reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Buszan Augustyniak Suchecka Adwokat Radcowie Prawni Spółka partnerska

Buszan Augustyniak Suchecka Adwokat Radcowie Prawni Spółka partnerska

Buszan Augustyniak Suchecka Adwokat Radcowie Prawni Spółka partnerska

Ekspert w zakresie nieruchomości, własności intelektualnej, podatków oraz praw przedsiębiorców

Wspieramy biznes w podejmowaniu optymalnych decyzji ekonomicznych przy uwzględnieniu bieżących uwarunkowań prawnych. Wiemy jak znajdować najlepsze rozwiązania i jak przekazywać je w maksymalnie czytelny, jasny i przystępny sposób.

Prawnicy kancelarii działają na rynku prawniczym od 2006 r. Obszar naszej działalności obejmuje całą Polskę, choć w głównej mierze działania ekspertów Kancelarii skoncentrowane są w Polsce północnej.

W zespole posiadamy specjalistów z zakresu prawa własności intelektualnej, przy pomocy których wspieramy prawnie osoby kreatywne, m.in. artystów, twórców z branży architektonicznej, mody, sztuki, grafików, fotografów, literatów. Dokonujemy analiz prawnych dotyczących problemów związanych z szeroko pojętą działalnością mediów. Zespół prawników do spraw nieruchomości współpracuje w szczególności z funduszami inwestycyjnymi, inwestorami indywidualnymi, deweloperami, pośrednikami w obrocie nieruchomości, zarządcami nieruchomości, biurami architektonicznymi. Wspieramy przedsiębiorców, w szczególności z branży nieruchomościowej i budowlanej, kosmetycznej, odzieżowej, biżuteryjnej, hotelowej, spożywczej, alkoholowej, IT, produkcyjnej, marketingowej. Kompleksowo zajmujemy się doradztwem podatkowym – spółek kapitałowych, spółek osobowych, przedsiębiorców w zakresie ich bieżącej działalności gospodarczej, a także podmiotów indywidualnych.

Buszan Augustyniak Suchecka Adwokat Radcowie Prawni Spółka partnerska

81 - 849 Sopot, ul. Armii Krajowej 22/2

Tel. +48 58 341 88 02

www.BASkancelaria.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Narkiewicz-Tarłowska

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama