| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 21 kwietnia 2009 r.

nr 1130-19-09

o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

1. Grzegorz BABIŃSKI

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

2. Agnieszka Daria BARAN

– w Będzinie

3. Olimpia Maria BARAŃSKA-MAŁUSZEK

– w Gorzowie Wielkopolskim

4. Monika Teresa BAREŁA

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

5. Paweł Franciszek BETLEJEWSKI

– w Częstochowie

6. Ewa Aleksandra BIELAWSKA-CEGIELSKA

– dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

7. Anna Gabriela BIELECKA-GĄSZCZ

– dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

8. Magdalena Ewa BOMBAŁA

– dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

9. Anna Izabela BONKOWSKA

– dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

10. Izabela Anna BORKOWSKA

– w Strzelinie

11. Karol Lambert BUCHA

– w Nowym Mieście Lubawskim

12. Agnieszka BURACZEWSKA

– w Słupsku

13. Joanna Katarzyna CISAK-NIECKARZ

– w Piotrkowie Trybunalskim

14. Łukasz Paweł CISZEWSKI

– Katowice-Zachód w Katowicach

15. Anna Maria DĄBROWSKA

– w Piotrkowie Trybunalskim

16. Małgorzata DEMIANIUK-DZIK

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

17. Agata DOMAGAŁA

– Katowice-Zachód w Katowicach

18. Jan Paweł DRĄG

– dla Warszawy-Pragi Północ w Warszawie

19. Magdalena Elżbieta DROGOWSKA

– dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

20. Aneta DRZEWIECKA

– Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

21. Hanna Magdalena DUMANOWSKA-ŁOSIN

– w Lęborku

22. Maja Ewelina ELSENBAHN-LISZKA

– w Tychach

23. Piotr Stefan ERMICH

– dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

24. Piotr FAL

– w Radomsku

25. Magdalena Ewa GABRIEL

– dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

26. Magdalena Anna GLINKIEWICZ

– w Toruniu

27. Dorota Anna GOZALBO-GĄGOLEWICZ

– dla Warszawy-Woli w Warszawie

28. Kamil Jerzy GOŁASZEWSKI

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

29. Katarzyna Hanna GRODŹ

– Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

30. Monika Maria GRUBBA

– w Toruniu

31. Agnieszka Irena GRZEMPA

– w Słupsku

32. Piotr GRZĘDZIŃSKI

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

33. Ewa Karolina GUCZYŃSKA-MIŚKIEWICZ

– dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

34. Anna Magdalena HANUS-KLARA

– w Radomsku

35. Joanna Marta HETNAROWICZ-SIKORA

– w Miastku

36. Dagmara Łucja HULEJ

– dla Warszawy-Woli w Warszawie

37. Magdalena JANECZEK-PRAWDA

– dla Warszawy-Woli w Warszawie

38. Andrzej JANOWSKI

– w Szczytnie

 

39. Justyna JARKA

– dla Warszawy-Woli w Warszawie

40. Joanna KARCZEWSKA

– dla Warszawy-Woli w Warszawie

41. Joanna Katarzyna KIEPUL-CISZEWSKA

– w Chorzowie

42. Agnieszka Justyna KIERUS

– dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

43. Agnieszka KLIMKO

– w Braniewie

44. Łukasz Grzegorz KOŁEK

– w Bytomiu

45. Joanna Magdalena KOŃCZYK

– w Słupsku

46. Tomasz KOTKOWSKI

– dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

47. Damian Paweł KRAKOWIAK

– dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

48. Michał KRAKOWIAK

– dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

49. Jakub Krzysztof KRAWIEC

– w Chrzanowie

50. Ewa Magdalena KRÓLIKOWSKA

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

51. Anna Agnieszka KRZACZYŃSKA

– w Piotrkowie Trybunalskim

52. Anna Joanna KUDRYŃSKA

– dla Warszawy-Woli w Warszawie

53. Ewa Magdalena LANGER

– Katowice-Wschód w Katowicach

54. Michał LASOTA

– w Nowym Mieście Lubawskim

55. Grażyna Agnieszka LENARD-DUTCZAK

– Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

56. Karina Maria LIPSKA

– Katowice-Zachód w Katowicach

57. Joanna Gabriela ŁAWNICKA

– dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

58. Beata Alicja MACHOWSKA-NOWAK

– dla Warszawy-Woli w Warszawie

59. Monika Agnieszka MALINOWSKA-WASIAK

– w Zgierzu

60. Jolanta MALSKA

– dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

61. Anna Katarzyna MAŁECKA

– w Kutnie

62. Agnieszka Marta MARCZEWSKA

– dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

63. Agnieszka MATUSIAK

– Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

64. Anna Maria MUŁENKO

– dla Warszawy-Woli w Warszawie

65. Rafał Marcin NALEPA

– w Piotrkowie Trybunalskim

66. Bartłomiej Tomasz NIEDZIELSKI

– w Bełchatowie

67. Anna Dominika NISIOBĘDZKA

– dla Warszawy-Pragi Północ w Warszawie

68. Dawid NOSEWICZ

– w Chojnicach

69. Jolanta NOWAK

– w Wejherowie

70. Krzysztof OBST

– w Słupsku

71. Agnieszka OLSZEWSKA

– w Wołominie

72. Agnieszka ONICHIMOWSKA

– dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

73. Anna Magdalena OSTROWSKA-ROMANOWSKA

– w Tychach

74. Kamila Ewa PALUSZKIEWICZ

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

75. Tomasz PAPROCKI

– w Wołowie

76. Karolina Anna PASZKOWSKA-MASŁOWSKA

– w Piotrkowie Trybunalskim

77. Justyna Hanna PIŚ-BARGANOWSKA

– w Toruniu

78. Zofia Paulina PIWOWARSKA

– Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

79. Romana PŁATEK

– w Lęborku

80. Paweł POMIANOWSKI

– dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

81. Tomasz POPIEL

– w Złotoryi

82. Anna Monika PRZESMYCKA

– dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

83. Marta Agnieszka PRZYBYLSKA

– w Jarocinie

84. Joanna Paulina PÓŁROLNIK

– w Piasecznie

85. Katarzyna RASZKIEWICZ

– w Słupsku

86. Bożena ROMAN

– w Bolesławcu

 

87. Urszula ROSOCHACKA

– dla Warszawy-Woli w Warszawie

88. Katarzyna Joanna ROŻYŃSKA-TERMAN

– w Bytowie

89. Anna RYDZEWSKA

– w Grodzisku Mazowieckim

90. Edward SABANTY

– dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

91. Marcin SEMENIUK

– dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

92. Dorota Bogumiła SIEWIERSKA

– dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

93. Alicja Katarzyna SKOCZYLAS

– Katowice-Zachód w Katowicach

94. Gabriela Katarzyna SKWARCZYŃSKA

– w Tychach

95. Joanna Małgorzata SMOTER-PIĄTY

– w Chrzanowie

96. Sebastian Mariusz SPAŁEK

– dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

97. Monika Anna STEFANIAK

– dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

98. Joanna Ewelina STELLA-BORKOWICZ

– w Ostródzie

99. Karolina STĘPAK

– dla Warszawy-Woli w Warszawie

100. Justyna Anna STROBEL-WIECHOWSKA

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

101. Daniel Stefan STRZELECKI

– w Zgorzelcu

102. Antonina Maria SURMA

– dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

103. Aneta SZAŁKIEWICZ-ŁOSIAK

– w Słupsku

104. Tomasz SZCZUROWSKI

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

105. Marzena Agata SZTAJER

– w Pabianicach

106. Natalia Maria SZYMANEK-WOLNIK

– w Braniewie

107. Katarzyna Ewa SZYNKOWSKA

– Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

108. Magdalena ŚLIWIŃSKA-STĘPIEŃ

– dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

109. Joanna Dorota TERTIL

– dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

110. Agnieszka TYSKA-CZARNECKA

– w Pułtusku

111. Małgorzata Katarzyna WALDOWSKA-WIERNEK

– w Sosnowcu

112. Joanna WASILEWSKA-MIKUSEK

– dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

113. Artur Piotr WEWIÓRA

– dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

114. Monika WŁODARCZYK

– dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

115. Wojciech WOJNAR

– dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

116. Katarzyna WRÓBEL-ZUMBRZYCKA

– dla Warszawy-Woli w Warszawie

117. Paweł Tomasz WYRZYKOWSKI

– w Bolesławcu

118. Łukasz Marcin ZAMOJSKI

– w Gliwicach

119. Stanisław Józef ZDUN

– dla Warszawy-Woli w Warszawie

120. Agnieszka ZIELIŃSKA

– w Piotrkowie Trybunalskim

121. Aleksandra Anna ZIELIŃSKA-OŚKO

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

122. Sylwia Dorota ZIERKIEWICZ

– w Jeleniej Górze

123. Agata Izabela ŻAK

– Katowice-Zachód w Katowicach

124. Jolanta Halina ŻAK

– w Gliwicach

125. Katarzyna ŻMUDZKA-KĘPKA

– w Mińsku Mazowieckim

 

 

II. na stanowisku sędziego Wojskowego Sądu Garnizonowego:

126. kpt. Tomasz Benedykt FLOREK

– w Lublinie

127. kpt. Agnieszka KOBYLIŃSKA

– w Warszawie

128. kpt. Paweł Krzysztof PIWKOWSKI

– w Gdyni

129. kpt. Bartosz STANGIERSKI

– w Szczecinie

130. kpt. Arkadiusz Waldemar SZLACHTA

– w Gdyni

 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: L. Kaczyński

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Blog Prawa Zamówień Publicznych

Opinie prawników specjalizujących się w prawie zamówień publicznych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »