reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 248/2005

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 18 listopada 2005 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Gospodarki i Pracy:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Bargieł Czesław, 2. Cebula Andrzej Witold, 3. Cieślik Tadeusz Franciszek, 4. Dańko Andrzej Witold, 5. Depta Adam Szczepan, 6. Duraj Zdzisław, 7. Dziob Zdzisław Jan, 8. Dziuba Krystian, 9. Dziurzyński Grzegorz, 10. Gliniecki Gerard, 11. Gonsior Andrzej Bogdan, 12. Grzywnowicz Zbigniew, 13. Hadziewicz Bogdan, 14. Hlubek Piotr, 15. Jakubowski Mirosław, 16. Jasnowski Jan, 17. Kaczmarek Adam, 18. Karczmarczyk Janusz, 19. Kaszak Krzysztof Bogdan, 20. Kempny Józef, 21. Kojtych Zdzisław, 22. Kubera Lucjan, 23. Kulig Andrzej Wacław, 24. Kulpiński Zbigniew, 25. Leki Jerzy Jan, 26. Makosz Andrzej, 27. Małecki Marian, 28. Markowicz Eugeniusz, 29. Mielcarek Bożena, 30. Mostek Włodzimierz, 31. Pająk Marian, 32. Pałka Zbigniew, 33. Pałus Leszek Eugeniusz, 34. Panfil Eugeniusz, 35. Płatek Andrzej, 36. Płaza Ryszard Jakub, 37. Podkopał Tadeusz, 38. Remiś Krzysztof Zenon, 39. Rykala Piotr, 40. Siwiec Marek, 41. Sroślak Piotr Krzysztof, 42. Steg Andrzej Jan, 43. Tytko Stanisław Ludwik, 44. Zagłówek Jacek, 45. Żemetro Stanisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

46. Augustyniak Zdzisław, 47. Baran Józef, 48. Bartecki Adam, 49. Basiakowski Piotr Grzegorz, 50. Bednarczyk Grzegorz, 51. Bendkowski Ryszard Stefan, 52. Bibrzycki Jan, 53. Bieliński Wojciech, 54. Bobek Roland Ryszard, 55. Bortel Andrzej Klemens, 56. Bosek Kazimierz, 57. Böhm Grzegorz Jan, 58. Buchała Edward, 59. Bucki Janusz Jan, 60. Cebula Kazimierz Jan, 61. Chowaniec Wiesław, 62. Chudy Eugeniusz, 63. Cichopek Witold Jerzy, 64. Cieślok Jerzy, 65. Czaja Grzegorz Adam, 66. Czaja Jan, 67. Czardybon Stefan, 68. Czarnynoga Joanna, 69. Czernik Jan, 70. Czerny Jerzy, 71. Czubała Bolesław, 72. Czyżowski Jerzy Marian, 73. Ćwiek Józef, 74. Dereń Andrzej, 75. Długajczyk Roman Aleksy, 76. Dubiel Grzegorz, 77. Forysiak Adam, 78. Gdynia Andrzej, 79. Gontarz Krzysztof Kazimierz, 80. Górski Jacek, 81. Granatyr Marian Jan, 82. Greń Ryszard, 83. Gruszczyński Zygmunt, 84. Grzybowski Stanisław, 85. Hajduk Andrzej, 86. Horoszko Jerzy, 87. Icha Krzysztof, 88. Imiela Mieczysław Stanisław, 89. Ipser Tomasz, 90. Janas Tadeusz Antoni, 91. Janasik Andrzej, 92. Janik Krzysztof Tadeusz, 93. Jarek Damian Leopold, 94. Kaleta Józef Sebastian, 95. Kawa Mirosław Włodzimierz, 96. Kempny Edward Józef, 97. Kermel Aleksander, 98. Kłosowski Mirosław Jerzy, 99. Kochman Krzysztof, 100. Kolańczyk Michał Tadeusz, 101. Kolbert Czesław, 102. Kołucki Krzysztof, 103. Komar Lech, 104. Korczyk Jan, 105. Kornas Gerard, 106. Korus Jerzy, 107. Kost Piotr, 108. Koter Marek, 109. Kowalski Ludwik, 110. Kozioł Władysław, 111. Kramarczyk Henryk, 112. Kucz Marian, 113. Kuczmierczyk Stanisław, 114. Kukliński Zdzisław, 115. Kulig Marek, 116. Kuś Jan, 117. Kwiatek Marek Marian, 118. Kwiatkowski Tomasz, 119. Labus Marian Henryk, 120. Leśnikowski Marek, 121. Lewińska Halina Kazimiera, 122. Lichnowska Małgorzata, 123. Łagocki Janusz, 124. Łyszczarz Mirosław Adam, 125. Maj Marian Edward, 126. Matuszek Janusz Antoni, 127. Mąka Bernard, 128. Michalik Ewa, 129. Michalski Waldemar, 130. Michna Franciszek, 131. Mikołajczyk Marian, 132. Miksa Janusz Piotr, 133. Miliński Zbigniew Henryk, 134. Misztal Wiesław Jerzy, 135. Moćko Zofia, 136. Mokwa Mieczysław, 137. Mrowiec Andrzej Marek, 138. Musiał Czesław, 139. Niedziela Leszek, 140. Nowicki Marek, 141. Noworyta Małgorzata, 142. Olech Izabela, 143. Orzeł Janusz, 144. Ostafin Zbigniew Piotr, 145. Paździor Jan Kazimierz, 146. Piekart Leon Stanisław, 147. Piotrowski Henryk, 148. Piotrowski Janusz, 149. Piskorz Kazimierz, 150. Pies Danuta Krystyna, 151. Podleśny Eugeniusz Henryk, 152. Porębski Piotr Paweł, 153. Postawa Krzysztof, 154. Pośpiech Zenon, 155. Potempa Józef Henryk, 156. Pragłowski Donat Piotr, 157. Przywara Adam Tadeusz, 158. Pysk Jan Edward, 159. Ramski Arkadiusz, 160. Rydarowicz Krystian, 161. Ryszka Elżbieta Agnieszka, 162. Rzepkowski Marian, 163. Sacała Andrzej, 164. Sawicka Ewa, 165. Siedlaczek Adam, 166. Siemiątkowski Andrzej Józef, 167. Sieroń Stefan, 168. Siudek Marek Jan, 169. Skoczek Leszek Józef, 170. Skorupka Marian, 171. Sładek Roman, 172. Smorąg Waldemar, 173. Sobaszek Waldemar Henryk, 174. Stanek Zdzisław Jan, 175. Stefaniak Ryszard Czesław, 176. Stolarski Henryk, 177. Strauchman Ryszard Władysław, 178. Sugalski Grzegorz, 179. Szafraniec Marek, 180. Szczotka Krzysztof, 181. Szczyrba Czesław Stanisław, 182. Szubarczyk Waldemar, 183. Szuła Bożena, 184. Szymoński Henryk, 185. Świerkosz Józef, 186. Tarka Adam Kazimierz, 187. Tatara Edward, 188. Tlałka Józef, 189. Turczyk Jerzy Henryk, 190. Tyka Janusz Marcin, 191. Wadoń Zbigniew, 192. Walasz Jan, 193. Warzecha Irena Teresa, 194. Wicher Bogdan Zenon, 195. Widlarz Zygmunt, 196. Wieczorek Henryk, 197. Wita Andrzej, 198. Włodarz Sylwia, 199. Włodzisławski Stanisław Zygmunt, 200. Wolfigiel Henryk, 201. Wolowski Janusz Jacek, 202. Wójcik Piotr, 203. Wójcik Ryszard Henryk, 204. Zatuczkowski Adam, 205. Zawisza Grzegorz Józef, 206. Zawoluk Ryszard, 207. Zięba Adam Władysław, 208. Zimerman Joachim Franciszek, 209. Żaba Joachim, 210. Żurek Krzysztof, 211. Żymła Jan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

212. Adamaszek Andrzej, 213. Anioł Krzysztof, 214. Arendz Zbigniew, 215. Bąk Władysław, 216. Berzowski Lucjan, 217. Biegun Jerzy, 218. Biela Stanisław Alojzy, 219. Bieniek Gabriel, 220. Binko Jacek, 221. Bochenek Artur, 222. Bogusz Marek, 223. Borczyk Franciszek, 224. Burzyński Piotr, 225. Bydłoń Wiesław, 226. Bywalec Edward Kazimierz, 227. Chodzidło Jacek, 228. Chwiendacz Piotr, 229. Cioska Paweł Robert, 230. Ciura Marian, 231. Czernek Edmund Mieczysław, 232. Danielczyk Mirosława Anna, 233. Depta Marek Paweł, 234. Duda Robert Bogdan, 235. Dudek Andrzej, 236. Dudek Eugeniusz, 237. Dulęba Bogdan, 238. Fąfera Ireneusz Andrzej, 239. Fijałkowski Mieczysław, 240. Filipowicz Sławomir, 241. Furczyk Andrzej, 242. Gach Zdzisław, 243. Gajda Szymon, 244. Garus Michał, 245. Gazdowicz Waldemar Tadeusz, 246. Gerlich Henryk Jan, 247. Giereś Włodzimierz Stefan, 248. Gocyła Mirosław, 249. Grabowski Marian, 250. Grim Tadeusz, 251. Gruca Wiesław Józef, 252. Grycman Jerzy Leonard, 253. Grzenik Zenon, 254. Gwiżdż Stanisław, 255. Hapeta Waldemar, 256. Jakóbińska Elżbieta, 257. Jania Andrzej Jan, 258. Janowski Janusz, 259. Janus Andrzej Zygmunt, 260. Jarco Mirosław, 261. Jasiewicz Zbigniew, 262. Jasiński Tadeusz, 263. Jażdżewski Stanisław, 264. Jendrysko Ryszard, 265. Jonak Marek Andrzej, 266. Juras Marek, 267. Karkoszka Piotr, 268. Kawa Krzysztof, 269. Kaźmierczak Remigiusz, 270. Kecmaniuk Mirosław, 271. Kępka Marek, 272. Kijak Jan, 273. Kołaziński Jan, 274. Komisarz Edward, 275. Kossakowski Ryszard, 276. Kościak Jerzy, 277. Kowalski Zbigniew Feliks, 278. Krajewski Wiesław, 279. Krasucki Krzysztof, 280. Kryst Adam, 281. Krzak Ryszard, 282. Kubik Zdzisław Piotr, 283. Kumorek Bogusława, 284. Kurnik Stanisław, 285. Kurp Waldemar, 286. Lach Andrzej, 287. Lach Jacek Marek, 288. Landowski Jan, 289. Leśniewski Jan Krzysztof, 290. Lubańska Urszula Maria, 291. Maciuszek Zenon, 292. Magiełda Piotr Maciej, 293. Malcherczyk Andrzej Jerzy, 294. Mańka Adam Zbigniew, 295. Marchlik Ireneusz Wiesław, 296. Markiton Henryk, 297. Micor Witold, 298. Mikołaj Andrzej Adam, 299. Miśka Andrzej, 300. Najda Marek Marian, 301. Nalepa Zbigniew Józef, 302. Naras Henryk, 303. Niemczyk Zdzisław, 304. Nosal Janusz, 305. Okręta Andrzej, 306. Orłowski Witold, 307. Palka Józef, 308. Pasternak Stanisław, 309. Piekorz Marek, 310. Piksa Herbert, 311. Piotrowski Janusz, 312. Piwowar Józef, 313. Porębski Andrzej Marek, 314. Ptak Witold, 315. Rąpała Mieczysław, 316. Rogóż Witold Władysław, 317. Różycki Tomasz, 318. Rutkowski Krzysztof, 319. Ryszka Edward, 320. Ryś Adam Stefan, 321. Salachna Tomasz Jakub, 322. Samul Bogdan Janusz, 323. Siekaniec Arkadiusz Stefan, 324. Sienkiewicz Józef, 325. Siwy Grzegorz, 326. Sochacki Marek Jerzy, 327. Sojczyński Edmund, 328. Stawiarski Wiesław, 329. Stefański Jan, 330. Syty Jan Piotr, 331. Szczurek Roman, 332. Szołtysik Janusz, 333. Szwed Janusz Krzysztof, 334. Szymczyk Kazimiera Maria, 335. Środa Andrzej, 336. Terka Krzysztof, 337. Ulfik Jerzy, 338. Utrata Kazimierz, 339. Wagstyl Karol Stefan, 340. Walter Roman Waldemar, 341. Wandor Zbigniew, 342. Wilczek Jerzy Bronisław, 343. Wnuk Andrzej, 344. Wolowski Ryszard, 345. Wójcik Jacek, 346. Wręczycki Aleksander Marcin, 347. Wróbel Grażyna, 348. Wyciślik Bernadeta, 349. Zawadzki Bogdan, 350. Zatorski Zbigniew, 351. Ziob Romuald, 352. Ziółkowski Grzegorz, 353. Zyzak Włodzimierz, 354. Zyzański Janusz,

za zasługi dla rozwoju turystyki i hotelarstwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

355. Matwiejew Włodzimierz, 356. Skaba Maria Dioniza, 357. Szafruga Andrzej Marian,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

358. Chmielewski Grzegorz Franciszek, 359. Kamiński Jerzy, 360. Pasieka Zbigniew Bronisław, 361. Urbańska Elżbieta,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

362. Ławreniuk Eugeniusz,

na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

za zasługi w ratownictwie medycznym, za osiągnięcia w pracy zawodowej i działalności społecznej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

363. Halota Maciej,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

364. Lipska Elżbieta Maria,

na wniosek Wojewody Lubelskiego

za zasługi dla rozwoju bibliotekarstwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

365. Borowiec Elżbieta Justyna, 366. Ciołek Jadwiga Bożena,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

367. Barańska-Zmorka Anna Maria, 368. Kardasiewicz Elżbieta Franciszka, 369. Pasieczna Grażyna Anna,

na wniosek Wojewody Podlaskiego

za zasługi w działalności społecznej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

370. Andrzejewski Ryszard, 371. Łapiński Ignacy, 372. Oleksiewicz Tadeusz, 373. Roszkowski Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

374. Beszta-Borowski Bogdan, 375. Czyżewski Andrzej, 376. Granaszewski Marek, 377. Jabłoński Stanisław, 378. Łapiński Stanisław, 379. Łęczycki Jan, 380. Misiewicz Andrzej, 381. Sporny Grzegorz, 382. Szyluk Krzysztof,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

383. Idzik Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

384. Czapla Adam, 385. Majchrowicz Mirosław Franciszek, 386. Mijas Krzysztof Waldemar, 387. Muniak Barbara Stanisława, 388. Sarna Mieczysław, 389. Skierecki Ryszard,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

390. Świątek Piotr,

na wniosek Ministra Gospodarki i Pracy

za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego

MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ

391. Czuchański Tadeusz, 392. Jafernik Jan, 393. Lutyński Wiesław, 394. Ławczys Zbigniew,

na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego:

KRZYŻEM ZASŁUGI ZA DZIELNOŚĆ
po raz drugi

395. Borkowski Andrzej, 396. Górski Marcin,

MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ

397. Dryja Zbigniew, 398. Komor Andrzej, 399. Szajewski Tomasz.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria finansowo-rachunkowa Monika Zwolańska

Rachunkowość spółek i organizacji pozarządowych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama