REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Ewelina Czaplińska

Dołącz do grona ekspertów
Ewelina Czaplińska

Od ponad 8 lat właścicielka placówki bankowej, ekspert kredytowy i doradca finansowy największych portali informacyjnych w Polsce, specjalizuje się w kredytach hipotecznych, Trener EY Academy of Business, posiadaczka Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E, Wiceprezes Dębnowskiego oddziału Północnej Izby Gospodarczej, studentka prawa, magister zarządzania, Doktor Prawa w Biznesie, Doctor of Business Administration, Master of Science, Międzynarodowy Trener Biznesu Brian Tracy International, inicjatorka i organizatorka wielu akcji - Wspieramy Lokalne Firmy, Kurs Małego Bankiera, na profilu Twoja Pani z Banku edukuje nie tylko lokalną społeczność z zakresu bankowości i finansów, ponadto psycholog sądowy, seksuolog, biegły sądowy i mediator.

https://twojapanizbanku.calendesk.net/

Kluczowym aspektem przy podpisywaniu umowy kredytu hipotecznego jest wybór między stałym a zmiennym oprocentowaniem oraz rozważenie czy ewentualnie mamy możliwości (jakie) jego zmiany w trakcie trwania umowy.
Poprawa zdolności kredytowej, czyli możliwości uzyskania finansowania od banku, nie wiąże się z koniecznością pozyskania jakiejś tajemnej wiedzy, niedostępnej dla zwykłego śmiertelnika. W praktyce okazuje się jednak, że niewielu z nas wie w jaki sposób odpowiednio przygotować się do zaciągnięcia kredytu: uzyskać jak najlepsze warunki czy wyższą kwotę. Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, koniecznie przeczytaj.

REKLAMA

Utrata pracy to wydarzenie w naszym życiu, które może nas przyprawić nie tylko o ból głowy. Szczególnie wtedy, gdy mamy na głowie, oprócz oczywiście kwestii związanych z utrzymaniem rodziny, kredyt hipoteczny, gotówkowy lub inne zobowiązania finansowe. Dlatego zanim pomyślisz o zaciągnięciu zobowiązania warto, abyś już teraz wiedział jakie kroki podjąć, by utrzymać balans finansowy i nawet w trudnych chwilach, cieszyć się życiem.
Czy kredyt naprawdę może być „za darmo”? A może jest to manipulacja i kolejna próba wyłudzenia pieniędzy? O tym opowie ekspert kredytowy.

REKLAMA