REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Wzory umów

Umowy budowlane
Umowa o zarządzanie nieruchomością
W umowie Zleceniodawca zleca Zarządzającemu podjęcie czynności zwykłego zarządu nieruchomością. BEZPŁATNY WZÓR
Protokół przekazania terenu
Zanim rozpoczęty zostanie proces inwestycyjny, inwestor powinien przekazać teren wykonawcy. Przekazanie to powinno być opisane w odpowiednim protokole.
Umowa o pełnienie nadzoru inwestorskiego
Inwestor może zlecić zewnętrznemu podmiotowi sprawowanie nadzoru inwestorskiego w jego imieniu. W zamian zleceniobiorca otrzymuje wynagrodzenie.
Umowa o wykonanie prac projektowych nie wymagających zatwierdzenia
W umowie o wykonanie prac projektowych Zamawiający zleca opracowanie określonej dokumentacji, w zamian za wynagrodzenie.
Umowa administracji nieruchomością
W umowie tej właściciel powierza zewnętrznemu podmiotowi obowiązki związane z administracją określoną nieruchomością. Zakres administracji nie wykracza poza zwykły zarząd rzeczą.
Umowa o budowę i przeniesienie własności lokalu mieszkalnego
W umowie wykonawca zobowiązuje się do budowy lokalu mieszkalnego oraz przeniesienia jego własności na rzecz Zamawiającego.
Umowa o generalne wykonawstwo
Umowa o roboty budowlane w zakresie generalnego wykonawstwa obejmuje wykonanie całości robót budowlanych dotyczących danej inwestycji. Na wykonawcy spoczywa odpowiedzialność za końcowy efekt. WZÓR BEZPŁATNY.
Umowa o roboty budowlane
Przez umowę o roboty budowlane wykonawca zobowiązuje się do oddania przewidzianego w umowie obiektu, wykonanego zgodnie z projektem i z zasadami wiedzy technicznej, a inwestor zobowiązuje się do dokonania wymaganych przez właściwe przepisy czynności związanych z przygotowaniem robót, w szczególności do przekazania terenu budowy i dostarczenia projektu, oraz do odebrania obiektu i zapłaty umówionego wynagrodzenia. BEZPŁATNY WZÓR.
Umowa o wykonanie remontu
Umowa o roboty remontowe jest umową jaką inwestor zwiera z wykonawcą. Jej przedmiotem jest dokonanie remontów. Co do zasady wykonawcy za jego prace należy się wynagrodzenie. BEZPŁATNY WZÓR
Umowa o roboty budowlano-montażowe
W umowie o roboty budowlano-montażowe zleceniobiorca zobowiązuje się dokonać prac projektowych, budowlanych i instalacyjnych na rzecz Zleceniodawcy. W zamian otrzymuje wynagrodzenie. BEZPŁATNY WZÓR.
Umowa stała o wykonywanie remontów i konserwacji
Na podstawie umowy Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania przez czas określony w umowie do wykonywania remontów oraz czynności konserwacyjnych. W zamian otrzymuje wynagrodzenie. BEZPŁATNY WZÓR
Umowa o pełnienie funkcji kierownika budowy
W umowie Zlecający zleca Wykonawcy pełnienie funkcji kierownika budowy oraz określa obowiązki z tym związane. BEZPŁATNY WZÓR
Umowa o wykonawstwo częściowe
W umowie o wykonawstwo częściowe Zamawiający powołuje wykonawców do określonego zakresu prac budowlanych. BEZPŁATNY WZÓR

Niestety nic nie znaleziono
Spróbuj inne zapytanie

REKLAMA