| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Jacek Posyniak
Jacek Posyniak

Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Posyniak specjalizuje się przede wszystkim w prawie karnym niosąc pomoc prawną osobom zatrzymanym w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa i to zarówno sprawcom, jak i pokrzywdzonym. Kancelaria zajmuje się także m.in. sprawami z zakresu prawa rodzinnego, drogowego.

Jacek Posyniak - Radca prawny będący członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie od 2008 roku. Doświadczenie zdobywał miedzy innymi pracując w centralnych organach administracji rządowej. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie karnym niosąc pomoc prawną osobom zatrzymanym w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa i to zarówno sprawcom, jak i pokrzywdzonym. Przedmiotem realizowanych przez Kancelarię zleceń są także zagadnienia związane z bezpieczeństwem biznesu.

Zespół Kancelarii JP LEGAL ADWOKACI I RADCY PRAWNI tworzą prawnicy, specjaliści posiadający bogate doświadczenie i szeroki zakres specjalizacji (m.in. z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego w sprawach o: separację, rozwód czy alimenty). Uczestniczymy w mediacjach, rozmowach handlowych, negocjacjach, reprezentujemy Klientów w sprawach spornych, zarówno na etapie ugodowym, jak i na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego.

W 2016 roku wraz z ekspertami z zakresu prawa ruchu drogowego utworzyliśmy projekt LEXTRAFFIC.PL - Pierwsza w Polsce Kancelaria Prawa Ruchu Drogowego. W ramach tego projektu udzielamy porad prawnych i reprezentujemy klientów we wszelkich postępowaniach karnych, cywilnych oraz administracyjnych związanych przede wszystkim z jazdą po alkoholu, zabraniem prawa jazdy czy wypadkami i kolizjami drogowymi.

Adres email: kancelaria@obronca24h.pl

Strona WWW: http://obronca24h.pl

Telefon: 690 56 12 51

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawnicza Polz & Polz

Kancelaria Prawnicza Polz & Polz działa na rynku od 2004 roku. Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »