| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Kancelaria Prawna Nowicki & Ziemczyk Adwokaci i Radcowie prawni Sp. P.

Kancelaria Prawna Nowicki & Ziemczyk Adwokaci i Radcowie prawni Sp. P.

Kancelaria Prawna Nowicki & Ziemczyk Adwokaci i Radcowie prawni Sp. P.

Specjaliści od prawa pracy, prawa nieruchomości i prawa korporacyjnego

Kancelaria Nowicki i Ziemczyk powstała w 2006 roku w oparciu o dwie wspólnie prowadzone kancelarie adwokata Michała Nowickiego oraz radcy prawnego Piotra Ziemczyka. Od 2010 roku działa w formie prawnej spółki partnerskiej pod firmą Kancelaria Prawna Nowicki Ziemczyk Adwokaci i Radcowie prawni Spółka partnerska.

Zespół naszych prawników doradza Klientom w sprawach z dziedziny prawa pracy, prawa nieruchomości i prawa korporacyjnego. Kancelaria Nowicki i Ziemczyk oferuje Klientom kompleksową obsługę prawną związaną z prowadzeniem sporów sądowych, w tym przed sądem polubownym (arbitraż), na wszystkich stadiach postępowania od negocjacji przedsądowych do postępowania egzekucyjnego.

Dla naszych Klientów tworzymy regulaminy (regulaminy pracy, wynagradzania, premiowania, konkursów), procedury, polityki, prowadzimy komisje antymobbingowe, wspieramy procesy związane z restrukturyzacją zatrudnienia, prowadzimy doradztwo z zakresu optymalizacji kosztów zatrudnienia, rejestrujemy oraz przekształcamy spółki prawa handlowego i przygotowujemy pełną dokumentację korporacyjną.

Ponadto zapewniamy pełną obsługę firm administrujących i zarządzających nieruchomościami, wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych, w tym zapewniamy usługi windykacyjne, doradzamy z zakresu uchylania uchwał zarządów wspólnot, prowadzimy negocjacje z deweloperami i dostawcami usług, przeprowadzamy audyty nieruchomości, opiniujemy umowy związane z obrotem nieruchomościami.

Kancelaria Nowicki i Ziemczyk wspiera także Klientów w sprawach z zakresu prawa własności intelektualnej, prawa farmaceutycznego, prawa zamówień publicznych i nieuczciwej konkurencji.

Założeniem działalności Kancelarii Nowicki i Ziemczyk jest dostarczenie Klientom instytucjonalnym usług prawnych na wysokim poziomie w języku polskim, angielskim i niemieckim. Staramy się poznać naszych Klientów i charakter prowadzonej przez nich działalności w możliwie najpełniejszy sposób, tak aby proponowane rozwiązania nie były doraźne, lecz uwzględniały specyfikę oraz strukturę danego podmiotu. Staramy się ponadto wprowadzać i rozwijać gamę tzw. produktów informacyjnych dla naszych Klientów, których zadaniem jest wspieranie ich działalności. Aby w pełni dopasować się do potrzeb naszych Klientów, wykorzystujemy aktualnie dostępne rozwiązania technologiczne, dzięki którym możemy na odległość świadczyć usługi prawne na wysokim poziomie. Pragniemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem tak z Klientami, jak i ich pracownikami – dlatego też uruchomiliśmy platformę e-learningową i przygotowujemy specjalistyczne szkolenia on-line dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Kancelaria Prawna Nowicki & Ziemczyk

Adwokaci i Radcowie prawni Sp. P.

ul. Prymasa Augusta Hlonda 10 lok 72

02-972 Warszawa

tel. +48 22 620-43-44
fax. +48 22 419-09-44
e-mail: kancelaria@lawsolutions.eu

KRS: 0000365207

NIP: 5213579601

REGON: 142593122

www.lawsolutions.eu

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Chałas i Wspólnicy

Kancelaria Prawna

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »