| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 77/2005

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 12 maja 2005 r.

o nadaniu orderu i odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi dla rozwoju gospodarki, za działalność w Fundacji na Rzecz Gorzowskiej Szkoły Wyższej

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Burzycki Jerzy Wacław,

na wniosek Ministra Gospodarki i Pracy

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

2. Olesińska Elżbieta,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Brewczyńska-Florczyk Ewa Regina, 4. Nogowczyk Janusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Ambroży Ewa Wanda, 6. Michalska Krystyna, 7. Smoleń Adam, 8. Stawińska Joanna, 9. Stępień Iwona, 10. Szota Bogusława, 11. Twardoch Teresa Elżbieta, 12. Warońska Beata,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

13. Kwietniewska Ewa Krystyna, 14. Legierska Mariola, 15. Musiał Ryszard, 16. Pluta Wojciech, 17. Pogoda Elżbieta Jolanta, 18. Wojtowicz Maria Anna,

na wniosek Ministra Kultury

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

19. Chałubiński Jerzy, 20. Drewek Alina, 21. Grajter Piotr Andrzej, 22. Hussar-Moczulska Krystyna Barbara, 23. Juszyńska Krystyna Stefania, 24. Kaczorowski Sławomir, 25. Niedziela Maria Łucja, 26. Ostrowska Barbara Ewa, 27. Pytel Zbigniew Karol, 28. Wisełka-Cieślar Irena Barbara,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

29. Brzozowska-Janowicz Danuta Zofia, 30. Cybulska-Konsek Barbara Teresa, 31. Firlej Helena Lidia, 32. Kędra Marian, 33. Kijanka Ireneusz Paweł, 34. Kończak Małgorzata, 35. Korpanty Dorota Renata, 36. Kosiorek-Poździk Zofia Anna, 37. Kożuchowska Mirosława, 38. Krzanowska Grażyna, 39. Majdan Elżbieta, 40. Podrez Adam Grzegorz, 41. Siwiłło Leszek Marian, 42. Szoka Marta, 43. Tyrna Jadwiga, 44. Wałczyk Maria Anna, 45. Wojtala Roman,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

46. Błaszczyk Mirosław Łukasz, 47. Gugała Sebastian, 48. Holtz Witold, 49. Kryger Urszula, 50. Liberadzka Elżbieta Dorota, 51. Rossowska Dorota,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. Górka Edmund, 53. Wiśniewski Marian Bolesław, 54. Zawadzka Henryka,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Domowicz Jerzy, 56. Minejko Teresa, 57. Prylewska Wiesława Ewa, 58. Tomkiewicz Wiesława,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

59. Gołębiewska-Strużyńska Katarzyna, 60. Hejda Mieczysław, 61. Kalwa Ilona, 62. Kowalewska Irena, 63. Kozikowska Katarzyna, 64. Kuźma Grzegorz, 65. Pesta Daniela Urszula, 66. Skaralewicz Roman Tadeusz, 67. Stajszczak Elżbieta,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

68. Jantoń Andrzej,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

69. Bogdańska Halina, 70. Chudzyński Jerzy Bogumił, 71. Tyrjan Andrzej Tadeusz, 72. Ziobrowski Andrzej Tadeusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

73. Andrzejewski Kazimierz,

na wniosek Wojewody Lubuskiego

za zasługi w pracy zawodowej, za osiągnięcia w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

74. Grajewska Lucyna Michalina, 75. Gielnik Anna Barbara, 76. Heliot Daria Katarzyna, 77. Korolewicz Jerzy Stanisław, 78. Kucharska-Barczyk Kazimiera Bronisława, 79. Małachowska Janina, 80. Pogoda Erwin Eugeniusz, 81. Ptak Renata, 82. Radoch Zenon, 83. Sarnowski Zbigniew Cyryl, 84. Teichert Jerzy Jan, 85. Żurawski Maciej Andrzej,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

86. Babiarz Jan Tomasz, 87. Bytniewska Aleksandra Jolanta, 88. Dutkiewicz Witold, 89. Dziedziul-Naniewicz Krystyna Zofia, 90. Fronczek Wanda Małgorzata, 91. Germata Maria Teresa, 92. Jakubowska Krystyna Julia, 93. Kaczmarek Dorota Katarzyna, 94. Karwański Mieczysław, 95. Kotlarek Krystyna, 96. Kowalczewska Teresa Helena, 97. Kwiatek Ireneusz Waldemar, 98. Martyńczuk Barbara, 99. Niparko Roman, 100. Nowak Jan, 101. Olszańska Ewa Bronisława, 102. Piskorz Tadeusz Franciszek, 103. Skrzypczak Kazimierz Zdzisław, 104. Stankiewicz Teresa, 105. Szczeszek Danuta, 106. Trybus Ryszard, 107. Wojtaszyn Urszula, 108. Zawalna Teresa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

109. Adamczewski Bogusław Tadeusz, 110. Chanas-Pawlak Elżbieta, 111. Cieślewicz Roman, 112. Czaińska Jolanta Wanda, 113. Fiałka Jan Franciszek, 114. Frąckowiak Ewa, 115. Golec Krzysztof, 116. Gzik Danuta Wiesława, 117. Hryniewicz Urszula, 118. Jeremicz Eugenia, 119. Józieńko Bronisław, 120. Korzeniowska Krystyna, 121. Małecka Lucyna, 122. Markowska Renata, 123. Markowski Marian, 124. Maziarz Zofia, 125. Nowak Maria, 126. Poźniak Jerzy, 127. Rudek Maria, 128. Szumski Krzysztof, 129. Szylińczuk Marek Teodor, 130. Świerzko Dorota, 131. Wiśniewska Aurelia Anna,

na wniosek Wojewody Łódzkiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za zasługi w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

132. Chęcińska Urszula Maria, 133. Czajkowska Małgorzata Jadwiga, 134. Gogolewska Zofia Barbara, 135. Kochańska Ewa, 136. Kuliński Włodzimierz Andrzej, 137. Markiewicz Tadeusz, 138. Olszewski Edward Michał, 139. Pankiewicz Tomasz, 140. Pełka Jan, 141. Stępień Joanna Krystyna, 142. Wodziński Józef, 143. Żuchowski Arkadiusz Wojciech,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

144. Bartnik Zbigniew Józef, 145. Bąk Kazimierz, 146. Beda Wincenty, 147. Blok Katarzyna Lucyna, 148. Bujak Joanna, 149. Choiński Jan Wojciech, 150. Dobroszek Danuta Stanisława, 151. Dobrzański Tadeusz Marian, 152. Dudczak Ryszard, 153. Dyniak Krystyna, 154. Galińska Cecylia, 155. Gosławska Jadwiga, 156. Goździewicz Barbara, 157. Gralczyk Jacek Benedykt, 158. Halczyński Janisław, 159. Jarząbek Adam, 160. Karbowska Grażyna Teresa, 161. Kaźmierczak Lucyna Barbara, 162. Klimczak Tadeusz Jerzy, 163. Kucharska Danuta Małgorzata, 164. Legiędź Sylwester, 165. Leszczyńska Barbara Regina, 166. Marglewska Maria, 167. Olszewski Krzysztof, 168. Owczarek Marek, 169. Ożóg Maria Józefa, 170. Paradecki Kazimierz, 171. Pietras Józef, 172. Podsiadły Jan, 173. Przycki Wojciech Kazimierz, 174. Rafalak Stanisław, 175. Rubajczyk Irena, 176. Skorupa Ewa, 177. Sobkowiak Kazimierz, 178. Stępień Leokadia, 179. Stolarek Dorota Maria, 180. Strachocki Jerzy Eugeniusz, 181. Stus Henryk, 182. Sztajnert Leszek Władysław, 183. Trzeciak Zdzisław, 184. Twardowski Wiesław, 185. Urbański Jan, 186. Wiśniewski Zygmunt Piotr, 187. Wojcieszyński Jerzy, 188. Wojdała Czesław, 189. Zimka Dariusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

190. Andrzejczak Jan Bolesław, 191. Banasiak Halina, 192. Bartnik Grażyna Zofia, 193. Berlińska Barbara Ewa, 194. Bogusiewicz-Granecka Daniela Katarzyna, 195. Brózda Jarosław Konrad, 196. Cybułka Elżbieta, 197. Członka Katarzyna, 198. Folcik Grażyna Natalia, 199. Golik Danuta Jadwiga, 200. Gorzelak Lidia Dorota, 201. Graczyk Anna, 202. Grzywacz Elżbieta Krystyna, 203. Hercuń Krystyna Anna, 204. Jachymczak Małgorzata, 205. Jasiński Lucjan Jerzy, 206. Karasiński Andrzej Marek, 207. Kazimierczak Kazimiera Aleksandra, 208. Kik Aleksandra Bogumiła, 209. Klimczak Edward Krzysztof, 210. Kołodziej Zofia Maria, 211. Kornacki Robert Roch, 212. Kowalska Elżbieta, 213. Kryściński Krzysztof, 214. Krzywański Stanisław, 215. Kucharska Lucyna, 216. Kucharski Piotr, 217. Kurzeja Artur Jan, 218. Lorenc Kazimierz Bronisław, 219. Mielczarek Leokadia Janina, 220. Mikła Mirosława Maria, 221. Miller Jarosław, 222. Naturalna Elżbieta, 223. Nowakowska Bożena Elżbieta, 224. Opołczyńska Grażyna Mirosława, 225. Osińska Anna, 226. Pawęta Karol Roch, 227. Pierzchała Ilona Maria, 228. Piotrowski Józef, 229. Polak Marzena Dagmara, 230. Riabcew Michał, 231. Rulka Jan, 232. Rybarczyk Mariola Joanna, 233. Skalska Renata Ewa, 234. Sobala Marek, 235. Stanasiuk-Mordalska Małgorzata, 236. Sternicka Henryka, 237. Szydło Cezary, 238. Trybura Piotr, 239. Urbańska Krystyna Bożena, 240. Warycha Marek Stanisław, 241. Wawrzyniak Kazimierz Wacław, 242. Wojciechowska Agata Katarzyna, 243. Woźniak Ewa, 244. Woźniak Teresa, 245. Wódka Jadwiga, 246. Zel Dariusz Marek,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

247. Grudek Józef,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

248. Piwowarski Maciej Piotr, 249. Szynal Jerzy Piotr,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

250. Derabin Janusz Sławomir, 251. Fryc Kazimierz, 252. Mach Stanisław, 253. Młynek Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

254. Bober Grzegorz Mariusz,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

255. Gacal Franciszek, 256. Gontarski Stanisław, 257. Hebda Zofia, 258. Klag Edward, 259. Król Tadeusz, 260. Leśniak Antoni, 261. Podgórny Antoni, 262. Poręba Tadeusz, 263. Raczek Jan, 264. Smaga Józef, 265. Tobiasz Józef,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

266. Banach Mieczysław, 267. Batko Józef, 268. Bulanda Stanisław, 269. Chlipała Michał, 270. Dziadoń Franciszek, 271. Dziedzic Józef Stanisław, 272. Gancarczyk Stanisław, 273. Gołąb Józef, 274. Górszczyk Jerzy Jan, 275. Hebda Franciszek, 276. Jajeśnica Halina, 277. Jurkowski Józef, 278. Kapera Józef Jan, 279. Klimek Franciszek, 280. Koza Jan, 281. Kulig Stanisław, 282. Kuziel Jan Michał, 283. Kwit Franciszek, 284. Limanówka Stefan, 285. Maludy Stanisław, 286. Mirek Stanisław, 287. Nawalaniec Józef, 288. Nowak Jan Władysław, 289. Nowak Józef, 290. Rapacz Józef, 291. Stróżak Władysław, 292. Sułkowski Stanisław, 293. Ślazyk Mieczysław, 294. Śliwa Jan, 295. Śmigowski Franciszek, 296. Wąchała Franciszek, 297. Załubski Ludwik Antoni, 298. Zapalski Aleksander,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

299. Bochenek Antoni, 300. Danek Stanisław, 301. Doll Piotr, 302. Drożdż Andrzej, 303. Dyrek Adam, 304. Gamoń Władysław, 305. Górka Marian, 306. Górszczyk Adam, 307. Hec Dariusz, 308. Jonik Wojciech, 309. Jurowicz Andrzej Roman, 310. Kaptur Zbigniew, 311. Kokoszka Andrzej, 312. Kołodziej Grzegorz, 313. Kożuch Jan, 314. Król Franciszek, 315. Król Władysław, 316. Krzyżak Eugeniusz Edward, 317. Kurczab Mieczysław, 318. Leśniak Jan, 319. Madej Tadeusz, 320. Magierski Tomasz, 321. Matras Stanisław, 322. Pachołek Andrzej, 323. Pawlik Tomasz, 324. Płachytka Krzysztof, 325. Sadowski Władysław, 326. Sentyrz Tadeusz, 327. Seretiuk Krystyn, 328. Smaciarz Andrzej, 329. Smaga Walenty, 330. Smoleń Edward Józef, 331. Sowa Stanisław, 332. Sroka Zenon, 333. Sułkowski Czesław, 334. Świstak Wacław, 335. Tokarczyk Jan, 336. Tomaszek Wiesław, 337. ks. Warzecha Zygmunt, 338. Wąchała Mieczysław, 339. Wąchała Marian, 340. Wąsowicz Władysław, 341. Węglarz Stanisław, 342. Witecki Tadeusz, 343. Zawada Józef Zbigniew, 344. Złydaszyk Stanisław,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego:

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

345. Nikolas Włodzimierz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

346. Augustyn Franciszek, 347. Babiarz Tadeusz, 348. Bik Jan, 349. Gielarowiec Władysław, 350. Gondek Stanisław, 351. Hubacz Franciszek, 352. Matejska Jolanta Janina, 353. Pięciak Adam, 354. Polak Stanisław, 355. Stelmach Zdzisław, 356. Walski Kazimierz, 357. Żak Mieczysław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

358. Cisek Aleksander, 359. Getinger Leon, 360. Gołojuch Kazimierz, 361. Klecha Krzysztof, 362. Kornafel Aleksander Zbigniew, 363. Machowski Leopold Roman, 364. Maciejak Henryk, 365. Przybyło Stanisław, 366. Rogala Stanisław, 367. Szczęch Zbigniew,

za zasługi w działalności na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

368. Tęcza-Pokrywa Dorota Krystyna,

na wniosek Wojewody Podlaskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

369. Wyszomierski Tomasz Stanisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

370. Borys Józef, 371. Busłowicz Wiera, 372. Dobkowska Halina, 373. Konopka Zdzisław Mateusz, 374. Kossakowski Tadeusz, 375. Łazowska Helena, 376. Milewski Mirosław Edward, 377. Przepiórka Kazimierz Czesław, 378. Sokołowska Krystyna, 379. Sokołowski Waldemar, 380. Stachelek Mirosław, 381. Szymczuk Lucja, 382. Śleszyński Krzysztof, 383. Wojtkowska Teresa, 384. Zajkowski Bogdan Mieczysław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

385. Borkowska Wanda, 386. Borys Andrzej, 387. Długoborski Bogdan, 388. Główczyński Stanisław, 389. Grzelak Teresa, 390. Jałbrzykowski Piotr, 391. Kordal Andrzej, 392. Krupa Franciszek, 393. Lemański Andrzej Jan, 394. Michalska Elżbieta, 395. Muklewicz Alicja, 396. Pruszkowski Wojciech, 397. Pupik Marek, 398. Ruchała Stanisław, 399. Rydel Henryk, 400. Sawicki Roman, 401. Sumara Jadwiga, 402. Szewczyk Marek, 403. Szymkowiak Jarosław, 404. Świderski Robert, 405. Werpachowski Jacek, 406. Zalewski Waldemar,

za zasługi w działalności na rzecz Stowarzyszenia „Wspólna Polska"

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

407. Rybicki Czesław,

na wniosek Wojewody Pomorskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

408. Gostkowski Marek,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

409. Rejnowicz Krystyna, 410. Rozalska-Chłopicka Elżbieta Bolesława, 411. Sobecka-Waśkiewicz Anna, 412. Sowa Dominik, 413. Święc-Prucińska Maria Lucyna, 414. Tambelli Wanda,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

415. Borawska Iwona, 416. Jagielski Piotr, 417. Jarosz Zdzisława, 418. Mielnik Konrad, 419. Pawlak Krystyna, 420. Toczko Hanna Maria,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

421. Michajłow Agnieszka, 422. Naliwajek Jacek, 423. Stażewska Genowefa,

za zasługi w działalności kombatanckiej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

424. Górski Aleksy,

za zasługi dla rozwoju muzealnictwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

425. Czerniewski Wojciech, 426. Figlarowicz Stefan, 427. Góralska Maria Marta, 428. Szychliński Grzegorz, 429. Szymańska Ewa, 430. Śledź Edward Wiesław, 431. Zabuska Kalina Marta,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

432. Blacharska Wiktora, 433. Błaszkowska Halina, 434. Gilewska Ewa, 435. Górecka-Petrajtis Krystyna, 436. Kopydłowski Mirosław Ryszard, 437. Maciejewska-Kusyk Barbara, 438. Rogaczewska Lidia, 439. Rompa Henryk Stanisław, 440. Szeksztełło Urszula, 441. Sztyber Beata, 442. Sztykiel Ewa, 443. Trzebiatowska Krystyna, 444. Ziętkiewicz Iwona, 455. Zinówko Grażyna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

446. Szymański Wojciech,

za zasługi w pracy zawodowej, za osiągnięcia w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

447. Czarnowski Władysław, 448. Karbowski Stanisław Zygmunt, 449. Weltrowski Kazimierz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

450. Chmielowski Roman Marek, 451. Czarnowski Marek, 452. Frankowski Jarosław Józef, 453. Klas Kazimierz Jan, 454. Werel Mirosław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

455. Bednarczyk Ryszard Stanisław, 456. Bemowski Marek Kazimierz, 457. Dobka Marcin, 458. Kamrowska Katarzyna, 459. Koperski Marek Franciszek, 460. Leper Stefan, 461. Ostoja-Lniski Piotr Andrzej, 462. Pryczkowski Bartłomiej, 463. Skoczyłas Czesław, 464. Szczepanik Andrzej Piotr, 465. Szymański Józef Antoni, 466. Wałdoch Ferdynand Jan,

na wniosek Wojewody Śląskiego

za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

467. Szyma Jan Konrad,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

468. Banaś Teresa, 469. Baran Małgorzata Bożena, 470. Bednarek Sławomir Władysław, 471. Górska Małgorzata Zofia, 472. Jaroń Grażyna, 473. Jastrząb Małgorzata, 474. Krogulec Wojciech, 475. Mędrzyk Ryszard Edward, 476. Nowak Małgorzata, 477. Perliński Andrzej, 478. Słyż Stanisław, 479. Sobala Dorota Maria, 480. Szczupider Robert, 481. Ślosarski Marek, 482. Wąsowicz Teresa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

483. Lisek Edward,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

484. Kieloch Ryszard Andrzej, 485. Król Tadeusz, 486. Majcherczak Bogusława, 487. Małek Lucjan Andrzej, 488. Markiewicz Michał Stanisław, 489. Muszyński Ryszard Franciszek, 490. Olszański Stanisław, 491. Orawiec Jan, 492. Świerczyński Leonard Stanisław, 493. Tkaczyk Tadeusz Kazimierz, 494. Zagdański Zbigniew Daniel, 495. Zatorski Jarosław Jerzy,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

496. Bałchanowski Tadeusz Stanisław. 497. Bednarski Leszek Zdzisław, 498. Bodzioch Adam Andrzej, 499. Chrobot Ryszard, 500. Ciok Bogusław, 501. Garczewski Romuald Zygmunt, 502. Gierada Ignacy, 503. Jewiarz Tadeusz Antoni, 504. Leks Zdzisław Józef, 505. Skura Alfred,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

506. Błasiński Zbigniew, 507. Dziuba Robert, 508. Kopacz Sławomir Jan, 509. Koziara Renata Sabina, 510. Wawrzkiewicz Włodzimierz,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

511. Chanowski Stanisław Kazimierz, 512. Kolenda Mirosław, 513. Kozakiewicz Janusz Stanisław, 514. Prokopczuk Wiesław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

515. Bieńkowska Barbara, 516. Czarnecki Jacek Jerzy, 517. Giers Józef, 518. Gieryk Kazimierz, 519. Korpusik Andrzej,

na wniosek Wojewody Zachodniopomorskiego:

za zasługi w pracy zawodowej, za działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz na rzecz społeczności lokalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

520. Grądzki Tadeusz,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

521. Gadomski Roman.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

M&M Księgi Rachunkowe

M&M Księgi Rachunkowe to nie tylko profesjonalna obsługa księgowo-podatkowa dla firm, a realne wsparcie biznesu na różnych płaszczyznach.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »