| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XI/ 76/ 2016 Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki

z dnia 29 lutego 2016r.

w sprawie likwidacji Szkoły Filialnej w Rytelach Święckich Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim

Na podstawie art.18 ust.2 pkt 9 lit. "h" ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2015r. poz.1515 z późn.zm.), art.59 ust.1 i 2 w związku z art.5c pkt 1 ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2015r. poz.2156 z późn.zm. ), po uzyskaniu pozytywnej opinii Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Rada Miasta i Gminy Kosów Lacki uchwala, co następuje:

§ 1. 1. Likwiduje się z dniem 31 sierpnia 2016r. Szkołę Filialną w Rytelach Święckich Publicznej Szkoły Podstawowej w im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim.

2. Uczniom likwidowanej szkoły zapewnia się możliwość kontynuowania nauki w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim.

§ 2. 1. Mienie ruchome znajdujące się na stanie likwidowanej szkoły przejmuje Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim.

2. Mienie nieruchome w postaci nieruchomości zabudowanej budynkiem szkoły w Rytelach Święckich zostanie zagospodarowane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta i Gminy Kosów Lacki.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego i wchodzi w życie po upływie 14 dni od ogłoszenia.

Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki


Stanisław Kuziak

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Inventage

Inventage jest międzynarodową firmą specjalizującą się w optymalizacji kosztów

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »