| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr IX/147/11 Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej

z dnia 17 sierpnia 2011r.

w sprawie dostosowania opisu granic obwodów głosowania w Dąbrowie Górniczej do stanu faktycznego

Na podstawie: art.18 ust.2 pkt.15 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym /Dz.U. z 2001r. Nr 142, poz.1591 z późn. zm./ oraz art. 12 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. - Kodeks wyborczy /Dz.U. z 2011r. Nr 21, poz.112, z późn. zm./ na wniosek Prezydenta Miasta

Rada Miejska w Dąbrowie Górniczej
uchwala:

§ 1. Dostosować opis granic obwodów głosowania przyjętych załącznikiem do uchwały Nr L/888/10 Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej z dnia 28.04.2010r. do stanu faktycznego poprzez dopisanie numerów nowych budynków:

w obwodzie numer 58 po numerze "127" dopisać numer "127a",

w obwodzie numer 58 po numerze "157" dopisać numer "157c".

§ 2. Zobowiązuje się Prezydenta Miasta do niezwłocznego przekazania po jednym egzemplarzu uchwały Wojewodzie Śląskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Katowicach.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta

§ 4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego oraz podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie jej tekstu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej i zamieszczeniu w Biuletynie Informacji Publicznej

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej


Agnieszka Pasternak

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Kotzian

Absolwentka Filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i Zarządzania mediami w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University. Tematyką HR i komunikacji zajmuje się od 2000 r., a od 2008 r. współpracuje z klientami w obszarze employer brandingu. Kieruje projektami badań wizerunku, w tym identyfikacji EVP, tworzy i realizuje strategie wizerunkowe dla dużych firm polskich i międzynarodowych. Wspiera procesy komunikacji w trakcie zmian organizacyjnych. W ramach Bernard Hodes Global Network współpracuje z ekspertami employer brandingu na całym świecie. Interesuje się różnymi obliczami różnorodności i prowadzi badania na temat wpływu diversity na wizerunek pracodawcy. Jest doświadczonym prelegentem, autorką wielu publikacji z dziedziny employer brandingu, komunikacji, HR i rynku pracy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »