| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Monika Sawarska
Monika Sawarska

Ekspert w zakresie prawa gospodarczego (prawa spółek, prawa bankowego, odpowiedzialności odszkodowawczej oraz handlu międzynarodowego).

Adwokat Monika Sawarska zdobywała swoje doświadczenie w jednej z wiodących Kancelarii świadczącej obsługę prawną przedsiębiorców głównie na terenie Górnego Śląska.

Obecnie w ramach swojej własnej praktyki doradza przede wszystkim spółkom prawa handlowego w sprawach korporacyjnych związanych z ich bieżącym funkcjonowaniem. Reprezentuje również Klientów w sprawach sądowych związanych z zaskarżaniem uchwał organów spółek, oraz odpowiedzialności odszkodowawczej przedsiębiorców związanej z prowadzoną działalnością. Z uwagi na dotychczasową praktykę i ukończone studia podyplomowe w zakresie fuzji i przejęć przeprowadza procesy gospodarcze związane z przekształcaniem, podziałem i łączeniem spółek.

W sprawach z zakresu prawa bankowego od kilku lat reprezentuje Klientów indywidualnych i przedsiębiorców w postępowaniach sądowych związanych z odpowiedzialnością wobec banku oraz treścią postanowień umów zawieranych z bankiem.

Prowadzi także szkolenia w zakresie zawierania kontraktów w handlu międzynarodowym, jak również wspomaga przedsiębiorców polskich i zagranicznych w tworzeniu, negocjowaniu i rozstrzyganiu sporów na tle wykonania tego typu umów.

Bazański, Sawarska Kancelaria Radcowsko-Adwokacka Spółka Partnerska

ul. Graniczna 29/215

40–017 Katowice

tel./fax+48 32 77 45 888

monika.sawarska@bslegal.pl

www.bslegal.pl

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Jan Majczyk

Ekonomista, prawnik, doradca podatkowy, publicysta

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »