| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

OBWIESZCZENIE
MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI1)

z dnia 28 stycznia 2020 r.

w sprawie wykazu jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi lub przez niego nadzorowanych

Na podstawie art. 33 ust. 1d ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2019 r. poz. 1171) ustala się wykaz jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi lub przez niego nadzorowanych, stanowiący załącznik do obwieszczenia2).

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi: J. Ardanowski

 

1) Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi kieruje działami administracji rządowej - rolnictwo, rozwój wsi i rynki rolne, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2019 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Dz. U. poz. 2258).

2) Niniejsze obwieszczenie było poprzedzone obwieszczeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 października 2019 r. w sprawie wykazu jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi lub przez niego nadzorowanych (M.P. poz. 1070).

Załącznik 1. [WYKAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH PODLEGŁYCH MINISTROWI ROLNICTWA I ROZWOJU WSI LUB PRZEZ NIEGO NADZOROWANYCH]

Załącznik do obwieszczenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
z dnia 28 stycznia 2020 r. (poz. 170)

WYKAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH PODLEGŁYCH MINISTROWI ROLNICTWA I ROZWOJU WSI LUB PRZEZ NIEGO NADZOROWANYCH

1. Jednostki organizacyjne podległe: 

1) Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie;

2) Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Warszawie;

3) Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie;

4) Główny Inspektorat Weterynarii w Warszawie;

5) Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie;

6) Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt w Warszawie;

7) Krajowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Warszawie;

8) Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu;

9) Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie;

10) Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli;

11) Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku;

12) Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach;

13) Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach;

14) Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie;

15) Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie;

16) Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale;

17) Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie;

18) Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu;

19) Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie;

20) Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach;

21) Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie;

22) Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu;

23) Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.

2. Jednostki organizacyjne nadzorowane:

1) Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie;

2) Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych w Słupi Wielkiej;

3) Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego w Warszawie;

4) Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie;

5) Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie;

6) Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy w Poznaniu;

7) Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach;

8) Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w Falentach;

9) Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowy Instytut Badawczy w Puławach;

10) Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu;

11) Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie;

12) Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie;

13) Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Warszawie;

14) Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie;

15) Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy w Puławach;

16) Polski Klub Wyścigów Konnych w Warszawie;

17) Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Radomiu;

18) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej;

19) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku;

20) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ks. dr Jana Dzierżona w Bogdańczowicach;

21) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Boninie;

22) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku;

23) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Michała Drzymały w Brzostowie;

24) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy;

25) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bystrej;

26) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w Chrobrzu;

27) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobrocinie;

28) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł. St. Reymonta w Dobryszycach;

29) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Szafera w Głubczycach;

30) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie;

31) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Aleksandra Świętochowskiego w Gołotczyźnie;

32) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej;

33) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Komisji Edukacji Narodowej w Henrykowie;

34) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłonni;

35) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie;

36) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym;

37) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie;

38) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ireny Kosmowskiej w Korolówce-Osadzie;

39) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu;

40) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej;

41) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie;

42) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. chor. Jana Szymańskiego w Marianowie;

43) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie;

44) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Mieczysławowie;

45) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Osadników Wojskowych w Mieszkowicach;

46) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Mokrzeszowie;

47) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Nakle Śląskim;

48) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach;

49) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu;

50) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie;

51) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku;

52) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu;

53) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Różańcu;

54) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce;

55) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudnej;

56) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. prof. Władysława Szafera w Rzemieniu;

57) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu-Mokoszynie;

58) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Staszica w Sejnach;

59) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Adolfa Dygasińskiego w Sichowie Dużym;

60) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej;

61) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Sokołowie Podlaskim;

62) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu;

63) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie w Starym Lubiejewie;

64) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu;

65) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach;

66) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Staszica w Swarożynie;

67) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie;

68) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. mjr. pil. Władysława Szcześniewskiego w Widzewie;

69) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie;

70) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu.

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawnicza Polz & Polz

Kancelaria Prawnicza Polz & Polz działa na rynku od 2004 roku. Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »