Kategorie
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Sylwia Jezierska

Radca prawny/Adwokat kościelny

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie na kierunkach: Prawo i Prawo Kanoniczne oraz Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie na kierunku: Administracja.

Posiada kościelny stopień naukowy licencjata prawa kanonicznego, który stanowi potwierdzenie kompetencji do pełnienia funkcji adwokata kościelnego w sprawach z zakresu prawa kanonicznego – m.in. w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa.

Jej obszarem zainteresowań jest szeroko pojęte prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo kanoniczne, prawo pracy, a także dochodzenie odszkodowań powypadkowych jak i roszczeń z polisolokat.

Prowadzi kancelarię prawną w Lublinie - Kancelaria Radcy Prawnego i Kancelaria Kanoniczna Sylwia Jezierska.

Kontakt:

Strona www: https://kancelariajezierska.pl/

e-mail: biuro@kancelariajezierska.pl

FB: https://www.facebook.com/kancelariajezierska/

tel: 798-248-159

Na polisolokaty należy spojrzeć z perspektywy ochrony konsumenta – strony umowy faktycznie i ekonomicznie słabszej i dokonać oceny jej zapisów – czy nie stanowią one postanowień niedozwolonych. W wielu przypadkach możemy dochodzić na drodze postępowania sądowego uznania umowy za nieważną w całości.
Byłeś sprawcą wypadku komunikacyjnego i w sprawie karnej został wobec Ciebie orzeczony środek kompensacyjny w postaci zapłaty nawiązki na rzecz pokrzywdzonego? Możesz na drodze cywilnej dochodzić zwrotu zapłaconego pokrzywdzonemu świadczenia od ubezpieczyciela z Twojego OC.