reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr LIV/695/14 Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim

z dnia 28 marca 2014 r.

w sprawie odrębnych obwodów głosowania na obszarze gminy Kamień Pomorski w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2014r

Na podstawie art. 12 § 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. Kodeks Wyborczy ( Dz. U. z 2011r. Nr 21 poz. 112 z późniejszymi zmianami ), Rada Miejska w Kamieniu Pomorskim uchwala, co następuje:

§ 1. Tworzy się na obszarze gminy Kamień Pomorski cztery odrębne obwody głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2014r.:

1. Obwód głosowania Nr 11 obejmujący Dom Pomocy Społecznej w Śniatowie z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w Śniatowie 19 ( DPS).

2. Obwód głosowania Nr 12 obejmujący Oddział Zewnętrzny w Buniewicach Aresztu Śledczego w Kamieniu Pomorskim z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w Buniewicach 12 ( OZAŚ ).

3. Obwód głosowania Nr 13 obejmujący Areszt Śledczy w Kamieniu Pomorskim z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w Kamieniu Pomorskim przy ul. T. Kościuszki 13 ( AŚ ).

4. Obwód głosowania Nr 14 obejmujący EMC Instytut Medyczny SA Wrocław - filia Szpital im. Św. Jerzego Kamień Pomorski z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w Kamieniu Pomorskim przy ul. Szpitalnej 10 (szpital).

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Kamienia pomorskiego.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po 14 dniach od ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego i po podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

Przewodnicząca Rady Miejskiej


mgr Kazimiera Szymańska

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Comperia.pl

Porównywarka finansowa nr 1

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama