| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 77/2004

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 9 czerwca 2004 r.

o nadaniu orderu i odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676), odznaczeni zostają:

za wybitne osiągnięcia w pracy artystycznej, za zasługi dla rozwoju kultury

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Krawczyk Krzysztof January,

na wniosek Ministra Edukacji Narodowej i Sportu

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Charytoniak Jadwiga, 3. Charytoniak Wacław Ronald, 4. Elsner Wiesława, 5. Gajownik Irena, 6. Janczak Wiesława Teresa, 7. Kluczyńska Anna, 8. Maciejewska Bożena Maria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

9. Bober Lech, 10. Budrejko Bożena, 11. Getka Jan Stanisław, 12. Gołębiowska Eugenia Barbara, 13. Jermacz Elżbieta Lucyna, 14. Karolczuk Olga, 15. Lenkowski Zenon, 16. Łyżwa Lidia, 17. Malinowska Amelia, 18. Mieczkowska Wanda, 19. Panimasz Katarzyna Stefania, 20. Raś Urszula, 21. Skałecka Elżbieta Danuta, 22. Skawiński Ryszard, 23. Warmińska Anna Jadwiga, 24. Waszczak-Zielińska Urszula Irena, 25. Wołkowicz-Maciorowska Teresa Ewa, 26. Ziętek Ewa Małgorzata,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

27. Borecka Dorota, 28. Brojek Janusz, 29. Goworska Teresa, 30. Guła Alicja Renata, 31. Jaglińska Grażyna Maria, 32. Janusz Wojciech Ryszard, 33. Kasiorkiewicz Alicja, 34. Kotłowska Grażyna, 35. Lotkowska Katarzyna Izabela, 36. Rywelska Elżbieta, 37. Stawowczyk Renata, 38. Suchwałko Ewa, 39. Tarasiewicz Elżbieta, 40. Zarodkiewicz Jadwiga Anna,

na wniosek Ministra Gospodarki i Pracy

za zasługi w działalności na rzecz organizacji kombatanckich:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

41. Borejsza Miron Stefan, 42. Buniak Michał, 43. Gajda Józef, 44. Kowalcze Jan, 45. Kozik Jan, 46. ks. Kozłowski Bronisław, 47. Moskała Zofia, 48. Ostafin Stanisław, 49. Pędziwiatr Stanisław, 50. Piłat Henryk Andrzej, 51. Rzeszutek Tadeusz, 52. Stopa Wanda, 53. Tomczak Irena Rozalia, 54. Toporowski Bronisław, 55. Trendel Józef, 56. Wasiak Henryk Tadeusz, 57. Włodarczyk Tadeusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

58. Anczewski Benedykt, 59. Bojarczyk Mieczysław, 60. Budny Stanisław, 61. Cisek Franciszek, 62. Czarnecka Helena, 63. Dratwińska Maria, 64. Dudek Benedykt, 65. Gołąb Katarzyna, 66. Gorczak Jan, 67. Herbin Krystyna Emilia, 68. Huszczanowski Wacław, 69. Karpiński Józef, 70. Kaźmierczak Tadeusz, 71. Kimszal Józef, 72. Kita Józef, 73. Konarski Jan, 74. Kozera Henryk, 75. Kubina Zofia, 76. Lisowski Roman, 77. Mądral Stanisław, 78. Michalczyk Stanisław, 79. Mikołajko Franciszek, 80. Nawrocki Andrzej, 81. Orłowski Władysław, 82. Ostrowski Zenon, 83. Przewłoka Antoni, 84. Przybyłek Danuta, 85. Purkiewicz Edward, 86. Radecka Halina, 87. Raubo Mieczysław, 88. Rewerska Jadwiga Zofia, 89. Rozmiarek Weronika, 90. Rybicki Marian, 91. Rymsza Antoni, 92. Słota Władysław, 93. Sus Anna, 94. Swatkowska Janina, 95. Sykut Tadeusz, 96. Szponar Jan, 97. Szymala Kazimierz, 98. Waboł Helena, 99. Witkowski Feliks, 100. Witkowski Tadeusz, 101. Wójcik Roman Stanisław, 102. Zaręba Józef, 103. Żerna Stanisław, 104. Zub Antoni,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

105. Bura Helena, 106. Jastrzębska Małgorzata Stefania, 107. Kozłowski Kazimierz,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

108. Curyło Zbigniew Konrad, 109. Fulbiszewski Janusz, 110. Noga Kazimierz,

na wniosek Ministra Kultury:

za osiągnięcia w pracy artystycznej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

111. Kowalewski Wiesław Sławomir, 112. Kuźniak Piotr Walenty,

za zasługi dla rozwoju szkolnictwa artystycznego, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

113. Dłużniewski Andrzej, 114. Fidecki Tadeusz Jerzy, 115. Krajewski Przemysław Marek, 116. Neugebauer Maria Jadwiga, 117. Noskiewicz-Gałązka Henryka, 118. Piwocki Ksawery Tadeusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

119. Ewald Jadwiga Urszula, 120. Gryń Roman, 121. Flicińska-Panfil Grażyna, 122. Moroz-Kraińska Krystyna Danuta, 123. Ogórkiewicz Andrzej,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

124. Barabasz Maria Grażyna, 125. Dąbrowska Anna Elżbieta, 126. Dąbrowski Arnold, 127. Kamiński Sławomir, 128. Pasierowska-Kołodziej Elżbieta, 129. Sikorski Marcin, 130. Tokarska Hanna Danuta, 131. Węglarz Lucyna Eleonora,

na wniosek Ministra Zdrowia:

za zasługi w pracy naukowej i dydaktycznej, za działalność na rzecz rozwoju medycyny:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

132. Całkosiński Ireneusz Wojciech, 133. Małecka Krystyna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

134. Chęciński Igor Wojciech, 135. Dobaczewski Grzegorz Jarosław, 136. Kuriata Ewa, 137. Remion Jadwiga Maria, 138. Salomon Artur, 139. Salomon Ewa Dorota, 140. Wójcik Dorota Małgorzata,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

141. Borek Halina, 142. Dadat Anna, 143. Dutkiewicz-Milanowska Teresa,

na wniosek Wojewody Lubuskiego:

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

144. Macko Józef,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

145. Wróblewski Bolesław,

za zasługi dla społeczności lokalnej, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

146. Bury Stanisław, 147. Dobrowolska Lidia, 148. Fiedorek Jadwiga Teresa, 149. Karczmarz Jerzy, 150. Ludwiczak Józef, 151. Ożarowska Zofia Helena, 152. Peszek Marian, 153. Sypuła Bogusława, 154. Szkolnik Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

155. Micinowska Teresa Jadwiga, 156. Muńko Tomasz, 157. Nocoń Janina, 158. Sławińska Danuta,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

159. Ćwiertniak Marian Edward, 160. Klasik Mirosław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

161. Grela Andrzej Stanisław, 162. Jeżak Antoni Wacław, 163. Koryczan Wiesław, 164. Leśniak Jan Michał, 165. Rydz Adam Józef, 166. Targańska Danuta, 167. Terczyńska Helena, 168. Wisła Zbigniew,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

169. Dudzik Maria Elżbieta, 170. Głowacki Mirosław, 171. Gnyp Janusz Marek, 172. Kozłowski Robert Jan,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

173. Pichniarczyk Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

174. Kubicz Jakub, 175. Olejarz Jakub, 176. Siedlarczyk Jan, 177. Wojtaszek Stanisław,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

178. Kędzior Zofia, 179. Korcz Wiesława, 180. Winter Hanna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

181. Kościelniak Bogusława, 182. Tarkowski Paweł Tomasz, 183. Wojtyńska Anna Maria, 184. Żak Józef,

na wniosek Wojewody Pomorskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

185. Domaradzki Leon, 186. Niedźwiadek Sławomir, 187. Rogoś Józef,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

188. Biłgorajski Marian, 189. Borkowska-Flisek Maria, 190. Chmielowska Małgorzata, 191. Czaja Mirosław, 192. Durajczyk Andrzej, 193. Grabowski Benedykt Wacław, 194. Kmiecik-Tkaczyk Izabela, 195. Kruk Jan Henryk, 196. Kucharski Wojciech Jan, 197. Łobacz Władysław, 198. Posłuszny Roman Andrzej, 199. Prałat Antoni Zygmunt, 200. Sacewicz Włodzimierz, 201. Setzke Arnold Rudolf, 202. Sołobodowski Henryk, 203. Stryjewski Andrzej Janusz, 204. Świercz Czesław Jerzy, 205. Trzebiatowski Witold Władysław, 206. Winiarz Marian Ignacy, 207. Włodarczyk Henryk, 208. Żywicki Ryszard,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

209. Aszkiełowicz Elżbieta, 210. Biczman Ewa, 211. Bieliński Jan, 212. Bujacz Danuta Bogusława, 213. Bzoma Kazimierz Ryszard, 214. Chojnacki Wiesław, 215. Czapiewski Zygmunt Wiesław, 216. Czuchaj Piotr, 217. Dyszelewski Romuald Kazimierz, 218. Dyszelewski Ryszard Jan, 219. Florianowicz Jadwiga Maria, 220. Hebel Urszula, 221. Hoffman-Siemińska Janina Teresa, 222. Kamiński Zdzisław, 223. Karaszewski Ryszard Kazimierz, 224. Karczyńska Izabela Krystyna, 225. Karpiński Czesław, 226. Karziewicz Barbara Biruta, 227. Kordyl Ireneusz, 228. Krynicka Elżbieta, 229. Kuchta Alicja Elżbieta, 230. Lauterowski Grzegorz Antoni, 231. Łajca Tomasz, 232. Nacmer Adam Marian, 233. Nowicka Ewa Maria, 234. Paszkowski Jan Paweł, 235. Pawlak Marian Andrzej, 236. Rejek Antoni Krzysztof, 237. Rogiński Zenon, 238. Sobiborowicz Andrzej, 239. Szczucki Kazimierz Leszek, 240. Szulfer Zbigniew Jan, 241. Trzciński Krzysztof Marek, 242. Turyczyn Romuald Władysław, 243. Warsiński Roman, 244. Węgliński Wacław, 245. Zdeb Halina Barbara,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

246. Banaś Józef, 247. Baran Artur Zbigniew, 248. Bednarek Dariusz, 249. Bieńko Jerzy Stanisław, 250. Brzeziński Jarosław, 251. Chałupniczak Zofia, 252. Ciupka Wiesław, 253. Czwiertak Ewa Jolanta, 254. Grota Halina, 255. Janicka Anna Maria, 256. Jaworski Marek Franciszek, 257. Karaśkiewicz Ireneusz Maciej, 258. Kołakowska Małgorzata, 259. Kuderski Zbigniew, 260. Lewandowski Jarosław Andrzej, 261. Litwiński Jacek Wojciech, 262. Lutowski Dariusz, 263. Marciniak Joanna, 264. Mróz Zbigniew, 265. Namsolleck Tomasz, 266. Orzechowski Paweł Jan, 267. Pluciński Krzysztof Ryszard, 268. Pranszke Bogdan Marek, 269. Stenka Adam Krzysztof, 270. Szmytka Henryk Kazimierz, 271. Szwocha Edmund Franciszek, 272. Urban Urszula Rozalia,

na wniosek Wojewody Śląskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

273. Szenk Irena Agnieszka, 274. Wicik Bronisława Maria,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

275. Skrzydlewska Dorota Krystyna,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju spółdzielczości:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

276. Polak Włodzimierz, 277. Sztajerkowski Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

278. Berka Wiesław, 279. Koruba Elżbieta, 280. Wiązania Marek Jan,

na wniosek Wojewody Zachodniopomorskiego:

za zasługi w działalności na rzecz osób niepełnosprawnych

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

281. Brodaczewska Barbara, 282. Kwiatosiński Jerzy Konstanty,

za osiągnięcia w pracy zawodowej, za działalność na rzecz środowiska kombatanckiego

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

283. Skorinko Irena,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz dzieci i młodzieży specjalnej troski:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

284. Łosiniecka Danuta, 285. Salitra Krzysztof Dariusz, 286. Sieńko Maria,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

287. Bilski Rafał, 288. Mogilnicka Anna, 289. Wiśniewski Andrzej.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kalicińska

Konsultant w Departamencie Doradztwa Podatkowego i Prawnego w Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »