reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 100/2006

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 1 września 2006 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676 oraz z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Gospodarki

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Buze Andrzej Kazimierz, 2. Głuszko Marian,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Gilewicz Marek, 4. Jarski Andrzej, 5. Makarski Władysław Jakub, 6. Mielcarek Witold Zygmunt, 7. Mrówka Marian, 8. Perz Jacek, 9. Różecki Stanisław Cezary, 10. Turlej Zbigniew Janusz, 11. Zimmermann Krzysztof Wojciech,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

12. Dąbata Konrad Jacek, 13. Mundzia Bogumił, 14. Orłowski Edward Maciej,

na wniosek Wojewody Dolnośląskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

15. Sorbian Krzysztof,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

16. Urniaż Mirosław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

17. Banasiewicz Roman Bolesław, 18. Bobójć Jerzy Mieczysław, 19. Lewandowski Leszek Andrzej, 20. Panasiuk Adam,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

21. Fabińska Elżbieta Barbara,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. Brucka Barbara Julita, 23. Cholewiński Wiesław, 24. Jastrzębski Mirosław, 25. Nowakowski Jerzy, 26. Styp-Rekowski Zbigniew Jakub,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego:

za zasługi dla rozwoju gospodarki wodnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

27. Dzik Wiesław,

za zasługi dla rozwoju urbanistyki:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

28. Wyporek Bogdan Andrzej,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

29. Kolipiński Bartłomiej Jan,

na wniosek Wojewody Podlaskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Leończak Zygmunt,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

31. Niemyjski Kazimierz, 32. Ostrowski Krzysztof, 33. Szmurło Walenty, 34. Żero Władysław,

na wniosek Wojewody Pomorskiego:

za zasługi w działalności społecznej na rzecz osób niepełnosprawnych

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

35. Kohyt Krystyna Maria,

za zasługi dla rozwoju energetyki:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

36. Różalski Janusz Feliks,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

37. Bułakowski Roman, 38. Nagórski Jan, 39. Romańczuk Elżbieta, 40. Stromski Brunon, 41. Szpila Stefan.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: L. Kaczyński

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Foreign Personnel Service

Agencja rekrutacji i zatrudnienia

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama