reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Marta Grzelak
Marta Grzelak

Solicitor

Marta Grzelak jest adwokatem – Solicitor w kancelarii McHale & Company Solicitors (www.mchaleandco.co.uk oraz www.mchaleandco.pl)

Tytuł magistra z wynikiem bardzo dobrym uzyskała na Uniwersytecie w Białymstoku w Polsce na kierunku ekonomia. W trakcie studiów była stypendystką programu Socrates-Erasmus na Uniwersytecie w Veronie we Włoszech, gdzie przez ponad rok miała okazję kształcić się w międzynarodowym środowisku.

W 2006 r. dołączyła do zespołu kancelarii McHale & Company Solicitors, co pozwoliło jej zdobyć wszechstronne doświadczenie w prawie angielskim. Jest także absolwentką wydziału prawa Manchester Metropolitan University oraz Solicitorem oficjalnie wpisanym na listę Law Society.

Marta jest łącznikiem pomiędzy polskimi klientami a wszystkimi departamentami w kancelarii, która zatrudnia prawników świadczących profesjonalną i kompleksową obsługę prawną w wielu dziedzinach prawa. Oferujemy doradztwo prawne zarówno dla Polaków przebywających w Wielkiej Brytanii, jak i dla przedsiębiorców działających na ternie Polski.

Marta specjalizuje się w przenoszeniu własności nieruchomości, odzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych, prawie pracy, prawie rodzinnym i prawie gospodarczym oraz obsłudze firm. Priorytetem kancelarii jest świadczenie usług na najwyższym poziomie poprzez zapewnienie profesjonalnej, skutecznej i szybkiej pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczych.

Językiem ojczystym Marty jest polski. Płynnie posługuje się także angielskim, włoskim i hiszpańskim.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Majcherczak

Starszy Konsultant w Departamencie Doradztwa Podatkowego i Prawnego w Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama