REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Anna Grabek

Radca prawny Warszawskiej Izby Radców Prawnych

Specjalizuje się w sprawach spornych z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa upadłościowego oraz postępowania egzekucyjnego. Brała udział w przygotowywaniu i negocjowaniu umów o roboty budowlane z ramienia jednej z wiodących firm zajmujących się generalnym wykonawstwem w Warszawie. W swojej karierze zawodowej doradzała również przy dużych projektach infrastrukturalnych.

Jej praktyka obejmuje również obsługę przedsiębiorców w sprawach dotyczących e-commerce (handlu elektronicznego). Wspiera przedsiębiorców prowadzących sklepy internetowe oraz świadczących usługi on-line.

Specjalizuje się również w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od zakładów ubezpieczeń oraz podmiotów odpowiedzialnych za szkodę.

Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w wiodących kancelariach oraz jako prawnik wewnętrzny w spółce kapitałowej działającej w branży budowlanej.

www.legalgg.pl

Umowa rezerwacyjna dotychczas nie była uregulowana w przepisach prawnych. Co zmieni nowa ustawa deweloperska?
Każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą, na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), powinien zwrócić uwagę czy w przypadku pozostawania na zwolnieniu chorobowym, upoważnił kogoś do reprezentowania przedsiębiorcy.

REKLAMA

Co z zadatkiem, jeśli nie dostanę kredytu? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób podpisujących umowy przedwstępne sprzedaży nieruchomości.

REKLAMA