reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców (OCRK)

Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców (OCRK)

Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców (OCRK)

Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców to nowoczesna firma outsourcingowa, która świadczy kompleksowe usługi dla firm z branży TSL.

Analiza i rozliczanie czasu pracy kierowców

OCRK specjalizuje się w analizie i rozliczaniu czasu pracy kierowców, również w przypadku płacy minimalnej. Firma pracuje na programie 4Trans – najlepszym na rynku polskim oprogramowaniu do rozliczania. Opiekę nad firmami transportowymi sprawują specjaliści ds. rozliczeń, biegli w regulacjach wynikających z prawa polskiego oraz w przepisach dotyczących kierowców, wynikających z członkostwa w UE.

Abonamentowa oferta outsourcingowa obejmuje również przygotowanie dokumentacji wewnątrzzakładowej, która pełni ważną rolę w optymalizacji pracy i wydatków firmy transportowej. Dzięki doświadczeniu i znajomości przepisów OCRK opracowuje rozwiązania, które bez straty dla pracownika owocują korzyściami u pracodawcy.

Najlepsi eksperci w kraju

Atutem OCRK jest kadra najlepszych ekspertów w Polsce – byłych inspektorów transportu drogowego i specjalistów prawa pracy. Swoje wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę przekładają na wsparcie firm transportowych w przypadku kontroli Inspekcji Transportu Drogowego lub Państwowej Inspekcji Pracy, przygotowanie odwołań w razie nieprzychylnej decyzji służb i pomoc w obsłudze roszczeń. Eksperci dbają również o edukowanie przewoźników poprzez publikację artykułów dotyczących rozliczania czasu pracy kierowców i prawa pracy oraz przesyłanie bieżących informacji prawnych z praktycznymi wskazówkami.

W ramach oferty firmy uczestniczą również w cyklicznych szkoleniach dla kierowców i kadry zarządzającej, a w razie nagłej sytuacji na drodze, kierowcy przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę mogą skorzystać z natychmiastowej porady specjalistów.

Kompleksowa oferta dla firm transportowych

OCRK jest częścią Grupy Inelo, lidera wśród firm dostarczających rozwiązania dla transportu. Grupa INELO skupiająca także marki INELO i GBOX od lat przoduje w wyznaczaniu nowych standardów wśród konkurencji. Oferuje innowacyjne narzędzia, pozwalające na kompleksowe zarządzanie procesami spedycyjno-transportowymi, takie jak oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców – 4Trans oraz zaawansowany system telematyki i monitoringu GPS – GBOX.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego

Kompleksowa pomoc prawna dla przedsiębiorców

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama