reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > BSWW Legal & Tax
BSWW Legal & Tax

Zespół BSWW Legal & Tax to obecnie blisko 60 doświadczonych prawników zapewniających kompleksową obsługę prawną Klientom z różnych sektorów gospodarki, m.in. z sektora nieruchomościowego, budowlanego, finansowego, energetycznego, chemicznego, telekomunikacyjnego, IT i motoryzacyjnego. Świadczymy usługi doradcze w języku polskim, angielskim, włoskim, niemieckim i rosyjskim. Mamy najbardziej rozwinięty wśród krajowych firm prawniczych Italian Desk, obsługujący Klientów wywodzących się z Włoch lub powiązanych z kapitałem włoskim.

Nasze zaangażowanie w pracę dla Klientów polskich i międzynarodowych zostało docenione przez prestiżowe międzynarodowe rankingi:

The Legal 500 EMEA 2016, rekomenduje kancelarię w dziewięciu dziedzinach prawa: prawie obrotu nieruchomościami, prawie rynków kapitałowych, fuzji i przejęć, doradztwie korporacyjnym, postępowaniach sądowych i arbitrażowych, bankowości i finansach, restrukturyzacji, prawie pracy, własności intelektualnej oraz w doradztwie podatkowym. Ponadto czterech wspólników jest rekomendowanych indywidualnie: Jacek Bieniak, Michał Wielhorski, Marek Wojnar i Monika Żuraw.

The Legal 500 EMEA 2015, rekomenduje kancelarię w dziedzinie prawa obrotu nieruchomościami, fuzji i przejęć, doradztwie korporacyjnym, postępowań sądowych i arbitrażowych, bankowości i finansów, restrukturyzacji, prawa pracy, TMT oraz w doradztwie podatkowym.

Chambers Global wyróżnił nas zarówno w 2015, jak i 2016 r. w kategorii: Corporate/M&A - Foreign Desk (Italy) oraz w 2015 w kategorii: Corporate/M&A - Desk based Abroad (Włochy).

Chambers Europe rekomenduje kancelarię w 2015 r. oraz w 2016 r. w kategorii prawa obrotu nieruchomościami (real estate) oraz indywidualnie Michała Wielhorskiego, jako jednego z najlepszych prawników zajmujących się prawem obrotu nieruchomościami w Polsce.

Jesteśmy członkiem LaWorld oraz The Law Firm Network, międzynarodowych sieci zrzeszających po kilkadziesiąt niezależnych firm prawniczych z całego świata. Dzięki efektywnej sieci powiązań z firmami partnerskimi, nasi klienci mają zagwarantowaną pomoc prawną zarówno w kraju jak i za granicą.

Kontakt

Bieniak Smołuch Wielhorski Wojnar i Wspólnicy Sp. k.

ul. Ks. Ignacego Jana Skorupki 5
00-546 Warszawa

e-mail: bswwlegal@bswwlegal.pl

T +48 22 420 59 59
F +48 22 420 59 60

Kontakt dla mediów:

Kamila Kurkowska - Head of marketing

e-mail: k.kurkowska@bswwlegal.pl
T +48 661 577 057
F +48 22 420 59 60

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Pasierbek

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama