reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXXIII/358/2013 Rady Miejskiej w Suwałkach

z dnia 7 marca 2013r.

w sprawie zmiany uchwały w sprawie podziału Gminy Miasta Suwałki na sektory w celu zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości

Na podstawie art. 6d ust. 2 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2012 r. poz. 391, poz. 951, Dz. U. z 2013 r. poz. 21 i poz. 228) Rada Miejska w Suwałkach uchwala, co następuje:

§ 1. Załącznik nr 1 do uchwały Nr XXII/235/2012 Rady Miejskiej w Suwałkach z dnia 30 maja 2012 r. w sprawie podziału Gminy Miasta Suwałki na sektory w celu zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. Urz. Woj. Podl. poz. 1733) otrzymuje nowe brzmienie, określone w załączniku do uchwały.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Suwałk.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Suwałkach


Andrzej Paweł Chuchnowski


Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr XXXIII/358/2013
Rady Miejskiej w Suwałkach
z dnia 7 marca 2013 r.

Obszar poszczególnych sektorów

SEKTOR I jest ograniczony ulicami:

Od granicy miasta wzdłuż rzeki Czarna Hańcza do mostu przy ulicy Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Kościuszki (nie obejmuje), Wigierska (włącznie), Teofila Noniewicza (włącznie), Generała Józefa Dwernickiego (nie obejmuje), Kolejowa (nie obejmuje), Wylotowa (nie obejmuje), Parowozowa (nie obejmuje), Zwrotnicza (nie obejmuje), do końca ulicy Wylotowej (nie obejmuje), linią łączącą ulicę Wylotową z przejazdem kolejowym przy ulicy Północnej, do granic miasta.

W skład Sektora I wchodzą następujące ulice:

Artyleryjska,Augusta I Mocnego, Augustowska, Bakałarzewska, Batalionów Chłopskich, Stefana Batorego, Białostocka, Kpt. Stanisława Bielickiego, Bielskobialska, Bł. Siostry K. Mackiewicz, Bohaterów, Brylantowa, Mariana Buczka, Budowlana, Bursztynowa, Bydgoska, Chełmska, Bolesława Chrobrego, Cicha, Ciechanowska, Ciesielska, Częstochowska, Czwartaków, Dąbrówka, Diamentowa, Dubowo I, Elbląska, Ełcka, Energetyczna, Gdańska, Giżycka, Gołdapska, Gorzowska, Górna, Górnicza, Grunwaldzka, Majora Hubala, Władysława Jagiełły, Jasna, Jeleniogórska, Królowej Jadwigi, Kaliska, Katowicka, Kielecka, Klasztorna, Hugo Kołłątaja, Szymona Konarskiego, Marii Konopnickiej, Konińska, Janusza Korczaka, Kosynierów, Koszalińska, Krakowska, Ignacego Krasickiego, Krośnieńska, Krótka, Krzemowa, Bolesława Krzywoustego, Legnicka, Leszczyńska, Leśna, Lotnicza, Lubelska, Łanowa, Władysława Łokietka, Łomżyńska, Łódzka, 1 Maja, Majerskiego, Mała, Mechaników, Henryka Mereckiego, Adama Mickiewicza, Mieszka I, Miła, Miodowa, Młynarska, Murarska, Teofila Noniewicza, Nowosądecka, Ogrodowa, Olecka, Olsztyńska, Opolska, Osiedle II, Ostrołęcka, Papiernia, Parkowa, Partyzantów, Tadeusza Paweckiego, 23 Października, Piaskowa, Piękna, Pilska, Plac Marsz. J. Piłsudskiego, Piotrkowska, Platynowa, Płocka, Generała Zygmunta Podhorskiego, Polna, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Przemyska, Przemysłowa, Przytorowa, 41 Pułku Piechoty, Radomska, Robotnicza, Rolnicza, Rubinowa, Rzemieślnicza, Rzeszowska, Saperska, Sejneńska, Sianożęć, Siedlecka, Sieradzka, Generała Wł. Sikorskiego, Skierniewicka, Składowa, Słoneczna, Słupska, Jana III Sobieskiego, Spacerowa, Sportowa, Stanisława Staniszewskiego, Stanisława Staszica, Szafirowa, Szczecińska, Szkolna, Szwoleżerów, Bolesława Śmiałego, Tarnobrzeska, Tarnowska, Topazowa, Toruńska, Traktorzystów, Trzydziestolecia PRL, Turkusowa, Ułanów Grochowskich, Utrata, Utrata Krótka, Władysława Warneńczyka, Wałbrzyska, Warszawska, Ludwika Waryńskiego, Wazów, Węgorzewska, Wiejska, Kazimierza Wielkiego, Wigierska, Włocławska, Wojczyńskiego, Wojska Polskiego, Walerego Romana, Wrocławska, Zahańcze, Zamojska, Zarzecze, Zastawie, Ks. Jerzego Jana Zawadzkiego, Zielna, Zielonogórska, Zygmunta Augusta, Stefana Żeromskiego, Żniwna, Żytnia.

SEKTOR II jest ograniczony ulicami:

Mikołaja Reja (nie obejmuje), Alfreda Wierusza Kowalskiego (numery parzyste), Generała Kazimierza Pułaskiego (numery parzyste), łącznik Reja - Pułaskiego, Bulwarowa (nie obejmuje), Emilii Plater (nie obejmuje), Ks. Kazimierza A. Hamerszmita (nie obejmuje), Adama Mickiewicza (nie obejmuje), Tadeusza Kościuszki (włącznie), Wigierska (nie obejmuje), Teofila Noniewicza (nie obejmuje), Generała Józefa Dwernickiego (włącznie), Kolejowa (włącznie), Wylotowa (włącznie), Parowozowa (włącznie), Zwrotnicza (włącznie), do końca ulicy Wylotowej (włącznie), linią łączącą ulicę Wylotową z przejazdem kolejowym przy ulicy Północnej, do granic miasta.

W skład Sektora II wchodzą następujące ulice:

Akacjowa, Armii Krajowej, Białorogi, Brzostowskiego, Brzozowa, Majora Stefana Buczyńskiego, Bukowa, Cedrowa, Chabrowa, Chłodna, Fryderyka Chopina, Cisowa, Czarnoziem, Dębowa, Generała Józefa Dwernickiego, Knuta Olofa Falka, Grabowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Alfreda Wierusza Kowalskiego (numery parzyste), Kowieńska, Leszczynowa, Lipowa, Tadeusza Lutostańskiego, Emila Młynarskiego, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Gabriela Narutowicza, Nowomiejska, Michała Kleofasa Ogińskiego, Olszowa, Orzechowa, Ludwika Michała Paca, Papieża Jana Pawła II, Parowozowa, Północna, Generała Kazimierza Pułaskiego (numery parzyste), Różana, Sosnowa, Studzieniczne, Szwajcaria, Karola Szymanowskiego, Świerkowa, Plac Świętego Krzyża, Topolowa, Wesoła, Wierzbowa, Wileńska, Wiśniowa, Wrzosowa, Wylotowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Zwrotnicza.

SEKTOR III jest ograniczony ulicami:

Mikołaja Reja (włącznie), Alfreda Wierusza Kowalskiego (numery nieparzyste), Generała Kazimierza Pułaskiego (numery nieparzyste), łącznik Reja - Pułaskiego, Bulwarowa (włącznie), Emilii Plater (włącznie), Ks. Kazimierza A. Hamerszmita (włącznie), Adama Mickiewicza (nie obejmuje), do końca ulicy Tadeusza Kościuszki (nie obejmuje), linią graniczącą z rzeką Czarną Hańczą do granic miasta.

W skład Sektora III wchodzą następujące ulice:

Generała Władysława Andersa, Jerzego Antoniewicza, Bulwarowa, Ignacego Daszyńskiego, Romana Dmowskiego, Franciszkańska, Wawrzyńca Gałaja, Ks. Kazimierza A. Hamerszmita, Kamedulska, Alfreda Wierusza Kowalskiego (numery nieparzyste), Krzywólka, Legionów, Alfreda Lityńskiego, Romualda Minkiewicza, Obozowa, Ignacego Jana Paderewskiego, Antoniego Patli, Emilii Plater, Generała Kazimierza Pułaskiego (numery nieparzyste), Aleksandra Putry, Mikołaja Reja, Władysława Stanisława Reymonta, Marii Skłodowskiej-Curie, Pawła Suzina, Szpitalna, Tysiąclecia Litwy, Wincentego Witosa, Zacisze, 11 Listopada.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Chmielniak

Specjalista prawa karnego gospodarczego, autor bloga Białe kołnierzyki

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama