| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 65/2004

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 26 kwietnia 2004 r.

o nadaniu orderów

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676), na wniosek Prezesa Rady Ministrów, zaopiniowany przez Kapitułę Orderu Odrodzenia Polski, odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi w pracy naukowo-badawczej w zakresie ochrony, kształtowania i użytkowania zasobów leśnych

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Szujecki Andrzej,

za wybitne zasługi dla wymiaru sprawiedliwości:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

2. Bonik Kazimierz Marian, 3. Ciechański Roman, 4. Grabowska Leokadia, 5. Grzybek Albin, 6. Kolasiński Błażej, 7. Siuda Zdzisław, 8. Szachułowicz Hanna Maria,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

9. Anczyk Marian, 10. Andryk Krystyna Helena, 11. Badziak Jolanta Maria, 12. Boćkowska Anna Zofia, 13. Chromy Irena, 14. Cykowska Jolanta Maria, 15. Dampc Maciej Damian, 16. Dyka Zbigniew Stanisław, 17. Filmanowicz Barbara Teresa, 18. Gorajski Andrzej Jacek, 19. Keiling Hubert, 20. Krusz-Stankiewicz Alina Józefa, 21. Kwasucki Krzysztof Ryszard, 22. Nałęcz-Socha Elżbieta, 23. Pancewicz Henryka, 24. Rychlik Ryszard Julian, 25. Smykowski Tadeusz, 26. Szymański Jerzy Tadeusz,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

27. Stążka Władysław, 28. Radomański Tadeusz Bronisław,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

29. Chlipalski Andrzej Stefan, 30. Orzechowski Ryszard,

za wybitne zasługi na rzecz rozwoju transportu samochodowego:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

31. Gaik Franciszek Janusz,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

32. Fąfara Jan, 33. Jakubowski Sławomir Paweł,

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

za wybitne zasługi w pracy naukowo-badawczej

34. Kita Kazimierz,

za wybitne zasługi w dziedzinie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej

35. Jundziłł Irena,

za wybitne zasługi dla rozwoju telekomunikacji polskiej

36. Pabisiak Maciej,

za wybitne zasługi w działalności kombatanckiej,

37. Hozakowski Bolesław Zygmunt,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

za wybitne zasługi w dziedzinie medycyny

38. Hartwich Artur Jerzy,

za wybitne zasługi w pracy naukowo-badawczej:

39. Głowacka Barbara, 40. Kolk Andrzej, 41. Suwała Marian, 42. Zajączkowski Kazimierz,

za wybitne zasługi dla rozwoju gospodarki narodowej:

43. Jaroszewski Eugeniusz, 44. Walkowiak Roman Wiktor,

za wybitne zasługi w pracy zawodowej w dziedzinie geologii złóż:

45. Lis Franciszek Józef, 46. Piwocki Marcin, 47. Pokorski Jędrzej Piotr,

za wybitne zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej na rzecz spółdzielczości bankowej

48. Piłat Sławomir,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju oświaty

49. Maślanka Jerzy Józef,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej i rozwoju edukacji

50. Kuran Hanna Bogumiła

za wybitne zasługi na rzecz społeczności lokalnej oraz integracji z Unią Europejską:

51. Ławrynowicz Ryszard, 52. Sobolewski Henryk, 53. Załuski Mieczysław,

za wybitne zasługi na rzecz rozwoju transportu kolejowego

54. Dzierżak Mieczysław Walerian,

za wybitne zasługi dla rozwoju spółdzielczości mieszkaniowej:

55. Domagała Irena Anna, 56. Orłowski Leopold,

za wybitne zasługi dla rozwoju szkolnictwa artystycznego

57. Płaneta Bogumiła Maria,

za wybitne zasługi w działalności społecznej na rzecz dzieci

58. Dzwinka Lidia Gabriela,

za wybitne zasługi dla rozwoju bibliotekarstwa i upowszechniania kultury

59. Tyszkiewicz Helena,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

60. Sobolewski Władysław,

za wybitne zasługi w pracy zawodowej na rzecz ochrony przeciwpożarowej

61. Morawski Edward Stanisław,

za wybitne zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

62. Białecki Zbigniew, 63. Krzysztof Aleksander, 64. Lach Leszek Jan,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz osób niepełnosprawnych

65. Wawrzyński Edmund Jan,

za wybitne zasługi w działalności charytatywnej

66. Bury Jan.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron z siedzibą w Krakowie świadczy kompleksowe usługi prawne na terenie całego kraju na rzecz wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, osób fizycznych i innych podmiotów.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »