reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Accace Polska
Accace Polska

Accace to zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, profesjonalne usługi doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego oraz nowoczesny outsourcing księgowości, kadr i płac.

Accace jest międzynarodową grupą firm outsourcingowo – doradczych wywodzącą się z Europy Środkowo – Wschodniej, założoną w 2006 r. Działamy na arenie międzynarodowej jako Accace Circle – społeczność biznesowa składająca się z oddziałów własnych Accace oraz zaufanych partnerów.

W Polsce jesteśmy obecni od 2009 r., wspierając naszych klientów oraz partnerów wiedzą i doświadczeniem w zakresie podatków, prawa i księgowości. Zapewniamy najwyższej jakości usługi oraz cyfrowe rozwiązania oparte o najnowsze technologie. Doradzamy polskim i międzynarodowym firmom niezależnie od branży oraz skali biznesu. Nasze elastyczne i kompleksowe podejście pozwala stworzyć przewagę konkurencyjną poprzez indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb i sytuacji. Pasja połączona z wiedzą i najwyższymi kompetencjami naszego zespołu pozwala na przełamywanie standardów i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rynku.

Nowoczesny outsourcing księgowości, kadr i płac oparty na autorskich rozwiązaniach online oraz zespół doświadczonych profesjonalistów podatkowych i prawnych to połączenie gwarantujące najwyższą jakość obsługi.

Accace posiadają certyfikaty zgodności z Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji według ISO 27001:2005 oraz zarządzania jakością zgodnie z ISO 9001:2008 - systemami, które umożliwiają współpracę w ramach usprawnionych procesów wśród różnych jurysdykcji..

Kontakt:
Accace Polska
Cybernetyki 10, budynek NEOPARK A
02-677 Warszawa
Tel. +48 22 313 29 50
www.accace.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Clever Investment

Księgowość Bliska Tobie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama