| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Buszan Augustyniak Suchecka Adwokat Radcowie Prawni Spółka partnerska

Buszan Augustyniak Suchecka Adwokat Radcowie Prawni Spółka partnerska

Buszan Augustyniak Suchecka Adwokat Radcowie Prawni Spółka partnerska

Ekspert w zakresie nieruchomości, własności intelektualnej, podatków oraz praw przedsiębiorców

Wspieramy biznes w podejmowaniu optymalnych decyzji ekonomicznych przy uwzględnieniu bieżących uwarunkowań prawnych. Wiemy jak znajdować najlepsze rozwiązania i jak przekazywać je w maksymalnie czytelny, jasny i przystępny sposób.

Prawnicy kancelarii działają na rynku prawniczym od 2006 r. Obszar naszej działalności obejmuje całą Polskę, choć w głównej mierze działania ekspertów Kancelarii skoncentrowane są w Polsce północnej.

W zespole posiadamy specjalistów z zakresu prawa własności intelektualnej, przy pomocy których wspieramy prawnie osoby kreatywne, m.in. artystów, twórców z branży architektonicznej, mody, sztuki, grafików, fotografów, literatów. Dokonujemy analiz prawnych dotyczących problemów związanych z szeroko pojętą działalnością mediów. Zespół prawników do spraw nieruchomości współpracuje w szczególności z funduszami inwestycyjnymi, inwestorami indywidualnymi, deweloperami, pośrednikami w obrocie nieruchomości, zarządcami nieruchomości, biurami architektonicznymi. Wspieramy przedsiębiorców, w szczególności z branży nieruchomościowej i budowlanej, kosmetycznej, odzieżowej, biżuteryjnej, hotelowej, spożywczej, alkoholowej, IT, produkcyjnej, marketingowej. Kompleksowo zajmujemy się doradztwem podatkowym – spółek kapitałowych, spółek osobowych, przedsiębiorców w zakresie ich bieżącej działalności gospodarczej, a także podmiotów indywidualnych.

Buszan Augustyniak Suchecka Adwokat Radcowie Prawni Spółka partnerska

81 - 849 Sopot, ul. Armii Krajowej 22/2

Tel. +48 58 341 88 02

www.BASkancelaria.pl

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Paweł Ziółkowski

Prawnik, publicysta, trener, wykładowca na studiach podyplomowych organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie, Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Współpracownik Kancelarii Maksyma z siedzibą w Warszawie. Właściciel biura doradztwa gospodarczego. Autor ponad 8000 publikacji zamieszczonych w prasie fachowej i portalach elektronicznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »