reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr 1 Starosty Chełmskiego

z dnia 2 stycznia 2012r.

w sprawie kompleksowej modernizacji operatu ewidencji gruntów i założenia ewidencji budynków i lokali dla obrębu Miłosław, gmina Ruda-Huta

Na podstawie art. 7d ust. 1 oraz art. 24a ust. 8 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo Geodezyjne i kartograficzne (tj. Dz. U. z 2010 r. Nr 193, poz.1287) ogłaszam co następuje:

W związku z zakończeniem prac związanych z kompleksową modernizacją operatu ewidencji gruntów i założenie ewidencji budynków i lokali dla obrębu Miłosław, gmina Ruda-Huta projekt operatu opisowo-kartograficznego po wyłożeniu w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chełmie, przy Placu Niepodległości 1, w pokoju 260a, II piętro w terminie od dnia 04.11.2011 r. do dnia 25.11.2011 r. do wglądu osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej stał się operatem ewidencji gruntów, budynków i lokali.

W związku z powyższym na podstawie art. 24a ust. 9 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo Geodezyjne i kartograficzne (tj. Dz. U. z 2010 r. Nr 193, poz.1287) każdy czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w operacie ewidencji gruntów, budynków i lokali, ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym, może składać zarzuty do tych danych w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia informacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego.

O uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów Starosta Chełmski rozstrzygnie w drodze decyzji. Zarzuty zgłoszone po terminie 30 dni od daty ogłoszenia traktuje się jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów, budynków i lokali.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Dorota Fedorowska

psycholog, mediator. Kancelaria Mediacyjna „Primum Consensus”.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama