 10. Czacharowska Sylwia Ryszarda, 11. Eggert Wiesława, 12. Kołakowski Adam, 13. Laska Maria Anna, 14. Lewandowska Alicja Jadwiga, 15. Łochajewska Zofia, 16. Łuka Alina, 17. Malimon Małgorzata Monika, 18. Markisz Tadeusz, 19. Moszczyńska Krystyna, 20. Niemier Agata, 21. Olber Janina, 22. Olejnik Andrzej Henryk, 23. Pulkowski Wiesław Marek, 24. Rawski Stefan, 25. Sienkiewicz Genowefa Helena, 26. Sulikowska Izabela, 27. Szczepkowski Andrzej Marian, 28. Szweda Danuta, 29. Szypulski Edward, 30. Tkaczyk Alicja Elżbieta, 31. Topolewska-Micek Małgorzata Grażyna, 32. Wiśniewska Krystyna, 33. Worobiej Teresa Mirosława, 34. Zaborowski Jan, 35. Zielińska Ewa Barbara, 36. Zwalińska Ewa Joanna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

37. Andrusewicz Renata, 38. Cylwik-Miszczyszyn Ewa, 39. Danilewicz Hanna, 40. Lubowiecka-Zduniak Jolanta Maria, 41. Łabaszewska Danuta, 42. Przeradzka Maria, 43. Rogowski Józef, 44. Rokicka Bożena Lucyna, 45. Romanowska Anna, 46. Sowicka Małgorzata Dorota, 47. Szafranek Urszula, 48. Szalc Marzena Barbara, 49. Tyszka Cezary Sylwester, 50. Wasiuk Stefan Jarosław, 51. Zagórska Grażyna Danuta,

na wniosek Ministra Finansów

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. Płaza Tadeusz, 53. Różycki Zbigniew Roman, 54. Szczurko Krystyna Teofila,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Brach Teresa, 56. Falenta Danuta, 57. Koplejewski Krzysztof, 58. Król Józef Bogusław, 59. Kucharska Beata Bernarda, 60. Kurek Kinga, 61. Michajluk Bogdan, 62. Paszek Stanisław Franciszek, 63. Twardowska Jolanta,

na wniosek Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej

za zasługi dla rozwoju energetyki:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

64. Olejniczak Maciej Józef, 65. Żegocka Krystyna Teresa,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

66. Kułaga Kazimierz Franciszek, 67. Pawłowski Marian Antoni, 68. Rzewuska Irena Maria, 69. Suwińska Barbara Zdzisława,

na wniosek Ministra Infrastruktury

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

70. Hoffmann Jan Władysław, 71. Łopalewski Piotr Robert, 72. Radomski Marek Wojciech, 73. Wielgus Krzysztof Jan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

74. Kaleta Paweł Mirosław, 75. Krupska Krystyna Maria, 76. Rutkowska Agnieszka Gabriela, 77. Rutkowski Dariusz Zygfryd,

na wniosek Wojewody Lubuskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

78. Zdrzałka Jan Paweł,

na wniosek Wojewody Łódzkiego

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

79. Nonckiewicz Antoni Władysław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

80. Paradecki Zdzisław Kazimierz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

81. Jędryszczak Jerzy Szymon, 82. Kopacz Grzegorz Ryszard, 83. Urbański Ryszard Szczepan,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

84. Dopart Alicja Maria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

85. Bednarski Stanisław, 86. Błaszczyk Józef, 87. Rotek Grażyna Łucja, 88. Sadowski Edward, 89. Wiktorowicz Bolesław, 90. Wilk Zbigniew, 91. Wójcik Grażyna Józefa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

92. Leśniewicz Grzegorz Robert, 93. Michalski Krzysztof,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju sportu:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

94. Sławecki Tadeusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

95. Paliszewski Maciej,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

96. Kmin Bogdan Ignacy, 97. Prymak Bożenna, 98. Skurski Lech Wojciech, 99. Tokarz Zofia, 100. Włodarczyk Wanda Grażyna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

101. Bałaban Łucja Maria, 102. Bartniak Anna Jadwiga, 103. Cieśliński Zbigniew Kazimierz, 104. Duszkiewicz-Nowacka Agnieszka, 105. Gawrych Grażyna Bożena, 106. Gdański Bogdan, 107. Gieraga Ewa Bogusława, 108. Górajek Krystyna, 109. Jurkiewicz Anna Jadwiga, 110. Kacprzak Bożenna Maria, 111. Komorowska Wanda, 112. Kubacka Mariola Elżbieta, 113. Lewandowska Lucyna Marta, 114. Maciejewski Włodzimierz, 115. Osiewała Maria Józefa, 116. Pawlata Karolina Stanisława, 117. Polańczyk Bogdan Kazimierz, 118. Ruszkowska Beata Teresa, 119. Stępczyńska Barbara Bogusława, 120. Szymańska Regina Jadwiga, 121. Wagner Bogdan Józef, 122. Wojciechowska Grażyna, 123. Zdziechowiak Anna,

za zasługi w pracy zawodowej oraz w działalności społecznej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

124. Telążka Zdzisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

125. Marczak Dominik,

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

126. Wojtaszewski Jan,

za zasługi w działalności społecznej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

127. Borowski Jerzy Michał,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

128. Sobolewski Ryszard, 129. Szramowska-German Irena,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

130. Orzechowski Krzysztof Bronisław, 131. Popiel-Golińska Urszula,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

132. Bielik Elżbieta, 133. Dziędziel Marian, 134. Nieć Stanisław, 135. Poskuta-Włodek Diana, 136. Strarobrański Ryszard, 137. Tomaszewska-Grabowska Anna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

138. Bednarczyk-Krzyżowska Dominika, 139. Florek Zdzisława, 140. Głowacka Kinga Weronika, 141. Łopatczak Roman, 142. Ryszkowska Ewa Janina, 143. Stryczek Stanisław, 144. Szot Paweł, 145. Wójcik Bogusław, 146. Zawadzki Krzysztof, 147. Zielonka Janusz,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz środowiska kombatantów i ich rodzin

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

148. Osiński Kazimierz Michał,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego

za zasługi w pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

149. Krawczyk Danuta,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

150. Krzemińska Elżbieta Maria, 151. Kwiatkowska Bogumiła Teresa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

152. Bańka Zygmunt, 153. Ciecierski Franciszek Leon, 154. Dojniak Ryszard, 155. Domżalska Maria Elżbieta, 156. Leńska Krystyna, 157. Matusiak Maria, 158. Nejman Andrzej Antoni, 159. Piotrowska Danuta, 160. Piotrowski Zdzisław Antoni, 161. Przybylska Ewa, 162. Roczeń Stefan,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz rozwoju sportu:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

163. Brzuszczyński Jacek Władysław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

164. Kulma Zbigniew, 165. Przybyłowski Andrzej Jerzy,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

166. Rygiel Genowefa,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

167. Drozd Jerzy. 168. Grek Halina, 169. Jasz Adam Stanisław, 170. Jaworowski Stanisław, 171. Pawełek Mariusz, 172. Sokołowska Krystyna, 173. Szot Andrzej Marian,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

174. Górski Witold, 175. Majchrowicz Tomasz Artur, 176. Melnyk Wojciech Piotr, 177. Oparowska-Lang Elżbieta,

na wniosek Wojewody Pomorskiego

za zasługi w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

178. Bodio Józef, 179. Guzy Tadeusz, 180. Hydel Erwin Karol, 181. Szymura Bronisław, 182. Wąsik Władysław Stanisław,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

183. Szoska Alojzy Alfons,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

184. Ebertowski Tadeusz Roman,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

185. Freda Stanisław Mirosław, 186. Męczykowski Dariusz Franciszek, 187. Wiecki Roman, 188. Wołoszyk Marek Bernard,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

189. Jarosz Stanisław, 190. Szymański Edmund,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

191. Batorska Ewa Barbara, 192. Beraś Jan Stanisław, 193. Cieszkowski Zdzisław, 194. Jarosz Krystyna Urszula, 195. Kargulewicz Danuta, 196. Kasprzycka Lucyna Tekla, 197. Krakowiak Wanda Janina, 198. Lenart Anna Jadwiga, 199. Papaj Mieczysław, 200. ks. Pietrus Jan, 201. Pietrzyk Jerzy Józef, 202. Stachurski Tadeusz, 203. Stępień Józef, 204. Szczepańska Feliksa, 205. Żółtek Kazimierz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

206. Kijanka Józef Adam, 207. Łucki Ryszard Tadeusz, 208. Mroczkowska Barbara Halina, 209. ks. Rusiecki Krzysztof Jan, 210. Sajda Zbigniew, 211. Serwinowska Maria Zofia, 212. Ścibisz Andrzej Bogusław, 213. Wróblewska Lucyna, 214. Zawadzka Barbara,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego:

za zasługi dla ochrony zdrowia:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

215. Bandurska-Stankiewicz Elżbieta, 216. Dąbrowska Barbara, 217. Dąbrowska-Parfianowicz Danuta, 218. Długi Wanda, 219. Górny Jerzy, 220. Grynkiewicz Teresa, 221. Kibiłda Bogdan, 222. Mirecka Danuta, 223. Och Waldemar, 224. Rupiewicz Zbigniew, 225. Sadowska Hanna, 226. Stefanowicz Elżbieta, 227. Stefanowicz Marek,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

228. Januszko-Giergielewicz Beata,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

229. Brzeski Roman Norbert, 230. Kopiczyński Jerzy Feliks,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

231. Idziak-Ostrowska Halina Teresa, 232. Sienkowski Roman.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Łomozik

Dyplomowany konsultant feng shui

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »