reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Iwona Zygmunt
Iwona Zygmunt

Prawnik

Aplikantka adwokacka w Izbie Warszawskiej, wcześniej aplikantka sądowa przy Sądzie Apelacyjnym w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie.
 

Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy w indywidualnych kancelariach prawnych w Warszawie, w tym w Kancelarii Prawniczej Wojciech Brochwicz, w Kancelarii Adwokackiej Adwokat Elżbieta Stokłosa oraz w Kancelarii Prawnej Paweł Kowalczyk, gdzie uczestniczyła w bieżącej obsłudze wiodących spółek kapitałowych, w tym podmiotów z sektora hutniczego oraz reklamy zewnętrznej. Posiada bogate doświadczenie w  zakresie reprezentacji osób fizycznych i prawnych przed sądami powszechnymi, zarówno w sprawach cywilnych, jak i w sprawach karnych oraz przed sądami administracyjnymi i urzędami administracji państwowej. Obecnie jest wspólnikiem Kancelarii Prawnej Wasilewski, Targowska, Zygmunt S.c.

W ramach prac nad przygotowywaniem rozprawy doktorskiej, prowadziła zajęcia akademickie z zakresu materialnego i procesowego prawa cywilnego dla studentów Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. Pracę dydaktyczną kontynuuje we współpracy z  Law & Tax Consulting sp. z o.o., prowadząc kursy przygotowawcze z zakresu prawa cywilnego dla osób przystępujących do egzaminów na  aplikacje prawnicze.

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa cywilnego i handlowego.

Biegle włada językiem angielskim.
www.wtzkancelaria.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Sławomir Wnuczek

Jestem aplikantem adwokackim Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. W swojej pracy wspierałem klientów w obszarze prawa podatkowego i postępowań.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama