| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | IDEORIA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 92/2012

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 7 marca 2012 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432, z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848, z 2009 r. Nr 168, poz. 1323, z 2010 r. Nr 155, poz. 1041 oraz z 2011 r. Nr 205, poz. 1207) odznaczeni zostają:

na wniosek Wojewody Lubelskiego:

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Czępiński Zbigniew, 2. Michałek Henryk Aleksander, 3. Stocki Kazimierz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Bochyński Stanisław, 5. Olech Andrzej Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

6. Milczek Sławomir Jan, 7. Prokopowicz Agnieszka Dorota,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Frąc Janusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

9. Ligaj Leszek Tadeusz,

na wniosek Wojewody Łódzkiego

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju turystyki:

10. Cybulski Bogdan, 11. Nawrocka Danuta, 12. Reliszko Janusz,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

13. Klucha Kajetan, 14. Olejnik Józef Ignacy, 15. Raj Stefan, 16. Simiński Józef, 17. Świniarski Krzysztof, 18. Świniarski Stanisław Michał, 19. Wojciechowski Piotr,

za osiągnięcia dla rozwoju kultury

20. Niewieczerzał Jacek Krzysztof,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

21. Dzięcioł Marian,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. Banachowicz Wiesław Henryk, 23. Jaszczuk Dariusz, 24. Liszkiewicz Jolanta, 25. Łada Marcin, 26. Łukaszewski Dariusz,

za osiągnięcia w działalności bibliofilskiej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

27. Bieleń Mieczysław Edward, 28. Nowoszewski Roman,

za zasługi w działalności na rzecz kultywowania i propagowania kultury ludowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

29. Ścibek Zdzisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Gieryk Barbara, 31. Urbaniak Edward Jacek,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Bazydło Cecylia Zofia, 33. Gnoza Marianna Danuta, 34. ks. Jaroszewski Zbigniew,

za zasługi w działalności na rzecz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

35. Żak Kazimierz Józef,

na wniosek Wojewody Opolskiego:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju obszarów wiejskich:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

36. Puzik Gabriela Zofia, 37. Szołtysek Jerzy,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

38. Bednarz-Borys Urszula Teresa, 39. Gruszka Maria, 40. Kowalczykowska Jadwiga Barbara, 41. Nowakowska Wiesława Franciszka,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

42. Affa Ewelina Martina, 43. Bernacka Jolanta Elżbieta, 44. Golec Anna Marta, 45. Kacprzak Waldemar, 46. Musioł Barbara Bożena, 47. Nasieniak Janusz Szczepan, 48. Sapa Irena,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz środowisk kombatanckich

49. Lipiński Tadeusz Albin,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

50. Stadnicka Maria Stefania, 51. Stadnicki Stanisław Piotr,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego:

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. ks. Wawryszko Tadeusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

53. Malec Józef, 54. Murdzia Franciszek, 55. Żak Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

56. Baj Andrzej, 57. Bartyński Leszek Stanisław, 58. Bauer Stanisław, 59. Blecharczyk Zbigniew, 60. Czarnota Jerzy, 61. Dąbek Mieczysław, 62. Dragan Andrzej Marian, 63. Dzimira Aleksander Eugeniusz, 64. Fornal Kazimierz, 65. Guz Zdzisław, 66. Kublas Marian Józef, 67. Moszkowicz Andrzej, 68. Paszczyński Jan, 69. Pisarski Jerzy, 70. Socha Wiesław, 71. Szałański Stanisław Czesław, 72. Szczepański Piotr, 73. Ukleja Wojciech, 74. Warchoł Mieczysław, 75. Wójcik Paweł Tadeusz,

za zasługi w działalności na rzecz kultywowania i propagowania tradycji ludowych

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

76. Kiełt Jolanta, 77. Kos Maria, 78. Krupa Marcin Maksymilian,

na wniosek Wojewody Zachodniopomorskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

79. Lipa Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

80. Mielczarski Zbigniew Stanisław.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: B. Komorowski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy

Doradztwo podatkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »